Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 28.06.24
Футбол
*Кратък преглед

Тема Еее не!нови
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано10.12.06 20:00

НЕМА ТАКОВА НЕЩО! ДЕЕБА И НЕЩАСТНИТЕ КЪСМЕТЛИИ АРСЕНАЛ! НЕМА ТАКЪВ ЛУД КЪСМЕТ ПРОСТО!

НЕ Е ВЪЗМОЖНО! 4 ГРЕДИ, 2 ОТ КОИТО В ПРОДЪЛЖЕНИЕТО...

ЯСНО Е, ЧЕ БОГ ИСКА ДА ПОДАРИ ТИТЛАТА НА МАНГАЛЧЕСТЪР, АМА ЩЕ Е ЗА ПОСЛЕДНО!

КУР ЗА АРСЕНАЛ И МАНГАЛЧЕСТЪР!

П.С. СТАНА ЯК МАЧ! НАПЪЛНО НЕЗАСЛУЖЕНО ЧЕЛСКИ ЗАГУБИ 2 ТОЧКИ! НЕЛЕПО И НЕВЕРОЯТНО!

Тема Re: Еее не! [re: TOMlHAWK]
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано10.12.06 22:48

Дай малко по-споко, не се нерви и къде видя 4-ри греди (3 бяха)... а не казваш как тръгна атаката при изравнителния гол. Инак Челси не надиграха Арсенал, имаха силни последни минути и това бе всичко.

Тема Re: Еее не!нови [re: MichaelLeRoi]
Публикувано10.12.06 23:34

На Лампард двете, и на Есиен накрая, ама имаше още едно меле малко преди това и ми се видя, че праснаха гредата, ама сега го гледах пак и всъщност се удари във вратаря, а той беше до гредата. Като прибавим и избиването от голлинията, супер вратарските намеси и спирането на атаката, при която Дрогба се контузи...

Ами доста можеха да вкарат. Второто полувреме си ви надиграха яко, признай. Беше атака след атака и много чисти извеждания. Много е жалко, че Шевченко все още не може да свикне с английския стил на игра. Много му е бърза топката и няма пространство. Вие вкарахте изключително късметлийско попадение, просто малшанс им отне две точки. Голът на Есиен бе феноменален, но заслужаваха повече.
Сега все още има доста време, ама 8 точки са си все пак сериозна преднина. А манчестър нямат намеци да почнат да се дънят. Просто за съжаление печелят всеки мач. Май това им е стратегията този сезон. Играят мач за мач.

Тема Re: Еее не!нови [re: TOMlHAWK]
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.12.06 02:32

Абе според мен абсолютно равностоен мач.Гола на Арсенал беше от супер атака,по-скоро късмет имаше Есиен с тоя наистина феноменален гол.Иначе и аз съм на мнение,че Челски имаха силни последни минути,но нямаше да са такива,ако белоруската мутра,беше стрелял технично при 1:1,а не като рогач с всичка сила и в облаците