Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 27.06.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Заслужена загубанови  
Автор Dogo (Argentino)
Публикувано07.06.02 16:42



Слаб мач и заслужена загуба. Англичаните пак не показаха нищо, освен добра игра в защита. Малки съмнения имам за дузпата, ама няма значение. Аржентина играха слабо. Много притежание и никакви положения.



Тема И сега кво!?нови [re: Dogo]  
Автор Meйджъp™ (натегач)
Публикувано07.06.02 16:52



Гадна работа. Стига се до парадокса, че единият от Аржентина или Швеция трябва да отпадне, след като и двата отбора са очевадно по-класни от Англия. Но това е футбола, не винаги по-добрите побеждават.
Днес Аржентина наистина бяха много слаби, но мачът беше равностоен. Какво щеше да стане, яко се бяха разиграли? Отговорете си сами.

ГОРДОСТТА НА ЕВРОПА: ЕЙРЕ, ШВЕЦИЯ, БЕЛГИЯ !



Тема Re: И сега кво!?нови [re: Olimpiaaaa]  
Автор Meйджъp™ (натегач)
Публикувано07.06.02 19:23



Трябва не само да не паднат, но и да бият нигерийците ... Но защо не... Ще е още по-гот... Нещо като сценария за група А: Франция води на Дания с 2:0 до 92-ата и тогава идва ред на Ебе Санд да си смени името на Ебе Франс :)))



Тема Re: Заслужена загуба [re: Dogo]  
Автор DarthMaul (unknown)
Публикувано07.06.02 19:54



Аз съм фен на Аржентина до мозъка на костите си и съм само за нея и за никой друг!!!!!!!!!
Дузпа - както е решил съдията Всички казват че има значи има!!!
Аржентина беше надиграна!
Англия игра чудесно в защита може да се поучат от нея Италия и Аржентина които са набедени за железни в защита
Английските атаки бяха много по остри и опасни нищо че нито една не успя
Този мач показа как Аржентинския отбор може да бъде надигран



Тема Re: Заслужена загубанови [re: Dogo]  
Автор bluefan (син фен)
Публикувано07.06.02 21:14



Браво на английските герои!Прехвалените агжентинци ще се озорват накрая а?

P.S.Олимпия,вечно-трети друже,подушваш ли ЛЕВСКИ на 1/2 финал за КЕШ?!

"Let`s kick racism out of football"-Да бе и аз т'ва си викам!


Тема Re: Заслужена загубанови [re: Dogo]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано08.06.02 10:18



Възлагах големи надежди на Аржентина, но те за съжаление разочароваха и убедиха целия свят, че не са достоини да играят на финал.
По-безсмислена и глупава игра на Аржентина не бях гледал - прехвалени звезди, които не знаят за какво са на терена!!!


BTW смятам, че Ортега е абсолютно излищен на отбора!!!
Сега трябва да си зададем въпроса - къде са Рикелме и Савиола?
Защо не са в състава, явно не само в България се шири корупция за игра в националния отбор - това води само до едно - отпадане в ранен етап - така не се става шампион!!!

"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Re: Заслужена загубанови [re: Muchacho]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано08.06.02 11:34



Аз това си говорех с Ледове преди Световното. Като чух че Рикелме и Савиола ги няма, просто се възмутих. Защото може и да имам любимци, за които да викам, но съм преди всичко за един хубав шампионат с красив футбол, хубави мачове. Пък дали някой от 'моите' ще е шампион, не е от толкова голямо значение, ако играта, мачовете и шампионата са красиви.
А определено Рикелме и Савиола заслужаваха също да присъстват на това СП.

Въпреки че сега се сещам за Савиола - той е световен шампион за младежи и няма право да играе. Но на Рикелме нищо не му пречеше.



Тема Re: Заслужена загубанови [re: Bobby]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано08.06.02 12:03



И Креспо, и Батистута направиха слаби сезони в клубните си отбори, но явно това няма значение за самия тренер на гаучосите.
Да не говорим, че футболисти, които играят в домашното им първенство изобщо не са в час за какво става дума в модерния футбол - примерът е Ариел Ортега - непрекъснато дробене и жалки опити за финтове, които са обречени и лишени от смисъл още в зародиш.

По интересно ми е това, което казваш за Савиола, по силата на кое правило не може да вземе участие в мъжкия отбор? Сигурен ли си в това?
Мисля, че не би трябвало да има проблем, но може и да греша!!!


"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Re: Заслужена загубанови [re: Muchacho]  
Автор Bobby (наблюдател)
Публикувано08.06.02 14:04



За Савиола - така чух.



Тема Re: Заслужена загубанови [re: Bobby]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано08.06.02 14:07



Мисля, че не е това причината, вижда ми се невероятно - Живко Желев как игра за мъжете?

Причината е в треньора на Аржентина - виновникът ще е той!!!

"Най-същественото е невидимо за очите!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.