Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 16.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема интраманови  
Авторилиян (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 10:13



Кажете ми нещо за "Интрама".До колкото знам се занимават с машини и оборудване за хранително-вкусовата промишленост.Каква е работната атмосфера,как са заплатите.



Тема Re: интраманови [re: илиян]  
АвторaHИ (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 17:21



Фирмата е стабилна, заплатите са сравнително задоволителни, изплащат се редовно. Колектива е добър, е има и по- някое и друго зрънце, ама се преживява. КАНДИДАТСТВАЙ НЯМА ДА СГРЕШИШ!!!





Тема Re: интраманови [re: aHИ]  
Авторkanev (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 20:45



I kak razbra 4e zaplatite sa dobri i 4e firmata e stabilna az kategori4no zaqvqvam 4e nito kolektiva e dobar nito firmata e stabilna i nai ve4e 4e vav firmata sa izmamnici i mu6enjnici koito gledat dali klienta ima pari za da se zanimavat s nego i da go obrabotvat za da mu vzemat parite ИНТРАМА e palna parodiq na dobra firma i stabilen kolektiv no koito ne mi vqrva da slu6a ANI i da kandidatstva tam az sam gi vijdal kakvi izmamnici sa prodavat stari ma6ini i amortizirani ma6ini kupeni vtora raka i sled tova po4vat da vi vzimat fantasti4ni ceni za remont o da vi karat da se abonirate palni mafioti



Тема Re: интраманови [re: илиян]  
Авторbojilov (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 20:51



Ами работната обстановка е отвратителна заплатите са мизерни много хора започват и напускат експлуатират хората



Тема Re: интраманови [re: илиян]  
Автор Dessitaa (az)
Публикувано14.12.06 09:07



Само искам да добавя че текучеството на персонал там е огормно



Тема Re: интраманови [re: Dessitaa]  
АвторH.ДИMИTPOB (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 21:22



Не огромно просто твърде голямо за една фирма каквато искат да бъдат но не са дорасли във всяко отношение да бъдат.Това са най-големите далавераджии и оберджии които съм срещал



Тема Re: интраманови [re: bojilov]  
Авторcveteto (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 08:20



тея за нищо не стават



Тема Най-посленови [re: H.ДИMИTPOB]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.12.06 15:18



разбрах защо не са ме взели на работа при тях преди 4 години. Уж се бяха спрели на мене от подбора на консултантската фирма, а след интервюто от самата фирма обявиха нов конкурс. И как не, като им заявих, че най-много от всичко ненавиждам лъжите.





Тема Re: Най-посленови [re: nbb]  
Авторвpar нoмep 1 нa интpaмa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:39



И мен не ме взеха там на работа след като бях 5 месеца при тях. Това са наи големите шарлатани ако някои го интересуват и имена мога да дам а да не казвам 4е ми казаха 4е текуштестжото пти тях било много малко



Тема Re: интрама [re: Dessitaa]  
АвторXA-XA ИHTPAMA (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 20:34



Напълно съм съграсен с негативното мнение, а относно въпроса за заплатите
чувал съм, че са сравнително добри но колектива е под всякъква критика отвратителен смачкващ тъпчещ завистлив с една дума всички са "курви" с извинение за израза но ИНТРАМА го заслужава.
Ура да живеят курвите там




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.