Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Рик Пери победи  
Автор AnfieldМодератор (FC Britain)
Публикувано08.10.03 18:50



2006-а година е пусковия срок на новия Анфийлд, за който от днес Рик Пери има разрешение. Liverpool City Council е дал съгласието си за проекта на стойност 80млн лири и това на практика означава точно спазване на обещаното от изпълнителния директор на червените.

Пуул също възнамеряват да кандидатстват за разрешение за построяване на коплекс наречен Anfield Plaza - комплекс от хотели, офиси и ресторанти около планирания нов стадион в Стенли Парк. Разбира се името на стадиона ще си остане Anfield. Към стадиона са превидени зала на славата, музей, център за обучение и подземен паркинг. Капацитетът ще е 60000 седящи места, а местоположението ще е наоколо 300 ярда от сегашния храм на червените.






[image][/image]

Редактирано от Anfield на 08.10.03 18:53.



Тема Въпроснови [re: Anfield]  
Автор мaлeньkий ГOrA (умер)
Публикувано09.10.03 09:45



Аз също отблизо следя развитието на проблема, защото имам добър приятел - върл ливърпулец, който не разбира английски и влиза в нета само по ливърпулски сайтове и ме кара да му превеждам какво става

Та въпросът ми е откъде почерпи тая пресна информация? Да го зарадвам, че почти се беше поболял от опасността да делят стадиона с Евертън?

------
А маленкий Гога знаеш?


Тема Re: Въпроснови [re: мaлeньkий ГOrA]  
Автор AnfieldМодератор (FC Britain)
Публикувано09.10.03 10:36



Ами източника е сайта на BBC, мисля достоверен :))



Що се отнася до Евертън, то в тази статия се казва:

It is also further evidence Liverpool have ruled out the possibility of ground-sharing with Merseyside rivals Everton.

The idea had been mooted with both clubs looking to invest small fortunes on new grounds which would be built near each other.

Everton are keen to leave Goodison Park, which holds 40,170, but a recent bid to move to Liverpool's Kings Dock has failed to materialise.


Според мен има и нещо позитивно от този спор дали да делим стадион с Еве.. ако не друго то се измести акцента от другата дилема преди това.. дали да има нов Анфийлд или не.. сега мисля всички фенове, или поне по-голямата част, на червените са за това да имаме нов стадион, макар да си обичаме и стария легендарен такъв.



Тема Re: Въпроснови [re: Anfield]  
Автор ToffeeМодератор (Evertonian)
Публикувано09.10.03 11:19



Икономически погледнато съвместният стадион ще е много по изгоден за двата клуба, но добре че това все пак си е Англия и там традицията си е на по преден план. Освен това аз незнам дали има профи отбори в Англия които да играят на един и същи стадион и същевременно да са и съсобственици. Досега Уимбълдън и Палас играеха на един стадион но доновете се преместиха. А за Фулъм доколкото знам е временно на Лофтус.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.