Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 01.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Има ли глад за Мениджъри в Българиянови  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано17.11.06 18:41



Статистиката сочи ,че наистина има недостиг,но кой я прави тази статистика не ми е ясно,защото въпреки ,че не съм специалист по ядрена физика или летящи чинии,аз като човек на Мениджърско ниво не мога да си намеря работа вече 5 месеца.Признавам ,че се появяват понякога интересни предложвния в Интернет,но те май по-скоро са за да запълнят проформата, защото смятам че понякога абсурдните изисквания за позициите биха могли да откажат напълно кандидатите.
Има и нещо друго,гладът според мен се изразява само в определени сектори ,например Маркетинг,което автоматично НЕ води до заключението ,че има недостиг на такива.
И аз като много други колеги се замислям дали да не си потърся работа в западна Европа по специалността,вместо да чакам на подаянията на местните Управители или собственици.
Любопитен съм ,какви са шансовете за един български Мениджър да се реализира в чужбина?



Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ancientgod]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 22:18



Що за животно е това мениджърско ниво. Какъв стаж имаш, какво образование, къде си чиракувал? щото кетапа с надпис мениджър на него и за гъз не става - много е корав





Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ancientgod]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано18.11.06 08:57



Правилно ти е отговорил човека. Какво си заразмахвал това "Мениджърско ниво" хахаха.
Глад за добри мениджъри за всяка една професия има 1998 г. Просто 90 % от тези, които се кичат с такива титили са пълни боклуци,а най-големите боклуци са имено тези от маркетинга-чеп за зеле не става от тях.



Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: минaвaйkи]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано18.11.06 09:44



Нещо бъркаш,не размахвам нищо тук.Аз споделям впечатления,защото тук е форум.Ако те дразни,не чети.Лесно е.
Не съм от Маркетинга,и не се кича ,защото мисля ,че това не е титла, а призвание .А също е ниво на работа.
Освен това в компаниите където съм работил са ме оценили,което ме удоволетворява.



Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ancientgod]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 10:43



След като са те оценили, за какви подаяния говориш? Нещо не ти схващам идеята?

Или просто се правиш на интересен, сополанко





Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ancientgod]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 21:43



Извинявай,не си сополанко.Аз съм един Педерунгел,дето обижда хората в Нета защото съм твърде тъп да кажа нещо умно.



Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ancientgod]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 22:00



А, забравих да кажа и че ми е малка пишката и съм грозен и затова си избивам комплексите в нета. Благодаря.



Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ..]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 08:30



Където на всички не ни стиска да си кажем имената, затова се крием зад "оригинални" табели али препинателни знаци.

ПП. Вместо да се засягаш, опитай да намериш смисъла, скрит зад грубия тон! Благодаря за вниманието!

От оригиналните две точки





Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ..]  
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано20.11.06 10:05



Не мога да не изразя възмущението си ,че отново оплескахте темата с дребнави заяждания.


Както и да е ,явно българинът ,обхванът от комплекса си за малоценност,избива недоволството си пишейки глупости,вместо да се съсредоточи върху собствената си кариера.Моята идея беше да споделя мнение,че воят който надават работодателите за Мениджъри е по-скоро поради липсата на такива ,които са хем кадърни,хем са готови да работят за малко пари.
Май няма такъв филм...



Тема Re: Има ли глад за Мениджъри в Българиянови [re: ancientgod]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 11:13



Пич, ти кво искаш. Повечето дето се наричат "мениджъри" тук са остатъци от старата номенклатура, израснали по онова време с тогавашните навици и манталитет. Сега са около 40-50 годишни и очаквате от тях изведнъж да започнат да разбират от управление на бизнес в пазарна икономика. Ами няма как да стане. И те самите не знаят как да оценят един качествен кадър. А такива тук са малко. Отчасти и заради образованието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.