Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 04.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: Viva Sweden]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано16.03.05 20:42



Ами сам се сети. Разделиха ни, за да не сме могъща държава. Целият Запад се е страхувал от моста София-Москва тогава. Това е истината. Ако не си съгласен прочети малко книги.



Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: Viva Sweden]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано16.03.05 20:47



Ако мога да пия с теб една биричка след мача. Друго ще говориш тогава. Първо, ще се насерете от страх на стадиона. Второ, ще ти настръхне косата, когато 45000 пеят националния химн. Трето, вземи да правиш снимки и да показваш на приятелите си после какво означава атмосфера на стадиона!



Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: tonzos_justice]  
Автор Paranoia (driver 8)
Публикувано16.03.05 21:16



катинарче?

п.п. интересно какво точно доказваме с подобен тип гласувания.


In Rafa we trust

Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: Paranoia]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано16.03.05 21:24



Ами, че Ицо е червен, а ти си син.......ей това



Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: tonzos_justice]  
Автор Viva Sweden (блондин)
Публикувано16.03.05 21:26



Параноикът си ти, това доказахме!



Отново насрани...

Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: tonzos_justice]  
Автор Paranoia (driver 8)
Публикувано16.03.05 21:26



прегледай си главата, момченце.


In Rafa we trust

Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: Viva Sweden]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано16.03.05 21:40



Ще те еба тебе да знаеш. Не знам за мача, ама ще ти го вкарам в кошарата!



Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: Paranoia]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано16.03.05 21:42



Там е.



Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: tonzos_justice]  
Автор Paranoia (driver 8)
Публикувано16.03.05 21:45



но функционира ли правилно?


In Rafa we trust

Тема Re: Всички, които обичаме България да гласуваме за Ицoнови [re: Paranoia]  
Автор tonzos_justice (noble)
Публикувано16.03.05 21:47



ami dve glavi si imam, ot kade da znam za koq me pitash. Gledaj go pak tozi,aaa!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.