Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Тема Вътрефирмени обучениянови  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 15:26



Здравейте, моля споделете някои добри фирми които биха могли да помогнат с няколко вътрешнофирмени трейнинга като например: Програми за комуникация и презентационни умения и Програми за обслужване на клиенти. Скоро ще трябва да се направи нещо такова, защото определено хората имат нужда. Проблема ми е че не знам добри такива фирми. Преди време аз съм ходила на няколко такива за екипи от 6 до 12 човека, но не искам да бъдат от този вид - определено говорим за по-малък екип и не само да се отбие номера за 1-2 дни, а наистина да има полза.

Похвалиха ми една Варненска фирма : Авангард, но за съжаление нашата фирма се намира в София.

Предварително ви благодаря :)



Тема Re: Вътрефирмени обучения [re: .]  
АвторГorи (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 15:51



Погледни на www.semico.info. Там ще намериш достатъчно фирми провеждащи обучения.



Тема Re: Вътрефирмени обучениянови [re: Гorи]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 16:02



Мерси, но нищо не ми върши работа.



Тема Re: Вътрефирмени обучениянови [re: .]  
АвторГorи (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 16:53



Защо не ти върши работа?
До колкото знам почти всяка фирма за обучения провежда вътрешно фирмени обучения. Намираш някоя от Интернет или от semico.info и се свързваш с тях.



Тема Re: Вътрефирмени обучениянови [re: Гorи]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 16:58



Ако е на този принцип - нямам проблем, но от давна сум спряла да използвам такива компании, за които нямам информация от други техни клиенти че са доволни или не.
Именно заради това се обърнах тука - ако някой е правил такива обучения (знам че в повечето фирми си е практика) да ми препоръча някоя конкретна фирма/психолози/ХРи.... от които е доволен - моляя



Тема Re: Вътрефирмени обучениянови [re: .]  
АвторГorи (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 17:09



Съгласен съм с теб.
Може би трябва да попиташ и в други форуми.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.