Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 02.07.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: детски учителинови [re: tsvetalina]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано17.01.07 23:54



Освен да те поздравя за точните думи, с които си описала проблема, друго не ми остава.



Но ми стана интересно защо отговаряш на мен, нима тезата ми остава неясна :)))))))))))))))

Хйеви мйетъл форйевър!

Тема Re: детски учителинови [re: tsvetalina]  
Автор AnnaNik (манюня)
Публикувано18.01.07 00:17



"Повечето преподаватели са го ударили прес просото , защото самите деца и най вече РОДИТЕЛИ не им позволяват да си свършат работата."

???????????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: детски учителинови [re: AnnaNik]  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 09:26



Изглежда основните мнения са отново за учителите в гимназията. Там нещата стоят малко по-различно. Там има учители с всякакво образование, педагогическото не е задължително. Така, че ако работата им с децата куца, не е необичайно.В детска градина не може да работи учителка, която не е завършила педагогика. Освен това ми се струва, че в последните години в детските градини няма млади кадри, Все на пенсионерки налитам. Интересно защо младите не искат да работят в детска градина! Струва ми се, че младички има само в частните. За мен детските учителки са по-готини. Нищо, че са комплексирани и ги обвиняват, че отварят прозорците, за да разболяват децата..../глупости/!



Тема Re: детски учителинови [re: Soul Mate]  
Автор tsvetalina ()
Публикувано18.01.07 10:36



Но ми стана интересно защо отговаряш на мен, нима тезата ми остава неясна :)))))))))))))))

напълно ясно е всичко , извинявай , не исках да опровергая мнението ти , а по-скоро да го подкрепя.Но погрешно съм отговорила на теб.



Тема Re: детски учителинови [re: тaня]  
Автор Blake (член)
Публикувано19.01.07 00:59



бафмааму, ти сериозно ли викаш "голяма" на заплата от 300 лева??? Да не говорим каолко е трудно да работиш с деца, и колко отговорности имаш на главата.



Тема Re: детски учителинови [re: Blake]  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 09:44



Заплатката на една детска учителка с 20 години стаж и магистърска степен е около 310 лв.МНОГО! Това е аванс за някои хора. Да работи половин ден, но през другата част от деня е неадекватна, пък и повечето ходят да чистят офиси или отглеждат богаташчета. Благодаря на Blake, че мисли реално. Не е лесно да отговаряш за толкова много деца.Някои родители не могат да изтърпят дори собствените си отрочета. А да не говорим за отношението на някои новоизлюпени богаташчета към тези жени.Абе не им е лесно.



Тема Re: детски учителинови [re: бaлoни]  
Автор Blake (член)
Публикувано19.01.07 10:17



Моля, няма смисъл да ми благодариш. 300 лева вече е заплата за чистачка, а какво остава за образован човек, който се грижи и учи децата ни. Струва ми се, че и 1300 са малко за такава работа - непрекъснат стрес, огромно натоварване (психическо и физическо) и т.н. А и присъствал съм на детски рождени дни - на мене повече от 2 деца на едно място ми се струват лудница, а какво остава за 30 например.

Колкото до това, че учителите не си вършели работата - еми сори, за 200-300 лева аз няма и толкова да си я върша, това си е подигравка с труда им...



Тема Re: детски учителинови [re: Blake]  
Авторбaлoни (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 14:49



А знаеш ли колко обидно е когато някоя засукана пикла дойде да си вземе отрочето и подмята небрежно ключето на БМВ-то, да каже С ЛЕКО "МЕК" акцент:"кажи чао на ЛЕЛКАТА". За това няма млади учителки. Лошото е ,че мнението на обществото като цяло е негативно: длъжни са да ми гледат детето, за това им плащат".Капризи...! Не ги интересува ,че са с по-висок ценз от тях! Преди 2 месеца бях свидетел на уникална случка.С приятелката ми отидохме да вземем детето й от ...градина. Там една дама с каубойски ботуши беше ужасила госпожата. Настояваше да извикат директорката. Майчицата беше донесла тетрадка, в която учителката да записва колко пъти и как детето й /7 год/еходило по голяма нужда до тоалетната!!!!!!!!!!!Учителката обясняваше, че при 25 деца не е възможно, пък и не е нейна работа. Каубойката настояваше:"вие за какво сте тука!" /Сори за натурализма/



Тема Re: детски учителинови [re: бaлoни]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано19.01.07 18:04



Хахахахаха, бе аз се смея, ама то никак не е смешно, но все пак глупостта човешка е безгранична и ако не й се посмеем, ще ни довърши. Да се записва в тетрадка колко пъти..хахахаха



Хйеви мйетъл форйевър!

Тема Re: детски учителинови [re: бaлoни]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 08:55



Много смешно


Ако детето е имало здравословни проблеми?
Къде ще се сетят тези мърли с "високия им ценз"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.