Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 'Айде стига, моля ви се!!!  
Автор AlexBG (CM4 Maniac)
Публикувано20.01.04 13:26



То не са приказки, то не е чудо... Разбира се, говорим за гола на Анри...

1. Съдията дал ли е разрешение - дал е. Може ли да го направи според правилника - може. Оттам насетне опираме само до:

2. Какви са тия приказки за "феърплей", "джентълменство" и прочее?!? Това е най-малкото смешно. Все пак годината е 2004, а не 1904, 1934 или 1964... Все пак футболът отдавна не е спорт за развлечение, а спорт за пари (за съжаление)... Все пак, малко са ви изкривени (да не кажа много) разбиранията за "джентълменство". Как пък точно на Арсенал се сещате за това?!? И...

3. 'Ми то тогава и играта рамо в рамо не е "джентълменска", и хвърлянето на играч пред топката при изпълнение на двоен удар също, и т.н., и т.н.

Смешни са всички подобни твърдения, недейте така... Разбирам, че на повечето от вас Арсенал не е симпатичен, разбирам, че ви е яд, задето показваме най-стабилна игра от всички отбори и сме най-сериозния претендент за титлата, разбирам, че не харесвате реалността... Но, ще си позволя да цитирам "класика на дира" сафин - "И аз не харесвам войните, но ги има..." или по друг начин казано - ТОва е реалността, приемете я...

САПАРД за българския футбол

A journey of a thousand miles begins with a single step


Тема Re: Не си правнови [re: AlexBG]  
Автор ToffeeМодератор (Evertonian)
Публикувано20.01.04 14:31



Бас държа, че повечето от неутралните фенове ( Тези които не са фенове на МЮ, Арсенал и Челси ) иска Арсенал да е шампион, ама тук става въпрос за друго - приеми че този гол се беше случил във вашата врата едва ли щеше да ти е приятно и да твърдиш подобни неща. За мен лично виновен е съдията, а не Анри че позволи да се изпълни удара. Ама си спомням преди години на мач на Евертън вече не помня срещу кого играхме резултата беше равен а вратаря ни лежеше контузен гостите нападаха и съдията не спря играта, съотвтно центриране и нападателя на гостите на празна врата вместо да вкара гол в опразнената врата хвана топката с ръката и посочи към легналият ни вратар. Целият Гудисън се изправи на крака и аплодира постъпката му. Съотвтно мача си свърши Х и отбора гост не победи ( мисля че бяха Уест Хям ама не съм сигурен ). Е така се печели уважение а Анри бе освиркван през целият мач от феновете на Вила.




Тема wze mi primeraнови [re: Toffee]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано20.01.04 14:55



towa e Paolo di Canio az w ne tolkowa dale4noto minalo may be6e pak na mach na Everton edna duzpa se bi naro4no w out

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re: Не си правнови [re: Toffee]  
Автор dio4ever (Anglo Saxon)
Публикувано20.01.04 16:04



Така е !И аз мисля по тоя случай като теб,Toffee.Между другото в предишната ти тема относно гола на Анри,тия обяснения,които ги писах,не съм си ги измислял аз ,а ги прочетох в сайта на BBC.Само,че пропуснах да кажа,че статията завършваше с нещо от тоя род:"Явно на Арсенал им върви с такива съдии или Арсенал са щастливи да им се падат такива съдии професионалисти."Нещо от тоя род беше.А прословутия мач наистина беше Еverton-West Ham,а футболиста,който хвана топката с ръце беше Големия Паоло Ди Канио.Ей в това е разликата между него и да кажем Анри в случая.

Snorting that coke, shooting that dope man you're
copping out...


Тема Стига де, Алекснови [re: AlexBG]  
Автор Гoлямa caтypнOвa дyпkA (направо кратер)
Публикувано21.01.04 00:41



Защо сега пак нариваш? Първо, аз съм от ония неутралните, дето казва за тях Тофи - т.е не съм фен на някой от трите отбора, и в никакъв случай не искам Арсенал да стане шампион. Стига бе, това не е отбор, това е някаква смешка. Това е несериозно, нещо като детски комикс, някаква книжка с цветни картинки, къде въобще го тикате във футбола? И какво защитаваш тоя дегенерат Анри, дето заради неговите голове от засади тълкуването на цял правилник промениха. Тая шушумига ако има как, всички ще измами. Аре стига! Помниш колко ни беше гадно, когато шведите ни преебаха с първия гол на малкия финал през 94 - тогава също формално не беше неправилно, обаче беше гнусен мръсен номер и досега не мога да се отърся от омразата си към Ларсон. Това са отписани хора за мен. Майната им - не заслужават дори да се говори за тях!


Езерото на абсолютното спокойствие

Тема Стига бе, да не говориш за ония...нови [re: Toffee]  
Автор AlexBG (CM4 Maniac)
Публикувано21.01.04 20:48



Дето наби съдия?!? Наистина е "джентълмен"?!?

И с горното ти отговарям и за "двойния" аршин дето искаш да ми припишеш - излиза, че ти го използваш. То и заради това си мислиш, че аз щях да съм на обратната позиция...

САПАРД за българския футбол

A journey of a thousand miles begins with a single step


Тема 'Айде и ти сега...нови [re: Гoлямa caтypнOвa дyп]  
Автор AlexBG (CM4 Maniac)
Публикувано21.01.04 20:53



Ако гледаш обективно или "неутрално" настоящия сезон във Висшата лига, трябва да признаеш, че отборът, който най-много заслужава да спечели титлата - т.е. отборът с най-добро цялостно представяне, постоянство, качество на играта по всички линии и прочее, и прочее, та този отбор е именно Арсенал. МанЮре са толкова измислени в момента, че чак се чудя (и не само аз) как са още в тройката. А Челси не са готови за нещо повече и може би няма да станат...
А да твърдиш, че Анри е нещо различно от много, ама много добър нападател, дори отличен в последните 2-3 години, е наивно и смешно и крайно неадекватно, да не намирам други определения...

САПАРД за българския футбол

A journey of a thousand miles begins with a single step


Тема Re: 'Айде и ти сега...нови [re: AlexBG]  
Автор Гoлямa caтypнOвa дyпkA (направо кратер)
Публикувано21.01.04 23:23



Ми не е вярно. Арсенал се отърваха в толкова много мачове (като започнеш от дербитата с Ман Юн и Челси), че в това отношение имат много по-голям късмет от другите 2 отбора. Да не говорим за подпирането. А Анри е вторият най-гнусен играч след Раул в света в момента (не отричам, че е великолепен нападател). Просто гледаме с различни очи. Аз също мога да кажа, че гледаш неадекватно, или по-скоро недостатъчно широко. Футболът НЕ Е просто игра.


Езерото на абсолютното спокойствие

Тема Re: 'Айде и ти сега...нови [re: Гoлямa caтypнOвa дyп]  
Автор Meйджъp™ (плагиат)
Публикувано21.01.04 23:35



На Раул пък какво му е гнусното?
Гнусни са Оуен и Нистелрой - най-набедените играчи в историята на ВЛ! И Бекъм - ама той не е играч, а манекен, затова спада към една друга група.



ne 4eta
posting
na latinica
po-dulug
ot 3 reda...

Тема Re: 'Айде и ти сега...нови [re: Meйджъp™]  
Автор Гoлямa caтypнOвa дyпkA (направо кратер)
Публикувано22.01.04 00:27



Оуен е момченце - какво пък на него му е гнусното?!? А Нистелрой е мъжага, който досега не съм видял да се опитва да симулира и да играе нечестно. Докато Раул е най-мизерният лъжлив жалък пасивен въртидупец в съвременната футболна история.


Езерото на абсолютното спокойствие


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.