Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: пeтльo]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано27.03.07 21:49



а за класирането ли нещо

групата на Англия
Хърватско 13
Русия 11
Англия 8
ИЗРАЕЛ 8
МАКЕДОНИЯ 7
Естония, Андора 0

имат същия актив точки колкото израел, които не си спомням да имат участие в европейски или световни първенства и една точка повече от Македония, държава, която просто не искам да коментирам, но просто са футболно джудже
пред тях са
Русия - които на последното световно не се класираха, на последното европейско завършиха предпоследни, на предпоследното световно отпаднаха в най-слабата група, а на предпоследното европейско не се класираха
и Хърватско, които от последните 4 големи първенства в три отпадат в групите, а на евро 2000 дори не се класираха
В тази група и България на Стойчо от 2002-а би се класирала

резултатите:
Israel 0 - 0 England
Croatia 2 - 0 England
England 0 - 0 F.Y.R. Macedonia
F.Y.R. Macedonia 0 - 1 England
England 5 - 0 Andorra
за 4 мача срещу отбори, които общо имат 4 европейски и световни първенства имат една победа от едни вкаран гол
-----------------------------------------------------------

групата на Холандия
Холандия 11
България 8
Румъния 8
Беларус 7
Словения, Албания, Люксембург 4, 2, 0

ъъъ холандците са водачи в групата, направиха равни само с България и Румъния, две от най-прогресиращите футболни държави, поне на клубно ниво, със сигурност по-добри от Хърватско и Русия, да не говоря за Македония или Израел:)



спортингбет(за спечелване на групата)
England 5/2(нашенско 3,5)
Holland 4/9(нашенско 1.44)



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: пeтльo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано27.03.07 22:34



Играят много красив футбол. Срещу Румъния направо показаха Joga Bonito. НУЛА положения. Как мислиш, ще вземат ли точка от Словения?


Отборите в групата на Англия въобще не са слаби. Русия са ръководени от ХИДИНК и отпаднаха от най-трудната група на Евро 2004.
Хърватска винаги са били малко след водещите Европейски отбори.
Израел нямаха загуба в предишните квалификации за световно.
Македония правят сносен отбор и познай срещу кого направиха ДВА ХИКСА в предишните квалификации.

Кристияно Роналдо нямаше за какво да го виня ако Английските футболисти го бяха контузили в началото на мача, както някои други отбори направиха.
Има мачове докрая, поживеем, увидим, поговорим.
Но искрено пожелавам на Холанците НЕУСПЕХ.



[image]http://cdn.channel.aol.com/pmms/productpagemovies/09/01/2151611[/image]


Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано27.03.07 22:56



Аз съм фен на Холандия, защото харесвам как играят - красиво, ефектно.

братле, след 10-15 години ако Холандия играе катеначо или се бори за точка с Лихтенщайн или Сан Марино, ще те накара ли това да не им фен след като образно казано си се влюбил в стила им на детска(юношеска) възраст. Не мислиш ли че за да има толкова много фенове на Пуул, а смея да твърдя че от английските отбори, на Пуул има най-много в България и не само тук, е имало явно причина.. и тази причина е аналогична на това което си казал ти.

Иначе тези цифри показват нещо, но има и други цифри които могат да покажат други неща.. Самия факт колко хейтъри на Англия има тук, явно показва че Англия е много много по-голям фактор в световния футбол. Аз също симпатизирам на холандците като цяло.. но Англия носи в себе нещо много по-различно..



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: Anfield]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано27.03.07 23:27



Самия факт колко хейтъри на Англия има тук, явно показва че Англия е много много по-голям фактор в световния футбол

Батка, тоя клуб стана основно Инглънд хейтърски. Има два начина, или се махаме оттук или спираме да им отговаряме да си тлеят в злобата и омразата. Не съм съпортър на първото решение, заради факта, че мястото е инфектирано, напротив, това е наша територия и трябва да се справим с епидемията. Пишете квото ви дойде на воля, на спамерите или ше им писне или ще си останат вечни лузъри, опитвайки вечно да опровергават истини, ясни и за дебили.




I wanna play a game

Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано27.03.07 23:29



Ами... не знам
дали ще ги подкрепям?
Не, защото Холандия е държава на 2000 километра оттука и аз не съм свързан с тая държава по никакъв начин. Ако почнат да играят грозно и да изневеряват на стила, в който аз съм се влюбил(образно казано), станат слаб отбор и така на татъка - ще спра да ги подкрепям(горе-долу същото важи и за Барселона)
Да, защото се съмнявам някога да станат слаб отбор, в продължение на 30-40 години са фактор в световния футбол, постоянно бълват таланти, ту един, ту друг, ту трети от клубните отбори прави някакъв фурор и винаги ще има талантопоток в националния отбор:)

Причината Англия да има толкова хейтъри е във феновете. Три лъва, велики играчи, тва онова, голямата работа се изкарвате постоянно, вечната битка с Аржентина, с Германия, не знам кво им се месите, Аржентина имат две световни титли и още един финал, Германия имат три спечелени титли и още четири финала. На клубно ниво по същия начин - най-доброто, най-добрите отбори, тва онова, ама 90% от качеството се създава от чужди играчи.

Та по-различното в Англия е именно огромното, неподплатено с нищо самочувствие
2 dira e pedal

п.п. освен това достатъчен факта в подкрепа на високото ви самочувствие, че в клуба БРИТАНИЯ се говори на 99% само за Англия и освен омни никой не обръща внимание на шотландия, ирландия или нещо друго, несвързано с пустия му английски национален отбор и премиършип


Редактирано от пeтльo на 27.03.07 23:32.



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: TOMlHAWK]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано27.03.07 23:45



Първо, антианглия в тоя клуб май пишем само аз, олмаши и алесандрон.
И тримата май влизаме от дъжд на вятър
И тримата сме сравнително интелигентни и боравим основно с факти
Нашата теза не я защитава отявлен олигофрен, като х^х^х^х



После, спамер не означава човек, който спори с факти и събития, спамер е някой, дето пуска едно и също по сто пъти, основно реклами, бъди щастлив, че тука спамери няма
Освен това тоя клуб е толкова умрял, че без спорове по оста за и анти англия като футболен гигант, нямаше да има никого

понататъка - аз не съм вечен лузър, освен България подкрепям национален отбор, дето напоследък никой не го брои за нищо, но все пак има повече успехи от Англия и в по-старата футболна история, и в новата - последния полуфинал на Англия е 96-а, преди това 90-а, преди това 66-а, в два от три са домакини на първенството:) Холандците само до 96-а имат три полуфинала, доста по-сериозен успех мисля:)(а никой не е тръгнал да обявява националния отбор за супер сила, която ще смаже всичките, това всяка година, нещо като култард)

а истините, ясни за дебили какви са, че за 70 години футбол Англия имат един единствен финал за някоя купа, по-малко от Унгария?:)
..........



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано27.03.07 23:46



Какво като са ръководени от Хидинк, отпаднаха с умопомрачаваща голова разлика, хубаво, че ние бяхме на Европейското да не са последни:)
Хърватско защо да са след водещите отбори, класират се с триста зора на първенствата и после отпадат позорно в групите, какво е тва
Израел не са се класирали за голям форум. Те и Сърбия не допуснаха гол в предишните квалификации, паднаха от азербейджан и казахстан и аржентина им вкараха шест гола оттогава
Македония ууууууу супер, национален отбор на 10 години, държава в която има 5 професионални футболиста, останалите работят след тренировките за да се издържат, вие им вкарахте един гол за 180 минути

сега какво искаш да кажеш, че английските футболисти не са контузили роналдо и за тва трябва да спечелят награда за феърплей? в смисъл английските футболисти, за едно и също нещо ли говорим по дяволите:)


аз на англия не пожелавам неуспех, няма нужда просто
.1



Тема Бате,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано28.03.07 00:06



искаш чистка ли да става? По "империалистически" - след като не сте с нас, сте против нас? Учудваш ме, честно, не бях разбрал, че тук се пускат само мнения във възхвала на английските отбори, без никаква критика, подкрепена с факти. В един постинг сам признаваш негативизмите в културата и начина на организация в спорта и футбола на англичаните, казваш, че са мързеливи, че това и онова, а в следващия момент скачаш на такива като мен, Петела и Олмаши, че изтъкваме същите тези факти, както и други доказателства в подкрепа на мнението ни защо Англия не е толкоз велика, колкото на вас ви се иска. Петела добре е засегнал темата с британската арогантност - това е най-дразнещото нещо при англичаните, както и факта, че след всяко поредно унижение те не се поучават защо е станало така и продължават "с рогите напред" - ами такива индивиди аз не мога и няма да харесвам и винаги ще им припомням какви са всъщност и ще ми е кеф, когато им се "пука поредния напомпан балон" - щото разликата между ПОТЕНЦИАЛ и РЕАЛИЗАЦИЯ прави успехите, а те се гледат т.е. КАКВО, а не АКО. Като ви пречим толкоз, лично аз съм готов да се махна и да не ви "досаждам" повече - считам се за общо взето разбран и като съм нежелан някъде, не се натрапвам.

РАЗМАЗВАНЕЕЕ



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: Anfield]  
Автор the_fly (muh)
Публикувано28.03.07 00:12



не, хейтъри на Англия има, защото Англия е страната при която има най-голямо разимнаване между претенции и покритие :)
А причината да има толкова фенове на АНглия е главно езикова, но ако махнем хората, за които английският или холандският са майчини езици, не вярвам разликата между симпатизантите на двата отбора да е голяма и въобще не съм сигурен в чия полза ще е:)



Тема Re: Israel - England 0-0нови [re: the_fly]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано28.03.07 00:36



Не е само езика. В живота на острова има нещо, което няма у другите страни. Има едно такова неуловимо и неусетно привличане. В Амстердам има подобно, но не е чак такова.




I wanna play a game


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.