Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 18.05.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема клубът или странатанови  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано08.10.05 20:24



направи ми впечатление, че огромна част от феновете на ливърпул въобще не ги ебе за англия - или поне предпочитат ливърпул пред англия. общото мнение за инглизите е, че са надценени путки, на които им се плаща адски много. единственото желание на внушителна част от хората във форума, който посещавам е момчетата да се върнат живи и здрави. дори някой стигат до там, че подкрепят противника на англия.

анкета на официалния сайт на ливърпул www.liverpoolfc.tv (, който, м/д-то е най посещавания официален сайт на футболен отбор за всички времена) направена сред жителите на града ливърпул даваше предимство от над 85% на ливърпул над англия.

излишно е да казвам, че бях много приятно изленадан, когато разбрах за това, защото и аз се чувствах по същия начин. може би за вас няма да е чак толкова излишно да кажа, макар че то трябва някак да се подразбира, че и аз слагам клуба пред нацията всеки път. и въобще тези квалификации на моменти ми стават досадни, защото вместо да си гледам любимото първенство трябва да гледам разно подритване на топката наляво - надясно, което въобще повдига въпроса дали има смисъл да се гледа подобно нещо.. ениуей.
още към 2003-тата, в най - кофти моментите от режима на улие усетих, че всъщност много повече ми пука за ливърпул, отколкото за българия. следя отбора много по - отблизо, отколкото българско и мачовете на 'червените' ме интересуват неимоверно повече. нетърпението ми преди мачовете на ливърпул е огромно, а крайния резултат, както и цялата игра на ливърпул наистина имат адски голямо влияние над мен и след мача. при българия не е точно така - не мога да кажа, че при загуба се чувствам кофти, а при победа съм на седмото небе. цялостно погледнато, при мен всъщност гледането на мачовете на нац. ни отбор е по - скоро навик, отколкото някакво страстно желание да гледам нашите момчета.
доста по 'мой' чувствам играчи като джейми карагър или джибрил сисе, а 90% от сегашните български национали са ми леко казано непознати - не само като футболни способности, а дори и като имена.

с други думи - бих дал една световна купа на българия срещу нова шампионска лига за ливърпул всеки ден, всеки час. просто защото знам как се чувствах след успеха на 25.05.05 и знам колко по - специални са за мен момчетата на анфийлд в сравнение с играчите в бяло - зелено - червено.

'Our nation is Liverpool, our language is football'

много добре казано.

вие как ги виждате тези неща?


In Rafa we trust!

Тема Re: клубът или странатанови [re: Rated R]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано08.10.05 20:32



буахахаха... и у теб имало наченки на мисловна дейност... браво, браво...



Etter den søte kløe kommer den sure svie.

Тема Re: клубът или странатанови [re: Rated R]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано08.10.05 23:08



Много ясно, че Пуул е преди Англия и България!
Даже от едно 2-3 години изобщо не ме ебе за никакви национали! Естествено поддържам България и Англия пред всички останали на първенствата, но вече не е тази страст, която изпитвах преди! В миналото дори съм ревал за националите ( 96-та когато Англия падна с дузпи от Германия, тийнейджърче, кво искаш), но сега не ми дреме изобщо! Пуул е над всичко!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Луд ли синови [re: Rated R]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано08.10.05 23:19



не бих дал никога СВЕТОВНА ТИТЛА на България за КЕШ на Реал. Защо?
Първо - защото сме малка страна и тая титла ще е като 8-то чудо на света и поне 70% от света ще научи що е България, а националната гордост я има у всеки, макар и някои да се правят на пу...и.
Второ - Реал може да вземе КЕШ винаги, а за България това е в сферата мечтите.
Трето - за каква Англия ми говорите, на мен Испания ми е през ....
Четвърто - ХАЛА МАДРИД форевър.



Тема мдамммнови [re: Balleta]  
Автор Anfield (retired)
Публикувано09.10.05 10:44



съгласен с първите две точки...
ще сложа и пето, макар и като въпрос.. що за нация сме ние



Тема Re: Луд ли синови [re: Balleta]  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано09.10.05 19:32



става дума за това, че в края на крайщата за мен един нов КЕШ на пул би бил емоционално по - стойностен от една световна купа за българия.
и бих се почувствал къде - къде по горд, ако червената машина отново завладее европа.
това е моята лична гледна точка, т.е. как аз бих го чувствал и респективно мен въобще не ме ебе дали 100 000 китайски домакини ще разберат за българия или не.


In Rafa we trust!

Тема Re: клубът или странатанови [re: GENERAL.TOMl]  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано09.10.05 19:36



мдам, направо почнах да мразя тези квалификации. няма ливърпул най - малкото.

а стивън джерард е аут за 3-4 седмици след мача на англия. направо идеално.


In Rafa we trust!

Тема Re: клубът или странатанови [re: Rated R]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано09.10.05 19:56



Идеално е да! Време е да се разбере, че не може само на един плеймейкър да се разчита! А и не обичам играчи, които непрекъснато се контузват! Той да вземе да се контузи и за световното, както и на миналото ...
Такъв беше Брайън Робсън 80-те, голям играч, ама непрекъснато се контузваше, Газа също, некфо невнимание ли ги тресе тия играчи д'еба, не знам, ама евала на Роберто Карлос например, той е ебати машината, никога не се контузва, а испанците са къде къде по-мръсни играчи от британските и по-груби също

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: клубът или страната [re: GENERAL.TOMl]  
Автор Rated R (lamps is a cunt)
Публикувано09.10.05 19:59



най - смешно би било, ако майкъл оуен се контузи точно преди световното и съответно го пропусне.. боже, просто ще се смея с глас доста продължително време, сигурен съм.


In Rafa we trust!

Тема Re: Луд ли синови [re: Rated R]  
Автор GENERAL.TOMl (WARMASTER)
Публикувано09.10.05 20:08



Абе то е ясно, че патриотщината е глупост за всички нации, но тук бих поспорил малко, в смисъл, обичам Пуул повече от всичко, но примерно на една WC за България ( което а абсурдно и нереално естествено ) определено бих се изкефил много! Поне с повечe достойнство ше отговарям кат ме питат непознати елементи 'where are you from?', то и сия не ми пука де, ама винаги треа да пояснявам неща от сорта, well you know, it's in Europe, just north of Greece...
Поне помня еуфориите от '94 класирането за 1/2 финалите ... беше уникално, не съм го вярвал а победата над Германия стана толкова бързо и неочаквано, че после обикалях из целия център на София целувайки пияни мацки ...

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.