Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 21.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Добра фирма, която организира тийм билдинг.  
АвторTB (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 11:16



Здравейте, бихте ли ми препоръчали за добра фирма, която организира тийм билдинг.

Благодаря предварително!



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
АвторПътeчka (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 17:51



Каква ти е представата за тим билдинг? Искате само да се позабавлявате някъде извън работното място или искате консултански услуги, в случай, че наистина имате проблеми с екипната работа?



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
Авторotgovor (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 01:48



http://www.promise-pro.com/



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
Авторibis (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 23:13



Develor
http://www.develor.com/develor/develor_angol.head.page?nodeid=443



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: ibis]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 22:37







Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 13:43



http://mb-fun.com/



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: Kaтя]  
АвторBиkтop (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 15:49



можем да предложим както класически и нестандартни тийм билдингови продукти, така и аналитични модули, с цел подобряване на екипната работа: www.eventgroupbg.com



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: Bиkтop]  
АвторKaka (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 15:50



www.eventgroupbg.com



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: Пътeчka]  
Автор eventteam (непознат )
Публикувано15.09.08 16:56



Здравейте ,

доверете се на екип от професионалисти , с опит и желание за работа / а не само със стремеж да ви вземат парите / ... Много са фирмите в БГ , които се занимават с този вид обучения, незнам защо всеки е решил че клубовете по екстремни спортове имат връзка с HR и с обученията , но това е друга тема на разговор ...

Препорачвам www.eventteam-bg.com , защото са млади , способни , с опит и знания ... и е голям купон с тях ! Верен тех почитател !



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: Пътeчka]  
Авторmars (Нерегистриран)
Публикувано18.09.08 17:56



http://koronabm.hit.bg/



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
АвторTania (Нерегистриран)
Публикувано24.09.08 17:29



Наскоро ми се наложи да си задам същия въпрос. За моя изненада се оказа, че много от фирмите, които се рекламират с такава дейност в гугъл, не я извършват и всъщност нямат идея за какво ги питам. Аз открих 3-4 фирми, които разбраха въпроса ми и ми изпратиха професионално изработени оферти. Шефът избра [url=link]www.crossthelinebg.com[url=link] Беше супер. Радвам се, че ги открихме. След трудното проучване бях приятно изненадана от професионализма им.



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: otgovor]  
Автор yuriivailov (непознат )
Публикувано30.09.08 12:13



Булгериън тийм Билдинг Уъркшоп - една наистина добра фирма за тиймбилдинг!

0878 4848 65
02 481 33 99

Редактирано от yuriivailov на 30.09.08 15:04.



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
АвторM.Aлekcaндpoв (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 17:09



Бях на мнение, че подобни изпълнения са тотална безмислица - аз съм от поколение, в което сами се сплотявахме, нямаше нужда от медиатор. Много добро впечатление ми направиха "Научи ме" - сайта им е нещо подобно www.nauchi.me , май - ние ги ползваме за обучение на търговците, но им се доверих и за т.нар. тиймбилдинг. Направиха специално за нас изключително съобразена с всеки програма - например, аз трябваше да превеждам текстове върху плочите на Античния театър в Пловдив по зададен ми ключ, а някои от по-напористите ми колеги трябваше да вземат телефонен номер на една сервитьорка - само с комбинацията от двете можехме да продължим нататък. Това е само пример - наистина хитри подходи, с който спечелиха всеки от нас за упражненията. Най-малкото, което мога да кажа е, че са умни младежи, които бих препоръчал на драго сърце. Успяха да спечелят мен - почти 50 годишен и почти 100 кг., да се радвам като дете!



Тема Re: Добра фирма, която организира тийм билдинг.нови [re: TB]  
Автор Hristo Hristov (непознат )
Публикувано10.02.09 20:47



Ако възприемате изграждането на екипност, като продължителен процес, а не като еднократно събитие, то нашите програми ще ви помогнат да катализирате този процес. Казвам се Христо Христов и представлявам алпийски клуб Еделвайс. Нашият екип разработва тиймбилдинг програми в шест различни формата. Повече като информация и видео за тях може да видите на нашана интернет страница www.adventure-bulgaria.org . Въпреки по-екстремната визия на нашите предложения, то те са за хора без предварителна физическа подготовка и без ограничения във възрастта, пола и телесното тегло.

В разработването на програмите ни, активно са участвмали HR специалисти на големи фирми от България, Румъния и Русия. Доближете се до техния опит чрез нас...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.