Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аз искам ей тоя да махнатнови  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано08.02.07 15:24





Ебаси недоразумението е този тип. Онея калъфи от ФА си вкараха страшен автогол с него и дано се усетятовреме, докато не са загубили трите лъва всички шансове за класиране за Европейското първенство.







Тема Аааа, ненови [re: Stanley]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано08.02.07 16:46



Чудесен човек

Той ще спаси Англия от задължението и отговорността да се провалят на големи първенства и освен това ще спести сума пари на английските данъкоплатци (а и на някои български) от безумни залози за "Англия=европейски шампион" - да остане

РАЗМАЗВАНЕЕЕ

Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: Stanley]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано08.02.07 19:02



Заеби. Тоя е по-зле и от Греъм Тейлър. Уникални дебили са тия от федерацията, но така или иначе за тоя отбор ми е през кура вече. Да го духат всички национални отбори и най-вече жабарския. Да живее Карло обаче. Той знае кво прави.





Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: Stanley]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано08.02.07 21:30



Гледа ли мача?Това беше най-бездарния и най-трагичния мач на Англия,който съм гледал.Тия са ебати нещастието в момента!Кръгла НУЛААА!А тоя е наистина най-големия идиот,който е заставал в последните години,начело на отбора.


Quisiera quе estarias aqui ...


Тема Re: Аз искам ей тоя да махнат [re: dioforever]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано08.02.07 22:45



Мислех си, че след Ряпата няма какво по-голямо зло да дойде, но съм грешал. При него поне играеха от време на време добре. Тоя е уникален некадърник. Пълна нула като треньор, но финала за УЕФА го направи мениджър. Сега му сърбат попарата, която надробява. Направо побеснях като гледах мача снощи.







Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: TOMlHAWK]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано08.02.07 23:16



Духа, не духа, ма "жабарския" отбор е световен шампион

А времето на Карло ще свърши и то, колкото и да е, успя да направи "росонерите" отбор номер едно в ранклистата на УЕФА

РАЗМАЗВАНЕЕЕ

Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано09.02.07 01:20



Кой отбор е #1 в ранклистата на Уефа? Ясно че си падаш по фикшъни.



А за жабарския отбор - на никого не му пука за тая титла, уверявам те. Тва първенство отдавна е забравено от всички с изключение на една нация ама кой го ебе за нея!



Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: Stanley]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано09.02.07 02:00



Абе няма футболисти Англия, това е, като че ли луис Арагонес е по-добър треньор, срещнаха се два отбора с треньори идиоти и по-слабият загуби:)

Не може футболист като фил невил да има 60 и повече мача с националната фанелка, не може футболист като Крауч да е титуляр и да очакваш нещо сериозно...



Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: TOMlHAWK]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано09.02.07 10:15



Фикшъни, а? Е кой отбор е все с най-голям коефициент при жребият в Шампионската лига за групите? Айде погледни и тогава говори.
Да бе, естествено, никой не го ебе, като не е Англия, титлата е мижава

Оправдания, оправдания - гроздето е кисело...

РАЗМАЗВАНЕЕЕ

Тема Re: Аз искам ей тоя да махнатнови [re: the_fly]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано09.02.07 11:08



Недоразумения като Невил има и при другите. Карембьо във Франция или пък оня любимец на Трапатони, чието име ми убягва сега. Фил Невил ме съмнява да има 60 мача за Англия.

Макларън е смешен отвсякъде, а дали Англия има играчи- въпрос на виждания за играта. На мен не ми харесват примерно играчите на Франция и Италия, но това си е мое лично мнение.








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.