Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 12.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Коенови [re: минaвaйkи]  
Авторидвaйkи (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 20:28



"Изчисли за персонал от 1000-1500 лева и ми дай ако можеш смислен отговор."


Ей богу, това не го разбрах. Нашия персонал все още се състои от хора, а не от левове. И кой е казал, че работя в бедна фирма.
Айде избърши плюнките от устата и на работа.

P.S. Да ти кажа честно разходих се и по другите форуми, ей така за пиниз и честно казано от това което прочетох от теб - съм на мнение, че не трябва повече да ти обръщам внимание. Не , че и от писаниците ти тук не стана ясно, ма викам, чакай да не обидя човека и се поразтърсих.
МНОГО ГИ ОБИЧАМ ТАКИВА ПРОФАНИ!!! И при нас има един такъв - от всичко разбира, всичко може и все компетентно се изказва - за общия работник говоря. Ама му остава малко до пенсия, пък и боклука редовно изнася та го търпим!



Тема Re: Коенови [re: идвaйkи]  
Автор минaвaйkи (пристрастен)
Публикувано28.02.07 11:20



Ставаше въпрос за 1000-1500 човека, ама нали си дребнаво тъп и на можеш да вденеш.
А влечението ти към мъжкия пол си личи хахаха.



Тема Сама преценинови [re: kaндидaтka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.02.07 15:30



кое те устройва в момента. В интерес на истината и аз бих се чудила дали да не преметна държавата, ако имам възможност, защото съм бясна на нормативната уредба и творците й.
Ето ти пресен случай - почина колега, който не беше семеен. Оказа се, че родителите му нямат право на наследствена пенсия от него, защото си имат лични пенсии, нищо че са по 100 лв. А колегата работеше при условията на втора категория труд и при това осигуряването е върху цялата заплата. Що грешни пари отиват в такива случаи в държавния бюджет, а това не е единствен случай...





Тема Re: Сама преценинови [re: nbb]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано28.02.07 19:37



Ами жена като излезе в майчинство, дори и на съпруга си който е безработен не може да прехвърли майчинството щото щом може да го гледа, значи няма нужда да му се плаща



Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.

Тема Re: Сама преценинови [re: backinblack]  
Автор минaвaйkи (пристрастен)
Публикувано28.02.07 21:13



По твоята логика би трябвало майка, която е безработна да може да прехвърли майчинството на безработния си съпруг. Къде го чукаш, къде се пука е твоята теза.



Тема Re: Пълни или частични осигуровкинови [re: kaндидaтka]  
Авторkore (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 13:24



Извинявай, но мога ли да те питам ти в кой сектор работиш и на колко си години? Според мен и това има отношение към решението ти



Тема Re: Пълни или частични осигуровкинови [re: kaндидaтka]  
Авторocиrypeн (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 16:00



Дилемата ти е :
1. Повече пари сега
или
2. По-висока пенсия после
Решението ти зависи от това, кога е това после. Ако наближава- пълни осигуровки, ако е далече- частични.



Тема Re: Пълни или частични осигуровкинови [re: kaндидaтka]  
АвторZavisi (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 00:52



Pomisli i reshi sama




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.