Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 02.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честито ливърпулцинови  
Автор Don Chavo (in attack)
Публикувано26.05.05 17:25



Честито на Анфо,Томи,на всички ,даже и на хейтъра на Юнайтед със сигнатура -In Rafa we trust,с пожелания да не мрази толкова много Юнайтед.
Заслужихте си триумфа след множество страдания.



Тема Re: Честито ливърпулцинови [re: Don Chavo]  
Автор JohnT (onehalf)
Публикувано26.05.05 18:05



мерси мерси ;)



Тема Re: Честито ливърпулцинови [re: Don Chavo]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано26.05.05 19:18



Мерси :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Мерси батка... [re: Don Chavo]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britannia)
Публикувано26.05.05 19:44



Знам че си искрен..

- Our nation is LIVERPOOL, our language is football

Тема Re: Мерси батка...нови [re: Anfield]  
Автор dio4ever (Anglo Saxon)
Публикувано26.05.05 20:09



Честито и от мен от цялото ми сърце.Този мач ме върна толкова много години назад и си спомних за едни от най-хубавите мигове в живота ми.Анфо за теб се радвам най-много,защото знам,че и ти си съвременник на ония славни години,когато англичаните доминираха в Европа и не им се връзвай на разни дрисльовци дето провокират с постовете си.Те не могат да разберат какво чувствате всички в момента.Наздраве на всички фенове на Пуул и на английския футбол и за новия крал Рафа Бенитез!


Who cries for the children? I do.


Тема Мерси друже..нови [re: dio4ever]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britannia)
Публикувано26.05.05 20:34



и от мен честитки...
Ами връзвам се, демба.. защото е много лесно да си хейтър по default, да казваш на всичкото КЗ и да парадираш с това че си фен не на големите, а на малките.. на това му се вика по определен начин, ама както и да е..

Иначе да.. снощи след като стана 3-3 си мислех за точно за онези дузпи на Олимпико, за пропуска на Никъл в началото, обрата с пропуските на Конти и Грациани... победната дузпа на Кенеди... мислех си и за 'дузпата' на Хейзъл, за това как никой сега не ни броеше за фаворит снощи, а освен че взехме КЕШ или ШЛ, показахме колко измислен стана този турнир.. станахме носители на КЕШ след като бяхме 4-и, сега сме пети.. догодина в него ще играе отбор завършил сезона с отрицателна голова разлика и т.н. Малко тъга имаше по онзи турнир за КЕШ.. без Амстел и Плейстейшън, но поне бе истински турнир на шампионите..

Разбира се всичко това бе на заден план заради мача, заради това което ставаше на терена с оглед на предвижданията на 'спецовете' за ялов и скучен мач, за триумф на бездарността и т.н.

След време всичко това ще е забравено, но срещу 2005 ще има едно име и това ще е името на Пуул... Всички които сега мощно плюят, едва ли са гледали как този или ониз отбор е ставал шампион, какъв късмет е имал през 70-те или 80-те, къде и как е бил подпрян и т.н. Просто в аналите стои името на шампиона..

Честито... на всички фенове, които останахме верни и ще бъдем верни.. сега просто е нашия ред.. утре ще е на друг.. човек трябва да вярва, да се надява..

Честито и на всички фенове на английския футбол...

- Our nation is LIVERPOOL, our language is football

Тема Re: Мерси друже..нови [re: Anfield]  
Автор TOMl (SEIZE THE DAY)
Публикувано29.05.05 15:55



WITH HOPE IN OUR HEARTS!

Най ми хареса в Times има 32 страници със целия парад всички коментари, интервюта, мнения, снимки, на фронт редиците са само дечурля ( ха ха ха, жестоко, бъдещето е наше) Стиви спа с купата в неговата стая ( беше я гепил непозволено хе хе хе) Купата остава завинаги в нашата витрина а на един от паметниците на Джон Ленън му бяха окачили шалчето на врата със слогана - "YOU MAY SAY I'M A DREAMER, BUT I'M NOT THE ONLY ONE"!


АХА ХАХАХА ХА ХА !!! ЖЕСТОКО ПРОСТО!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Честито ливърпулцинови [re: Don Chavo]  
Автор TOMl (SEIZE THE DAY)
Публикувано29.05.05 15:59



Мерси бате!

Само да ти кажа, че аз беснеех от кеф когато треснахте Байерн '99-а!

Малко ми напомни оня финал, въпреки, че сега емоцията ми беше просто върховна!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема история която я нямаше във вестницитенови [re: Don Chavo]  
Автор top coder ()
Публикувано23.06.05 16:27



ако понякога се интересувам какво става с ливърпул това е защото е английски отбор и защото мой колега и бивш шеф е израстнал в ливърпул и воъбще е репрезентация на мечтата бих казал на всеки да подкрепя любимия отбор от града в който е израсъл и този отбор да вземе ШЛ.
Та снощи ми разправя следната история..
той има братовчед, който е пилот на БА, лети навсякаде.. така се случило че е полотирал самолета до истанбул и обратно... в самолета са били доста бивши звезди като Тери Венейбълс... и като станло дума че е от ливърпул по чудо се сдобил с билет и бил в ложите.. а вечерта какво да види - оказва се че е в същия хотел в който са футболистите.. празнувал цяла нощ с тях...
е все пак нещо пуснаха във вестниците .. една шега която нашия човек изцепил при кацането: че над цяла англия има слънце и само малък облак неспирно сипе дъжд над стамфорд бридж (да не се обиждат феновете на челси) ;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.