Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 23.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Баражи за Евро 2004  
Автор AnfieldМодератор (FC Britain)
Публикувано13.10.03 13:25





Russia - Wales
Scotland - Netherlands



Latvia - Turkey
Croatia - Slovenia
Spain - Norway



Можеше и по-добре :((( като например Хърватска - Холандия и Шотландия - Латвия :))



Тема Re: Баражи за Евро 2004нови [re: Anfield]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано13.10.03 14:54



Прав си, Анфо... :))
Щото сега само добрата, стара Англия ще е на Еврото...



Тема Абе аз исках някой данови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britain)
Публикувано13.10.03 15:18



натрие вирнатите носове на Хърватска, ама то пак не се знае..
Иначе за съжаление Уелс си мисля че можеше да преодолее само един отбор и той се падна на Турция.. Поличките можеха да имат по-добър жребий и да продължат, но си мисля че сега нямат особени шансове.. пък по каприза на жребия ги събра със състав, който има място на ЕП много повече от Швейцария или Гърция...



Тема Re: Абе аз исках някой данови [re: Anfield]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано13.10.03 15:25



Така е, просто Британските отбори нямаха шанс в жребия и особено това се отнася за Шотландия, които винаги са ми били симпатични... Иначе Уелс никога не съм ги смятал за някакъв фактор, класираха се втори само защото Сърбите се насраха два пъти срещу Азербайджан...



Тема Да ти кажанови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britain)
Публикувано13.10.03 15:38



като се замисля и като имам някакви впечатления от мача Русия-Грузия, то Уелс не е съвсем за отписване май.. докакини са във втория мач , това също си е +..

Що се отнася до групите, мисля че Уелс изтърваха питомното предпоследния мач... за последния всичко бе ясно.. аз си мисля че ако бяха били Финландия и имаха точка пред Италия преди последните мачове, то мача със сърбите нямаше да завърши 2-3..



Тема Re: Да ти кажанови [re: Anfield]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано13.10.03 15:52



Абе имаш право, най-малкото защото аз много мразя думичката ''ако''
Това е станало, значи поздравления за ''драконите'' :)
Иначе стилът на Русия е такъв, че просто не виждам как Уелс ще се справят... Неудобен отбор е, вярно че се пропукваха много често в защита срещу Грузия, но пък и създават страшно много положения, а защитата на Уелс хмм мисял, че е слабото звено на отбора...



Тема Re: Да ти кажанови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор ToffeeМодератор (Evertonian)
Публикувано13.10.03 16:01



Уелс бяха в страхотна форма в началото на квалификациите и в трагична в краят им. Според мен заслужено стигнаха до бараж все пак биха и Италия, но проблема е че сега са много зле и според мен шансовете им са минимални. Колкото до Шотландия мисля че могат да победят Холандия.




Тема За съжаление ...нови [re: Anfield]  
Автор Пън (шампион)
Публикувано13.10.03 16:04



... не виждам как двата британски отбора ще докопат финалите при такъв жребий...




GLORY, GLORY, ПЪН ЮНАЙТЕД

Тема :)))нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britain)
Публикувано13.10.03 16:05



не просто слаба, тя си е комична на моменти.. като ги гледах с Италия как се бяха ошашавили... И все пак играят отворен футбол и това си енормално донякъде.. ще видим какво ще направят.. ако постигнат добър резултат в Москва, може да ни очаква интересен реванш.. а хубавото е че ще можем да гледаме и мача ;))



Тема Re: Абе аз исках някой данови [re: Anfield]  
Автор Пън (шампион)
Публикувано13.10.03 16:08



Не подценявай швейцарците - стабилен отбор са и определено не мисляч, ще са аутсайдера на първенството. Колкото до шотландците - супер симпатичен отбор, но все още не ми се вписва в представите една немско дърво да им бъде селекционер.



GLORY, GLORY, ПЪН ЮНАЙТЕД


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.