Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 26.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Омни,кажи нещо...  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.11.06 11:14



за днешния мач Hibernian-Celtic.Предвид формата на Хибс и мача ви срещу Юнайтед през седмицата,а и шампионата вече е решен изглежда, струва ли си да се опита тая дебела единица днес?Статистически погледнато за последните 10 мача,традицията е 1-2-7,като единствената победа на Хибс е през 2003 и то за купата.Наздраве!




Who cries for the children? I do.


Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: dio4ever]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано26.11.06 13:05



Доста хора сочат Хибс за фаворити днес именно по тия причини :) А и нашата серия от 11 поредни победи в първенството все някога трябва да свърши, какво по-удобно място от Истър Роуд? ;)

Хибс ги гледах срещу Хартс (2:2), победата им срещу Рейнджърс и загубата в Абърдийн. Не са лош отбор, Браун и Томсън в центъра показват стабилни игри вече доста време и нищо чудно, че ги искат и от Паркхед, и от Айброкс. Май си намериха заместник на О'Конър в лицето на Килън, но той, доколкото чета, няма да играе днес. Проблемите са им вратарският пост и защитата. И разбира се тоталната непостоянност, която ги преследва от години. След като загубиха един мениджър келт - Моубрай - по посока Уест Бром, сега начело им е друг - Джон Колинс, да видим той дали ще може да ги направи по-постоянни.

По принцип предвид защитата на Хибс, трите им поредни победи и средната линия и нападението на Селтик, бих го писал двойка мача, АКО не беше двубоя с Юнайтед. Че водим 15 точки не мисля, че е причина за отпускане през ноември, но всичките пъти, когато играехме мач в ШЛ през седмицата, през уикенда отборът стоеше много по-зле от обикновено и че досега биехме все минимално и половината пъти в края на мачвоете, може би се дължеше най-вече на по-посредствените противници и донякъде късмета (Дънфермлин 1:0 вкъщи, Фолкърк 0:1 навън 85 мин., Мадъруел 2:1 вкъщи, Хартс 2:1 вкъщи 92 мин.)

В заключение - може да се пробва :)



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: Omni]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.11.06 13:42



Оценявам това.Ще пробвам четири кола на Юнайтед,Хибс,Валенсия и Палермо,като два от тях да станат хикс ми връщат парите,при един хикс печеля 50% , а и два от тях винаги вървят на двоен шанс и последната колона всичките 4 мача на двоен шанс да ми дадат печалба 20%.Естествено супер дербита и затова малко по-предпазливо,разбира се при една 2-ка губя половината си залог,а при две победи за гостите ям дървото.Не се печели много ,но е много по- професионална игра.Омни,мерси братче за инфото.Искам само да ти кажа ,че последните 5 седмици,нямам загубен мач в Шотландия,което не е никаква гаранция,че няма да стане днес или утре.Всичките ми загуби са благодарение на това,че ги смесвах с други лиги.Гретна след издънките им не съм ги губил,да не говорим за Абърдийн,че ги гепя почти винаги на HT/FT.Има още един два отбора дето ги следя,та исках да ти кажа,че тъй като си в час в Шотландия надявам се ,че отвреме на време мога да обменям инфо с теб..Успех ,ако пускаш нещо днес!


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dio4ever на 26.11.06 13:59.



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: dio4ever]  
Автор vogelfrei (cadaurus)
Публикувано26.11.06 15:01



Реал ще бият бе :)



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: vogelfrei]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.11.06 19:03



Да,може и да го изгубя.Още двама има контузени във Валенсия.Малко ги надцених.За сметка на това в последния момент пуснах дабъл на Хибс +0,5 АХ 1,975 и Дънди Ю 2,10 и само сингъл на Дъбди Ю,така,че съм напред и сега гледам ,че Ман Ю няма да изгубят.Ако Палермо и Валенсия не изгубят довечера,колоната с двойните шансове и евентуално още 3 ще са печеливши,което ще значи още малко пари в касичката.




Who cries for the children? I do.


Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: dio4ever]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано26.11.06 21:56



Днеска много добър мач се получи на Истър Роуд, сигурно най-добрият от началото на сезона. Много бързо се игра, имаше положения, сблъсъци, напрежение. Накрая можехме и да бием дори, но Кинг Кени изпусна сам срещу вратаря. Това недоразумение Майк Маккъри даде две минути продължение, след като само две минути се обясняваше със страничния за едно спречкване без топка между Ярошек и Томсън в наказателното на Хибс, а имаше и смени, и разправии.

Но точката при тия обстоятелства не е зле за Селтик.



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: Omni]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.11.06 23:20



Ами аз го хванах накрая ей тука

,иначе освен ония глупости дето играх,пуснах сингъл на Дънди Ю плюс дабъл Дънди и Хибс +0,5 и после дабъл Дънди и МЮ двоен шанс,така че в общи линии съм доволен от деня.Иначе мача от 2:2 го гледах ,но с големи сривове и не знам какво са играли през 1то полувреме и такъв обрат от 2:0 до равния резултат да стане.Поздравления и за двата отбора и най-вече за твойте хора,за които наистина е успех след тежкия мач през седмицата да завършат уикенда по тоя начин.
П.П. Тоя линк със стриймовете си го бива,щото после и Ман Ю гледах и то с доста добро качество.Е,не е Диема Екстра ,но е безплатно.Ами айде до следващия кръг на ШПЛ и успех!


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dio4ever на 26.11.06 23:24.



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: dio4ever]  
Автор BAlHUl (KYR)
Публикувано29.11.06 12:12



Къде залагаш бе?
Някакви отзиви за маншън и бетфеър-тия дават едни от най-добрите коеф. в нета.
НХЛ играеш ли?



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: BAlHUl]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано29.11.06 22:29



BET365 Супер коректни!Имах случай с лайвбетинг при объркан залог от 90евро,заложих за 2ри сет вместо 3ти на един тенис мач за повече от 9 гейма в мача.Влязох в лайв чата и след много културен разговор тоя пич ми отмени залога.След това 3ия сет завърши 6:0

А що се отнася за БЕТФЕЪР,моето мнение е ,че за сингъл залози са номер едно.Меншън са нова къща и са със супер препоръки също за коректни букита.Ахахааааа,баси гола на Ван Пърси,гледам мача на компа и вече го гепих на над 2,5
П.П.Слаб съм на НХЛ-а,отвреме-навреме играя,обаче утре ше ти дам линкове за превюта и стойностна инфо,че сега нямам време.Айде до скоро

Who cries for the children? I do.

Редактирано от dio4ever на 29.11.06 22:33.



Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: dio4ever]  
Автор BAlHUl (KYR)
Публикувано29.11.06 23:59



в бет365 май не са мноу хубави коеф.
Иначе те питам за бетфеър и меншън понеже тук един папагал взе
да разправя че имало проблем с прибирането на парите с някои букита
за бг.
Та по принцип в меншън и бетфеър лесно ли се прибират?

П.П. чакам за нхл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.