Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 25.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чудя се какво да правя  
Авторmareta (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 15:34



Здравейте! Питам се и се чудя как да поктъпя? Работя като оперативен счетоводител 2 год. в една малка фирма /3 човека персонал/, че ми плащат що горе-долу добре /600 лева/ така е ама аз усещам, че тук не е моята среда, че не мога да понасям шефа и персонала му!

Няма никакво развитие и ми е писнало да работя всичко /и касиер съм и секретар/, заплатата не ми стига.
Уча магистратура в УНСС и ходя на вечерни курсове по английски. В събота пак работя при едни познати и така нямам време за нищо....и едва насмогвам.
Страх ме е да напусна...... но точно след 2 месеца се отваря една възможност, която ще ми коства може би и отпуската. Шефа ми се мести на друго място офиса от Цариградско шосе отиваме на Ломско. .........а на мен ми е доста далеч. Аз сега едва стигам от Люлин до Плиска! А като се преместиме? Искам съвет как да постъпя?
Допълнение: осигурават ме на мин.осигурителен праг, повече от 5 дни не мога да изляза в отпуска, няма кой да ме замести, няма болнични и така!



Тема Re: чудя се какво да правянови [re: mareta]  
АвторOтroвapящa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 21:35



Ми то не ти плащат като хората.... шефът е тъп..... колегите са кофти.... далече ти е..... няма развитие..........вършиш и това за което не ти плащат.....


МИЛА, какво питаш? За една отпуска ли си? Така ли се постига развитие, като си трепериш на спокойствието?

Сама си отговори.



Тема Re: чудя се какво да правянови [re: mareta]  
Автор admin4e (минаващ)
Публикувано02.04.08 16:54



Ето какво! Като за начало може да разгледаш jobs.bg.



Тема Ти счетоводител ли си или регистратор на ......нови [re: mareta]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано03.04.08 19:25



Данъчни събития? Ако си първото, парите са малко, ако си второто - много(дори и за София) ти плаща



Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.

Тема Re: Ти счетоводител ли си или регистратор на ......нови [re: backinblack]  
Авторmareta (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 10:02



Що е то регистратор на данъчни събития?
Еми незнам какво съм, водя се оперативен счетоводител, пък работя за главен

!!!!



Тема Re: чудя се какво да правянови [re: mareta]  
Авторaнoн (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 11:37



Така като чета, и аз мисля, че е време да потърсиш друга работа. Донякъде те разбирам, че те е страх от новото и неизвестното, и аз съм така, но след като в тази не намираш нищо, което да те удовлетворява, смятам, че е най-добре да загърбиш страховете и смело да кандидатстваш! Пожелавам ти успех.



Тема Re: чудя се какво да правянови [re: aнoн]  
Авторmareta (Нерегистриран)
Публикувано04.04.08 12:24



Брагодаря и на Вас също !






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.