Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 26.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Тема Преложение за прекратяване на договор  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано31.05.08 19:26



Здравейте. Имам следния въпрос. Предстоят съкращения в организация с частично бюджетно финансиране. Директорът по принцип не желае да прави съкращения, но ще е принуден, най-малкото за да спази правителственото решение. Така че ако някой сам пожелае да напусне, ще му дойде дюшеш. Чувал съм, че има възможност работодател да направи предложение на работник за прекратяване на трудовия договор, като предложи обезщетение от определен брой брутни работни заплати. Въпросът е колко точно? Чувал съм цифрите 6 и 10, но не знам къде точно да проверя.
Благодаря предварително на отзовалите се.





Тема Re: Преложение за прекратяване на договорнови [re: deadreckoning]  
АвторKostaki (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 11:46



Виж чл 331 от КТ



Тема Re: Преложение за прекратяване на договорнови [re: deadreckoning]  
Автор ЛC (приятел)
Публикувано05.06.08 08:36



Много ми е интересно как ще стане това със заплатите,като сте бюджетно звено.


От де ще вземете паричките за тях?

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си

Тема Re: Преложение за прекратяване на договорнови [re: ЛC]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано05.06.08 09:32



Ако беше обърнал внимание на първия ми постинг, там съм написал - частично бюджетно финансиране. Около 40% от бюджета ни се формира от бюджетна субсидия, останалото - от собствена дейност.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.