Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 29.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Омни,кажи нещо...нови [re: BAlHUl]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано30.11.06 18:28



Абе сега съм с преинсталиран Уиндоус и всички favorites забравих да ги запазя.Имах много ценни места,обаче утре вечер и в събота сутрин съм по-свободен и ще ти пусна 3-4 линка поне.Сега да ти кaжа букитата.Ако ползваш захранване на сметката си чрез

никога няма да имаш проблеми с изтеглянето,защото от букмейкъра към мънибукърс транзакцията е незабавна.След това си ги теглиш от там или на банкова сметка или към кредитна или дебитна карта.Любимия ми начин щото зареждаш там някакви кинти,всеки с колкото предпочита и разполага,откриваш си няколко акаунта в уйлям хил,бет365,бетфеър,маншън и т.н и само чакълиш коефициенти,оферти и разлики и слагаш от там в отделните си сметки.Така например,ако не ти харесва коеф. в бет365,слагаш в уйлям хил, а пък застраховката си я правиш на 2-ри знак например хикс в бет 365,понеже хиксовете на уйлям хил са мизерни.Добре си се насочил към бетфеър и маншън.Никога няма да имаш проблеми.Ако искаш иди във форума на гунъра и там има топ незнам си колко на букитата и пича сам гарантира,че ако имаш проблем с изтеглянето,лично се наема да помогне.Говорим за истински букмейкъри,а не за например разни Ефу и други мизерници.Ето ти линк Както виждаш нядявам се от класацията при букитата бет365 са 1ви, а при ексчейндж къщите бетфеър и маншън са 1ви и 2ри.Година и половина играя редовно и никога не съм имал проблем.Има само известно забавяне при изтеглянето на кинтите ,което е различно при различните букита и заложни къщи,ама това още като се регистрираш им го пише във FAQ секцията.Превода е средно между 4-5 работни дни,интерветен са изроди бавиха ме 10 дена.Отделно някои букита,ако си искаш парите обратно в дебитната или кредитна карта ти искат,фотокопие на картата изпратено по факс или да им се обадиш и да потвърдиш,че е лично твоя и ти искат един секюрити код дето си го написал при откриването на акаунта и затова ти казах,че по безболезнено е чрез мънибукърс.Между другото във форума и на сайта на гунъра винаги има много ценна инфо.Айде,че стана нечетимо дълъг тоя пост.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: НХЛнови [re: dio4ever]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано30.11.06 19:30



Общо взето може и да съм те заблудил,обаче май освен официалния сайт на НХЛ,съм препрочитал и тия сайтове

, а пък ей тука е голяма лудница Интерфейса е на гръцки,обаче ако имаш време да поровиш някои от сайтовете имат и английски.Предимно за футбол са ,но има и тук таме и американски спортове.За хокейни коефициенти,винаги гледам разликите в За мен гърците са най-болните комарджии в Европа.Във форума на гунърсгайд отвреме-навреме има и някой мач от НХЛ,НФЛ и колежанската лига по футбол.Сетих се нещо за Маншън.Бях пуснал една тема в началото в Британия,т.е. тука,за една промоция на Маншън,азиатски хендикап за Тотнъм,в едни от първите им мачове.Та залога се оказа,губещ и въпросната къща върна на абсолютно всички заложили за Спърс,в рамките на 48 часа,такова беше и условието.Това е гарантирано,защото се коментираше във форума.
П.П. Мача беше Болтън-Тотнъм, а промоцията беше да заложиш за Тотнъм на АХ 1,875 до 200 евро максимален залог,при загуба,както стана в случая,връщане на залога.


Who cries for the children? I do.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.