Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 03.07.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Рио Фърдинанд аут за 8 месеца!  
Автор dio4ever (Anglo Saxon)
Публикувано20.12.03 10:28



Рио Фърдинанд получи наказание от 8 месеца и глобa oт 50,000 паунда, от Футболната Асоциация,след като беше признат за виновен за неявяването си на тест за наркотици.Наказанието,което условно започва от 12 Януари,може да доведе до отпадането му от игра до края на сезона и отсъствието му от Евро 2004!!! Юнайтед вече са обявили,че ще обжалват решението на FA...



No victory without suffering,no freedom without sacrifice

Тема Re: Рио Фърдинанд аут за 8 месеца!нови [re: dio4ever]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано21.12.03 00:46



все пак не са 2-те години които се полагат за такова провинение.......
според мен въпреки обжалването манчестър няма да постигнат нищо





Тема Нормалнонови [re: dio4ever]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано22.12.03 01:16



Даже му е малко 8 месеца. 1 или 2 години беше по правилник най-тежкото наказание за това. А неявяване на теста според мен си е все едно хващане с наркотици - ако е чист никой нормален човек няма да пропусне да се яви...

Факта че е национал и играч на Ман Ю нямат никакво значение. той е футболист, който не спазва правилника. И трябва да бъде наказан. Да - Англия и Ман Ю губият ценен играч, само че за това не може да се обвинява ФА. Защото не тя е пропуснала да се яви на теста, а именно Рио. Да не говорим че за това пропускане се знае от мног време и в един нормален отбор трябваше вече да има вътрешно наказание. Само че живеем във време когато за никой отбор не е проблем играчите му да сгафят, стига да не ги хванат.

А Ман Ю само се излагат с обжалването. Провинението е доказано, играча им не е получил максимално наказание - какво още искат? Да покажат че те са Ман Ю и никой не може да им наказва играчите? Да, ама не. Това обжалване не би трябвало да доседе до нищо. А ако все пак доведе до отмяна на решението или намаляване на наказанието - значи големите отбори се толерират и отсега нататък на никой няма да му пука за правилника имайки прецедент зад гърба си.....

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Наглецът Блатер доринови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britannia)
Публикувано22.12.03 08:40



заплаши Манчо с изхвърляне от ШЛ ако продължат да настояват за явяване в съда...

Абе тъпа случка отвсякъде



Тема Re:нови [re: Beнaбили]  
Автор _GECATA_ (se moi)
Публикувано22.12.03 09:48



То фифа си мислеше ,че ще може да закара феодалната система и в 21 век ,но някакъв Босман взе ,че ги осъди и направи една от най големите революции във футбола .Аз бих съдил до дупка .

BeQuickOrBeDead


Тема Re: Наглецът Блатер доринови [re: Anfield]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано22.12.03 10:03



ахах и аз го прочетох това в сайта на евроспорта......

добре че сега идва трансферния прозорец, че да може Фърги да вземе някой добър дефендър,че ще стане лошо за манчестър





Тема Re:нови [re: _GECATA_]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано22.12.03 11:14



И за какво? В спорта гражданските закони са след спортните правилници. А според повечето правилници неявяването на тест е равносилно на хващане с допинг...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.