Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 28.09.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема държавни служителинови  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 08:41



могат ли да работят по граждански договор, когато няма конфликт на интереси разбира се, спорим,че е възможно, някой казват, че нямат.
Помогнете



Тема Re: държавни служителинови [re: ira]  
Авторhihi (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 13:49



може разбира се. голяма част от премиите си държавните служители получават именно по този начин.



Тема :)нови [re: ira]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано11.09.07 01:52



Освен случайно ако не са ти пробутали да подпишеш между другото при назначаването (или след това) една декларацийка че няма да работиш друго докато си тази работа.... и понеже нямат право да те уволнят че работиш нещо съвсем различно и нямащо отношение с работата ти като държавен служител (поне кодекса на труда го позволява) и те изритват понеже си попълнил/а документ с невярно съдържание....

Така че си спомни какво имаш подписвано.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: :)нови [re: Диaн]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 08:17



Освен заповед за назначаване и ежегодната декларация за конфликт на интереси която всеки държавен служител подписва друго не съм подписвала. Но Диан, много си прав за това което пишеш. Даже и с тази декларация дето подписваме за конфликт на интереси, ако решат могат да те шитнат, друг е въпросът, че нямат право



Тема Re: :) [re: Диaн]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 08:20



Това което искам и мога да работя няма никаква връзка с работата ми на държавен служител, но нямам никаква опора в шефовете, даже може да се каже, че съм черна овца, защото с много неща не съм съгласна и го изразявам гласно, но...........съм права




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.