Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:27 17.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Тема Референциянови  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано10.08.07 21:43



Здравейте.
Знам, че в България не е особено популярна, но референцията (препоръка от бивш работодател) се изисква в чужбина.
Някой разполага ли с готова такава, за да добия представа за какво става дума?
Рових се из Интернет, но не успях да намеря това, което ми трябва.
Всякакви насоки ще бъдат от полза, благодаря.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: Референциянови [re: Bиливap]  
Авторdblinky (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 15:24



В България също започва да се иска референция, но за много по-високи позиции. В интернет няма да намериш готова референция като за теб, тъй като всеки е добър в нещо различно, областите и позициите на които се работи също. На мен ми се е случвало да пиша повече референции за ИТ специалисти, които пак са различни сами по себе си.

Съветвам те от две три готови които намериш да видиш как са ги написали, вземи остновни изречения от тях и вече допиши рочните препоръки за теб, спрямо позицията на която си бил (дали си бил sales manager / developer / accountant или други).

Ако не успееш кажи каква е позицията и ще сглобил тука всички по нещо:)

Успех!



Тема Re: [re: dblinky]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано18.08.07 22:34



Да, благодаря.
Успях да изровя някакви препоръки за различни длъжности и в момента си сглобявам една по-обща ...

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.