Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 28.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За Бай Хуй и феновете на Англия  
Автор Toмac Kиpx (Спасител)
Публикувано22.06.02 21:54



На всяко първенство големи приказки и винаги резултата е един и същ. Без изключение. Хубаво псувате и се ядосвате, ама аз какво съм виновен, че отборът играе праволинейно и некадърно и не знае как аджеба да стигне до финал на световно, европейско или нещо такова. Похвално е да си вярвате на всеки две годинив отборчето. Ентусиазмът ви ако не беше толкова по детски наивен и неподправен, щеше да е глупав и малоумен.Пада Англия, нищо не прави, нито игра показва, ама вие Англия та Англия...
Единствения шанс е пак да си спретнете Световно на острова и съдиите да свирят за вас.... ама и това вече не помага, щом финала на Евро ` 96 го изгледахте по ТВ- то.

www.premiere.de

Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: Toмac Kиpx]  
Автор zeiss (Снайперист)
Публикувано22.06.02 22:32



През първото полувреме на мача с Бразилия англичаните показаха наистина перфектен футбол. С такава игра титлата щеше да е тяхна, наистина. Но до изравняването.... След това всичко се пропука... Англичаните са добър отбор от голяма класа, но не и от световна. Това е истината. Можем да ги сравним с Швеция, Дания, но не и с Бразилия или Италия например. За Германия да не говорим

Дълги есенни нощи. В плясъка на водата чета своите мисли.


Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: zeiss]  
Автор Toмac Kиpx (Спасител)
Публикувано22.06.02 22:52



Казвам че на всеки форум тръбят ШАМПИОНИ а после рано=рано обратно за острова!!!!!!

www.premiere.de

Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: Toмac Kиpx]  
Автор zeiss (Снайперист)
Публикувано22.06.02 23:14



....от '66 насам

Дълги есенни нощи. В плясъка на водата чета своите мисли.


Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: zeiss]  
Автор Toмac Kиpx (Магнат)
Публикувано22.06.02 23:17



Да с кьоравия съдя от СССР който само той видя че топката е минала гол линията!!!!
както и да е де на стари лаври като земеделците няма да робуваме!!!!!!

www.premiere.de

Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: Toмac Kиpx]  
Автор zeiss (Снайперист)
Публикувано22.06.02 23:19



Затова от Йокохама титлата ще замине за Берлин

Дълги есенни нощи. В плясъка на водата чета своите мисли.


Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: zeiss]  
Автор Toмac Kиpx (Магнат)
Публикувано22.06.02 23:20



ехехехееее
ДАНО!!!!!

www.premiere.de

Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: Toмac Kиpx]  
Автор germany-ENGLAND 1-5! (remember!)
Публикувано22.06.02 23:53



мдаааа дойде времето и аз да вляза в пряк контакт с тебе.въпреки че не виждам много смисъл да защитавам английската кауза и да обеснявам защо те имат толкова много почитатели.но може би ти го дължа след като досега не сам ти отговорил на нищо.
първо искам да попитам защо не си се радваш на 1/2 финала на германия ,а все се занимаваш с англия?иначе ти за нищо не си виновен за несполуката им да ,но някой да твърди обратното?
прав си че и на всяко първенство очакванията са големи ,а не се оправдават.но какво да се прави.ако човек няма надежда в живота за какво да живее?англия може още много дълго време да не е шампион ,но винаги ще радва феновете си със сърцатата игра(мача с бразилия бе едно от малките изключения) с открития си стил и с гръмките победи над някои техни врагове.не съм съгласен че нищо не прави англия.на всяко първенство тя прави нещо запомнящо се.не като резултат ,а като игра която завинаги ще остане в сърцата на хората.
за това първенство конкретно нали не смяташ наистина ,че ако германия бе срещнала бразилия досега щеше да е продължила в турнира?
истината е че винаги сте имали късмет .казват че късмета помагал на големите ,но аз се чудя защо не ви се падат все сериозни отбори ,за да се убедя наистина колко сте големи?виж стила на игра на двата тима и го сравни.и ето заради това англия ще има повече фенове ,както беше и на това световно.защо на мачове на германия не идваха по 5 000 местни?виж как изпатиха англия местните ,ще видим как ще изпратят германия.да не говорим и за други неща като джентълменство и т.н.
англия може да се справи със всекиго ,без бразилия на които все още отстъпва.
а когато резултата е бил 1-5 и вие трябва да замълчите!и ако англия е отборче ,то германия кво е в случая?
аз не съм някакъв луд фен на англия (даже ника си го сложих главно заради тебе),но няма от какво да се срамувам че им симпатизирам.знам че те никога няма да паднат от отбори като хрватия с 3-0 или с 5-1 на своя стадион.
и гледам тука някой използва ника на хуйя ,жалка историйка наистина....

...we are the pride of all europe!...


Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: Toмac Kиpx]  
Автор БAЙ XУЙ (непознат)
Публикувано23.06.02 03:24



Виж първо феновете на Англия тук във форума ,а вероятно и извън него са
най-много. Това трябва да ти е ясно. И е нужно да се съобразяваш с този факт.
Ти идваш и почваш да се заяждаш за това какви дървари са били англичаните
без да изтъкваш никакви факти без да обсъждаш тактиката и играчите им. Така че ако не ти бях отговорил аз все някой друг щеше да почне да се заяжда.А после започваш и да ревеш.Жалък си ама ти си го знаеш.
Значи английският национал отбор определено е във възход.
Има достатъчно добри играчи(които ще бъдат подсилени от ощя няколко млади и талантливи момчета) и треньор и ще е напълно закономерно да постигне нещо значимо на ЕП 2004 и СП 2006.
ПРЕМИЪРШИП е във възход. За мен лично е най-доброто първенство
макар че повечето смятат испанската примера дивизион за №1.
Англичаните се завърнаха и на полагащото им се място в европейските клубни турнири, не бива да забравяш че именно английските отбори са с най-много купи от евротурнирите и че са били наказани 5 г. да не участват в тях.
Всичко това няма как да не доведе до някакъв успех на национално равнище.
Сега за германците - Руди Фьолер беше голям футболист,
но още не е станал голям треньор. ИМа още доста да учи.
Тва че немците са на полуфинал трябва да ти е единствения повод за радост.
Играят опредлено непривлекателно преди време поне налагаха преса,
сега и това не правят играят крайно пестеливо.
Много хора(лаиците) говорят за перфектната им тактика - това са глупости
тактиката която са избрали е добра ако имаш необходимите изпълнители,
видя се обаче че те ги нямат и досега имаха шанс и сравнително лесни противници. Защитата им прави доста грешки което е недопустимо ако ще прилагат тази "прочута" тактика и при 1ия по-сериозен съперник ще се оплескат. Има твърде много посредствени играчи в сегашния немски тим.
Не бива да се залъгвате. Целта им е изграждане на боеспособен тим
за СП 2006 когато ще са домакини тука постигнаха не малко
и разбира се щом стигнаха до тук вече идват и желанието/амбицията
да се борят за титлата защото преди началото на СП беше ясно
че нямат отбор достатъчно добър да се справи нито с Франция,Аржентина,
Англия. И целта бе да се стигне колкото се може по-далеч след групата
Но поради така стеклите се обстоятелства немсците пак се оказаха
на 2 крачки от титлата.
Сега да се върна пак към Англия и по-точно за избрания стил на игра от Свен Горан Ериксон.
Значи аз лично съм много доволен от начина по който Англия
изигра мачовете си срещу Аржентина и дания. Има супер здрава и класна защита.
За мача с Бразилия - мача го играха перфектно тактически до 46-47 мин
когато не знайно защо си нарушиха тактическата постройка оголиха се
вследствието на което стана и гола. Не виждам как бразилците щяха иначе да стигнат до гол ако англичаните не си бяха нарушили постройката.
След втория гол вече ситуацията се измени коренно и англичаните не показаха
достатъчно воля да се върнат в мача въпреки численото си превъзходтсвото.
Вече избраната от тях тактика ставаше неефектвина при този негативен резултат и трябваше да атакуват със всички сили. Нещо което не направиха.
Напротив играха вяло и бездушно. Но какво да правим такъв е футбола има и
такива мачове.
Видя се обаче и къде са слабостите.
ЛИпсваше на англия един халф-двигател (Дайър е такъв тип играч но се видя
че не беше на ниво, Скоулс - но той също бе безличен). Мисля че ако Ли Боуер или Джерард бяха тук нямаше да се развие така мача, но това
няма значение.
В заключение искам да ти кажа ,че АНглия при все че отпадна
по-рано на това СП ,а германците все още продължават и имат нелоши шансове за титлата, лично за мен англ. тим разполага с много по-голям потенциал от немския и ще го разкрие на предстоящите първенства
освен ако не настъпят някакви драстични промени( смяна на треньора,
контузия която да доведе докрай на кариерата на някоя от звездите на отбора).
И все пак бъди по-толерантен към феновете на Англия( апък и към всички други на неприятните ти отбори).
Ти пръв започна нападките. Преди това никой от англ. фенове във форума не бе писал колко куци са германците и какви нещастници са както ти писа англичаните.
На мен лично не ми пречи да се заяждаме ако така искаш нямаш проблем.
Но не на всеки му е притяно.
Ако искаш да се псуваме лесна работа.
Препоръчително е когато критикуваш някой отбор
да си служиш с факти ,а не да се заяждаш дребнаво.
Ти до момента правиш 2то което няма как да не ти донесе отговор със същото.



Тема Re: За Бай Хуй и феновете на Англиянови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор zeiss (Снайперист)
Публикувано23.06.02 06:21



nick-a вече е копирайт, а Байо?

Дълги есенни нощи. В плясъка на водата чета своите мисли.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.