Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 16.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема кауфланднови  
Авторoshte_li (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 17:16



Искам да попитам някой ходил ли е в Кауфланд на интервю или имате ли някаква информация за работата там, по точно за САП служители. Аз ходих на 1 -во интервю и само ми обясниха накратко за работата със САП и казаха,че ще има 2 месеца обучение. За заплащане нищо не казаха.
Всякаква информация би ми била полезна.
Мерси предварително!



Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
АвторNici (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 18:55



Здрасти,
Аз бях на интервю в Кауфланд, но не бях одобрена.Известиха ме за това по мейла.Иначе ставаше въпрос за позиция асистент в отдела за логистика на вестника,който разпространяват и пак щеше да се работи със САП.Иначе ме питаха какво заплащане очаквам и разни други стандартни въпроси.Но за заплащане нищо не споделиха,аз и не съм очаквала де .Абе общо взето май трудно се пробива там особено за хора като мен без опит.Айде пожелавам ти успех.Сподели ако има развитие по въпроса ще ми бъде интересно



Тема Re: кауфланднови [re: Nici]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 21:35



Infoto e 1-va raka. Chovek koito supportva SAP - 1800 Bruto leva v Kaufland. Az lichno ne izdarjah na onzi kreten IT menajera im - pravi se na mnogo nadut, a vsashnost e bil uvolnen ot Obshtinska banka.



Тема а знаеш ли...нови [re: Joro]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 11:26



... а знаеш ли за какво са го уволнили?



Тема Re: кауфланднови [re: Joro]  
Авторoshte_li (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 16:48



1800 лв това за кой град? София?



Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 17:13



emi za koi grad - za Sofia e, ti da ne iskash u provinciata da vzemash teia pari :-)
Aide uspeh



Тема Re: кауфланднови [re: Joro]  
Авторoshte_li (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 14:45



Уф да ние от провинцията къде ли се слагаме??!!!
Че и за Кауфланд се гласим, ама че безумие!



Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
Авторшeиcнд (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 19:28



недейте да ходите на 2-ро интервю заплатата за САП е360 лв.и ще работите не както са ви казали 8 ч. работен ден а колкото ви кажат.Аз работих от откриването на Кауфланд в Пловдив ,там бях извикан на обучение ,но щях да работя в София м/у другото 360 лв. е за София в Пловдив беше 260 лв.държанието на работодателите е отвратително аз бях назначен за ръководител отдел ГПФ но мъкнех палетни колички като луд и работех по 12 ч.Дано съм бил полезен.



Тема Re: кауфланднови [re: шeиcнд]  
Автор red_monika (иличка)
Публикувано24.11.06 09:09



Да, мерси за информацията. И аз дочувах такива слухове за не добро заплащане и яко бачкане.
Отдавна Кауфланд отпадна от планавете ми за работа там.



Тема Re: кауфланднови [re: red_monika]  
Авторcтeли (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 18:12



аве хора аз бях одобрена за работа в новооткриващия се магазин в Шумен пък вие ме оплаших те.Е ще отида и ще видя за какво става въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.