Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 11.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За агенция АН-Маринови  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 22:40



Та какво ми се случи кандидатствайки за работа, харесах обява в една хубава фирма която ползва услугите на агенцията за подбор на офис персонал АН-МАРИ , до тук добре, евала на хората за идеята да създадат агенция специализирана в тази област запълват определена ниша, но само до тук, първо че офисът им се намира в блок в кв Хаджи Димитър даже не е и на партера а на 8 етаж, и след много препятствия за човек който не живее в този квартал най - удачният вариант е такси, след това по телефона и лично ти говорят някакви нелюбезни жени които те мислят за това колко си мизерен че си безработен, много груб тон на разговор нито поздрав, нито усмивка....,а за фирменият им сайт пълна скръб. Не мога да разбера как има работодатели които им се доверяват, разговаряла съм със доста работодатели по тел относно покана за интервю но никой не се беше държал с мен така както тези жени.Най-малкото след като им благодарих за поканата за интервюто и все пак съм била секретарка 4 години и имам опит с комуникацията с хора те ми затвориха телефона.....в други фирми все пак казват довиждане,лек ден, всичко добро, ще ви чакаме, доскоро , но не....а и за какво говори това фирма за обучение на секретарки пуска външни обяви защото неможе да намери подходящи из своите ученички....



Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: kleo]  
АвторПeчeн (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 08:19



Това да не е била обявата за секретарка в Мировяне?
Би ли споделила за коя фирма става въпрос.



Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: kleo]  
АвторMинyвaч (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 16:53



Ами, перат парички или набират "по-особен" тип секретарки - я за компания, я за пътуване, я за "танцуване"... Хе-хе!





Тема Re: За агенция АН-Мари [re: kleo]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 19:22



Mоме, приказката за огледалото да си чувала скоро. Я се опитай да си прочетеш творбата, да видим какво ще разбереш





Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: ..]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 11:52



Ами понеже не си ми разбрал мнението и ми пишеш за някакво огледало, ще синтезирам по-горе написаното от мен специално за ТЕБ :
Агенция за подбор на персонал, в моят случай АН-МАРИ се държи грубо със своите клиенти не мисля че това е успешният начин за развитие на бизнес и незнам докога тази агенция ще продължи да съществува.Но съдейки от местоположението на техният офис - кв. Хаджи Димитър, блок 104,ет.8 поне не плащат наем за офиса си.Може пък и шефката им да живее в една от стаите в апартамента.Не казвам че обявите им за работа са фалшиви, а че начинът им на поведение с клиентите е груб.И не съм неуспяла и разочарована кандидатка за работа все пак ми одобриха автобиографията и ми се обадиха почти заповеднически /а не поканиха/ да дойда на интервю.



Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: kleo]  
АвторAлekcия (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 07:39



Ангажиментите на подобен род фирми се свеждат до това да ти вземат такса и това е, и дай Боже, повече такси на ден. За някой работни обявени места просто никой не търсят, а само са за примамка на безработни и желаещи да кандидатстват за тях, плащайки комисион на посредника!!! Отворете си очите добре, това е гнусно, но от него някои добре печелят. 20-30 такси на ден... що не??? Щом има желаещи да ги заплатят...



Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: kleo]  
Авторany (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 14:38



Секретарке, ако и писмата изготвяш по начина, по който пишеш тук, не се учудвай на отношението.



Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: any]  
Автор минaвaйkи (непознат )
Публикувано24.04.07 07:21



А ти си толкова задръстена, че още си мислиш, че основната функция на секретарките е да пишат писма хахаха.



Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: минaвaйkи]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 09:48



Да де, прав си, пропускаме основната, фундаменталната им функция, но това е тема за друг форум





Тема Re: За агенция АН-Маринови [re: any]  
АвторKleo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.07 20:00



Мерси все пак за това any че ми даваш напътствия как да пиша писмата но твоят начин на писане и изразяване ми прилича страшно много на мнението на един друг потребител по-горе изказал се. Та според мен е доста некоректно ти като работеща баба в Ан-Мари да не се представиш с истинското си име и да използаш различни прякори,аз поне използвам един и същи прякор а ти и това сменяш.
Нищо лично към агенцията ти но все пак някоя от Вас там учила ли е "Управление на човешки ресурси" или нещо подобно....след като сте решили да си имате фирмичка за подбор на персонал....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.