Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 04.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жорканови [re: Beнaбили]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано18.01.07 16:17



Мале, покрай тоя Ливърпуул, целия ви клуб ще стане от черни никове. Но аз първа се "почерних" заради любимия отбор, а като гледам няма попакатели това да се промени скоро

Така че приемете съчувствието ми.



Тема Re: Жорканови [re: Alabao13]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано18.01.07 16:33



Да бе - много черни се навъдихме. А ако помниш кога за последно бях с такъв ник... тогава каръкът се счупи. Да видим сега



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Жорканови [re: Stanley]  
Автор Omni (handsome hun)
Публикувано18.01.07 16:38



Няма жена - фен на Милан, която да е станала фен не заради Малдини.

Лично съм я извел тая аксиома след дългогодишни наблюдения на феномена и десетки изследвани обекти.



Тема Re: Жорканови [re: Alabao13]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано18.01.07 16:38



Мдам... май наистина не сме. Баси пропуска

Май трябва да се поправим...

А иначе - абе има и такива. Сестра ми, която като чуе футбол и се изпарява моментално, гледаше някакви мачове едно световно... защото Поборски играел. Ама толкова беше ентусиазма де - отпаднаха и тя повече не спомена за футбол. Но и никога не е твърдяла, че е фен. Така че май си права - има жени, които да гледат футбол, заради някой футболист, ама те никога не твърдят, че са фенове... хеле пък големи фенове... или че се интересуват от футбол...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Жорканови [re: Alabao13]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано18.01.07 16:40



Ама как и веднага ми скочихте. Уговорка ли беше или случайно разбрахте за темата?







Тема Re: Жорканови [re: Stanley]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано18.01.07 17:03



Абсолютна случайност.



Представи си, ако беше организирана атака.
Ние двете, щото сме сами срещу всички и се подкрепяме, сеш`ли се..



Тема ха-ха-ханови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано18.01.07 17:15



ИМА - моя позната и то от тези клубове, но коя не мож се досети пък и няма да ти кажа. Аксиомата ти я провалих току що.

FORZA rossoneri


Тема Значинови [re: Alabao13]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано18.01.07 17:19



няма с кого освен с Венабили да си хортуваш по женски за футбол. Иначе това за "харесвали футболистите" и аз не съм съгласен - познавам тамън три жени, дето живо се интересуват от играта и могат да ти отговорят на всичките факти, дето си ги изброила - бтв. едната е луд фен на Рома, но в Испания по-скоро клони към Барса. Тези, дето "харесват футболистите" гледат от ден до пладне - бързо им минава увлечението и дотам с фенстването.

FORZA rossoneri


Тема Re: ха-ха-ханови [re: alessandron]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано18.01.07 17:41



Ако е тази, която си мисля... не съм сигурна дали началното увлечение по Милан не е било точно заради него.



Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: ха-ха-ханови [re: alessandron]  
Автор Omni (handsome hun)
Публикувано18.01.07 17:53



Не се оставяй да бъдеш заблуден :)

Сред някои от обектите се наблюдава силно първоначално отрицание, съмнение в относимостта на Аксиомата към техния конкретен случай. Към тях трябва да се подхожда по-отдалече, налагат се и подвеждащи въпроси. Например: ако изследваният обект настоява, че се е запалил по Милан заради "играта на Гулит" или "головете на Ван Бастен", добра тактика е демонстрирането на изначално съгласие, а впоследствие невинното вмъкване в разговора на съждението: "Ех, остаряха вече големите футболисти. Ето, Паоло на ХХ.ХХ ще направи 56 години". Обектът моментално ще те поправи: "Неее, объркал си се, Паоло на УУ.УУ ще направи 49 години". В този момент ти запитваш Гулит и Ван Бастен кога ще направят съответните години, насреща ти е объркано мълчание и поредното доказателство за относимостта на Аксиомата към ВСЕКИ един случай. Благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.