Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 22.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Андра - Анелия Гигова  
АвторAndra (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 16:52



Има една агенция - Андра - Анелия Гигова - бягайте от там !



Тема Re: Андра - Анелия Гигованови [re: Andra]  
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 13:03



хихи, вярно е, хич не са професионалисти, досадни, карат те да попълваш супер тъпи тестове, че и такса да им плащашл Идея нямат какво правят



Тема Re: Андра - Анелия Гигованови [re: unforgettable]  
Авторcтoмaнa-пepниk (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 22:00



Кажете кво й е на тая фирма бе, хора? Мисля да кандидатствам за работа с тях в чужбина. Някой да знае нещо по въпроса? Светнете ме че ще се набутвам... Предварително благодаря!!!



Тема Re: Андра - Анелия Гигованови [re: Andra]  
АвторlRS (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 00:01



Верно е - за нищо нестава Анелия, даже ми дължи едни пари, които май няма да видя ... Страшно некоректен човек е !



Тема Re: Андра - Анелия Гигованови [re: Andra]  
АвторCъrлaceн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 12:43



"На телефона на ЕТ ми отговаря женица с двуличен глас..."



Въпросните "тестове" се популват за поне 4ч. Ако внимаваш - 8. А кой ще ти плати за тоя ден?! Дори обратна връзка няма да получиш. Ако искаш да е писмен отговор, "без заплащане - не". Айде, де!

Пуснах една тема, ако някой може да даде положително мнение, моля:




Тема Андра - Анелия Гигова -нови [re: Andra]  
АвторПoтpeceнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 00:14



Бях на интервю преди няколко месеца във въпросната фирма и искам да разкажа какво преживях.

1) Самият офис е една стая. В нея седях заедно с още 2 жени. Едната явно беше секретарка, но другата нахакана дама бе дъщерята на въпросната госпожа, защото с нея си говориха много мило на малки имена. Консултанта по подбор и аз допълвахме картината в стая от 10 квадрата! Представите си колко спокойна се чувствах. Направо се задушавах и ми идваше да си тръгна, но вече бях дала пари за такси, бях си изгубила времето с пътуването до там и реших да остана. Но за тях какво ли значение има как се чувстваш, важно е да си вземат парите. Поне една водичка любезно да ми бяха предложили. Накрая си поисках минерална вода, казаха ми че нямат и ми наляха от чешмата. Започна интервюто, другите хора си приказваха, дигаха телефони, гледаха те "умно".
На всяко друго място съм била сама в една стая с водещият на интервюто, но не и там! Отделно ме гледаха надменно, все едно съм някаква ненужна вещ и не получих една усмивка през цялото време.

2) Въпросите меко казано бяха тъпи. Разпитваха ме за личеният ми живот, дали имам приятел, какво работи, какво работят моите родители, мисля ли да създавам семейство, кога ще го създавам.....Само не ме питаха с какво бельо съм и кога съм спала за последно с приятеля си. Мисля че никой няма право по този начин да ти се бърка в личният живот.

3) Изпратиха ми 7-8 теста по пощата. Това ако е професионализъм или професионално отношение здраве му кажи. Можех да се обадя на всеки друг да ми реши тестовете, можех да ги изпратя и в чужбина по емайла. Изобщо отговорите на кандидатите са били много изкривени от реалната действителност.

4) Казаха ми един срок за окончателен отговор. Мина седмица, 10 дни, обадих им се най-накрая. Казаха че още не са взели решение. Мина още 1 седмица и тогава получих отговор по ПОЩАТА представете си за крайният резултат. Абе потресена бях. 10 стотинки за обаждане по мобилен телефон им е скъпо!

Не си губете времето! Ако имах информация преди това за тази агенция НИКОГА нямаше да си подам документите при тях.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.