Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 28.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Тема Неизпълнение на задължение при предизвестие  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 12:23



Привет на всички! Имам едно въпросче към компетентните. Пуснал съм си 1-месечното предизвестие за напускане. Шефката обаче е невиждана гад и сега буквално ме засипва със задачи, за да ми вгорчи този последен месец. Ако отказвам да изпълнявам задачите, които ми възлага, могат ли по тази причина да ме уволнят дисциплинарно или това да има някакви други сериозни последици за мен, при условие, че ми тече предизвестието?



Тема Re: Неизпълнение на задължение при предизвестиенови [re: питaщ]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 14:31



Няма значение, че имаш предизвестие. Длъжен си да спазваш работното време и да си изпълняваш задълженията докато ти изтече срокът на предизвестието.



Тема Re: Неизпълнение на задължение при предизвестиенови [re: Жopo]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 16:37



Да, така е, но това е в случаите, когато работодателите са коректни към тебе. Но когато, след като разбраха, че напускам, съвсем целенасочено ме затрупват с всевъзможни задачи и ми заявяват в прав текст да не съм си помислял да си тругвам след края на регламентираното работно време, защото работата трябвало да се свърши днес, не мисля, че е много уместно да прекланям главица и да им се подчинявам.



Тема Re: Неизпълнение на задължение при предизвестиенови [re: питaщ]  
Автор Soul Mate (гадище)
Публикувано20.02.07 18:48



Какво ти пречи да си изпълняваш задачите, никой не е казал, че трябва да са перфектни, нали?

Спрайт-нещата такива, каквито са.
HEAVY METAL FOREVER !



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.