Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 28.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Документи за работасрещу заплащаненови  
АвторXpиcтo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 17:07



рекламите другаде

Редактирано от Члeнниk Бaлkaнckи на 13.05.08 12:42.



Тема Re: Документи за работасрещу заплащаненови [re: Xpиcтo]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 19:31



Xaxaxaxax



Тема Re: Документи за работасрещу заплащане [re: g]  
Автор flida (член)
Публикувано03.05.08 12:24



Не разбрах кое е смешното,би ли обяснила!
Ползвах услугите на господина и съм много доволна.



Тема Re: Документи за работасрещу заплащаненови [re: flida]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 18:27



Защото всеки средно статистически българин със средно образование и обща култура спокойно може да си направи всичките неща сам и да си спести 10лв.Ако не може сам ще използва някой от многобройните сайтове за работа,в които има готови образци и съвети за всичките горепосочени неща.Това повдига въпроса-след като явно имаш достъп до интернет защо си се възползвала от услугите на господна?По-скоро си неговата приятелка(или имате общ бизнес),която дава мнение,че е изпозвала вече тези услуги и е доволна от това.Нещо като реклама един вид


И като за накрая.Не е тук мястото за подобни теми и реклами!Офф Топик!



Тема Re: Документи за работасрещу заплащаненови [re: r]  
Автор flida (член)
Публикувано06.05.08 21:02



Не мислиш правилно.Логиката ти не е най-силната ти страна.Мисли!
Най-лесно е да се присмееш анонимно.Основния ми въпрос беше относно този необмислен присмех.
Колкото до рекламата -много добре знам как и къде да я правя.



Тема Re: Документи за работасрещу заплащаненови [re: flida]  
Авторdruga (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 08:40



И какво ти изготви господина? Автобиография? Ама професионално ли я изготви или... И мотивационно писмо по зададена тема? А? И къде те наеха, че много ми е интересно... Ебахти и малоумниците... Понеже имаш некви претенции към този/тази, който/ която се е присмял/а, аз съм втори човек, който въобще ще се занимава с вашата простотия и ще отдели едно голямо ХА-ХА-ХА. За да не те притеснява анонимността, ще кажа, че се казвам Гергана Николова, което е повече от неква регистрацийка тук. Мога и ЕГН да ти дам, ама да не вземе некой нещо професионално да направи с личните ми данни... ще се въздържа... Ай, бегайте да пишете автобиографии, та най-накрая и на себе си да напишете по една, та да ви вземат някъде, да не се занимавате с глупости. ХА-ХА-ХА, казах ли?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.