Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 04.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нема съпортнови [re: TOMlHAWK]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано16.01.07 15:47



Жалко. Никой не разбира за какво става въпрос и вече наистина се чудя защо още пиша тук. Голяма е вероятността да престана да пиша в тези клубове и да поддържам връзка само с определени селектирани хора. А във фенклуба на Ливърпул са останали пълни дебили. Няма я душата на истинския клуб, ясно е, че парите във футбола отдавна са изместили ценностната система, но да продадеш религията си за пари е достойно за презрение и отлъчване на всеки индивид.
До скоро гайс ( още малко и след това адиос )!




YNWA

Тема Стига бе,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано16.01.07 16:34



Томи, айде сега ще се отказваш от клубовете. Недей така, като вземе да се оправи сега положението и тръгнете нагоре няма ли да ти е кеф? В крайна сметка отбора трябва да носи радост, а не е голям кеф да си над 15 точки зад Манчо нали? Не се троши за дивотии, Ливърпул пак ще си ги има и пак ще си ги коментираш, аз ще те контрирам и така - живота си тече

FORZA rossoneri


Тема Re: Стига бе,нови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано16.01.07 17:01



Баце не е точно така. Не осъзнаваш истинската криза. Все ми е тая дали ше вземем нещо този или другия сезон. Разбира се, че искам де, но това, което става наистина ебава мамата на нещо уникално само по себе си. Не мога да ти го обясня, защото е заложено много дълбоко. Разбира се, че отборът рано или късно ще тръгне нагоре НО НЕ ТРЯБВАШЕ да става с пари и покровителство от близкия изток, тази ужасна сган. Сега като почна да ги виждам по бордовете на директорите тия чарчафосаните ше ме е срам, че съм фен на този отбор. Наистина срам и ужас! Ти не ме разбираш, но не знаеш кво ми е! 100 пъти предпочитам Абрамович пред тия!




YNWA

Тема Re: Стига бе,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано16.01.07 17:36



Е къде видя някой да си е продал религията? Преиграваш според мен, без да ми се обиждаш.







Тема Re: УЖАС! УЖАС! УЖАС! Ше сменям отбора!нови [re: TOMlHAWK]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано16.01.07 19:38



не, аз предлагам да заменим тая шибана пуйка бройлер или там каквато е емблемата на ливърпул с пречупен кръст и хитлер. някак ще е естетически по - правилно (:
можем да променим химна от 'you'll never walk alone' на 'we hate all jews, blacks, irish, yellow and arabs. they deserve'.


(:

Редактирано от SevenYearBitch на 16.01.07 19:41.



Тема Re: УЖАС! УЖАС! УЖАС! Ше сменям отбора!нови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано17.01.07 00:06



Определено става. Само че да изключим цвета на кожата. Става въпрос за идеология и цивилизация. И да печели титли за в бъдеще този клуб аз винаги ще имам едно на ум! Ха ха ха, Пуул управлявани от чаршафи! Ташак! Сега требе и в сайта да им лъснат безкрайно грозните брадати и мустакати мутри и срещу тях надпис WE ARE LIVERPOOL!

Муаахахаха!
Май вече сериозно ше си подкрепям другия клуб Викинг Ставангер и тва е! Не ме интересува кой ги е бил в Европа, просто клуба си е автентичен и чист!


YNWA

Тема Re: УЖАС! УЖАС! УЖАС! Ше сменям отбора!нови [re: TOMlHAWK]  
Автор WinteRazoR (ambient)
Публикувано17.01.07 01:06



бате, леко преиграваш ....

отдаваш се прекалено много на емоциите ....а след някаква промяна , каквато и където и да е тя , винаго ЕМОЦИИТЕ са доминиращи ....

нека оставим на най-точния критерий - ВРЕМЕТО , да покаже .....

по твоята логика , Фулъм трябваше вече да играят с чалми и да се се преместили в Мека примерно , след като Моамед Ал Минет им е президент от ненам си колко време ....

недей така ...
бесен си и сигурно има защо ....
познаваш арабелите по-добре от всеки друг навярно в тези клубове , но нали всяка монета си има и обратна страна ....

сигуро са гадове , но сигурно има и нещо позитивно и при тях ...
така е със всеки ..
няма нация която е само хубава или само лоша ...
е , накои са млко по-лоши или по-добри от останалите...

аз прочетох една много интересна статия в последния брой на любимото ми списание посветена на Дубай ....

мисля си ,че там водещ е бизнеса , а не религията



а въпросния шейх Мо ми се струва човек, който знае какво иска и знае как да го постигне ....
пак казвам
ВРЕМЕ ...

и стига драми ..
ПУУЛ ще го има и след рафа , и след чаршафите.... и след нас двамата



Тема Re: УЖАС! УЖАС! УЖАС! Ше сменям отбора!нови [re: TOMlHAWK]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано17.01.07 01:35



напротив, точно така трябва да ни е химна и емблемата, защото ти псуваш хора според расовите им особености и особеностите на културата им

.

каквато и промяна на собственика да има, то това е ПРОДАЖБА, т.е. по твоята логика ливърпул досега е изменил на ценностите си всеки път, когато си е сменил собственика .

аз пак казвам, че единствено мисля за бъдещето отбора и не ме интересува дали някой е от таджикистан, луната или марс. това въобще не ме интересува. единственото, което е от значение, е начина на управлението на отбора и бъдещите му успехи. както и запазването на името и марката 'ливърпул', с всички особености на това.

и това не може и не трябва да зависи от цвета на кожата на някой или от неговата самоиндентичност.
ливърпул е нещо много повече от това и слава богу, го е доказвал многократно през времето.



Тема Re: УЖАС! УЖАС! УЖАС! Ше сменям отбора!нови [re: WinteRazoR]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано17.01.07 08:49



NG ?

[V] - Свобода за българските медици и Ашраф


Тема Re: УЖАС! УЖАС! УЖАС! Ше сменям отбора!нови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано17.01.07 12:22



Въобще не съм съгласен ама карай. Аз НЕ СЪМ расист, и не става въпрос за раса, всякаква раса може може да играе за Пуул, НО когато става въпрос за контрол над клуба НЕ забравяй кои и какви са основали клуба и какъв в края на краищата дееба е клуба!


Помисли върху това а не се опитвай да изопачаваш нещата. То е присъщо на араби и друга низша сган, които като не им се угоди и не стане техната и нещо белите не им се дадат, а си отстояват позициите ги обвиняват в расизъм и всякакви пороци. Нема да стане тая работа! Не ги познаваш тия изроди за да знаеш, че веднъж влезнат ли ти в дома след това ще претендират за него.

Съгласен съм с Резо, че бъдещето ще покаже и, че трябва все пак да изчакаме. Дано не се сбъднат опасенията ми, НО при всички положения съм резервиран и с едно наум!


YNWA


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.