Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 13.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема смешна работа  
Авторзaшeмeтeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 15:12



То бива простотия, но това не съм го очаквала. Изискванията към автобиографията на кандидатстващите за работа в Юнионбанк са не само странни, но честно казано според мен направо смазват реномето на банката. Моля вижте сами:
Данни, които трябва да съдържа автобиографията
на кандидатите за постъпване на работа
в ТБ “Юнионбанк “ АД
1. Трите имена
2. Дата и място на раждане
3. Пълни паспортни данни, ЕГН
4. Домашен адрес, вкл.пощенски код, община и телефон
5. Място, година, вид и специалност на завършено образование
6. Военна служба / за мъжете /, място и година
7. Месторабота до момента / описва се последователно периода, местоработата, длъжността и причините за напускане /
8. Придобита допълнителна квалификация
9. Владеене на езици
10. Компютърна грамотност
11. Здравословно състояние / самооценка /
12. Вие или член на вашето семейство, регистриран/и/ ли сте като ЕТ, участвате ли в ООД, Събирателни дружества или Командитни дружества?
13. Семейно положение:
- съпруг / съпруга /: трите имена, дата и място на раждане, месторабота, длъжност;
- деца: пол, година на раждане;
- баща: трите имена, дата и място на раждане, месторабота;
- майка: трите имена, дата и място на раждане, месторабота.

/ дата / Подпис:

Не съм ЧР, а съм прост финансист, та Ви питам Вас като хора, които би трябвало да разбирате от подбор тази женица дето е качила такива изисквания нормална ли? Защо се допускат такива хора да правят оценка на други. Не знам аз както вече казах не разбирам от човешки ресурси, та може и да греша, но никога не бих кандидатствала по такава автобиография.



Тема Re: смешна работанови [re: зaшeмeтeнa]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано30.11.06 15:44



Те нали са комсомолско-ченгеджийска банка, независимо че се продадоха. А и едната женица, която в мемента работи в ЧР е милиционерска булка. Бе срам и позор верно.



Тема Re: смешна работанови [re: зaшeмeтeнa]  
АвторNik (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 15:49



Аз лично съм разочарован леко.Липсва въпрос за самооценката на състоянието на сексуалния ти хм живот . И въпрос за номера на обувките са пропуснали. Абе полвинчата работа общо взето.



Тема Re: смешна работанови [re: зaшeмeтeнa]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 16:36



Нямат право да ти искат датата и мястото на раждането, както и паспортните данни. Също така и здравословното състояние и данните за членовете на семейството. Тия хора ако бяха в Щатите или Западна Европа отдавна да са ги осъдили. Запознат съм с въпросниците за първоначално пресяване на някои големи западни компании и там никъде няма въпрос за дата на раждане, както и не си длъжен да отговаряш на въпроса какъв пол си. Ебахти селянията е тук! Направо нямам думи какви малоумнци работят в сферата на ЧР в тази страна!



Тема Re: смешна работанови [re: Nik]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано30.11.06 18:09



И въпрос за номера на обувките са пропуснали.

Що ли си мисля, че точно отговора на този въпрос би желала първо да научи ХР-ката от мъжете кандидати, но в бързината го е пропуснала?

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.

Редактирано от backinblack на 30.11.06 18:11.



Тема Re: смешна работанови [re: 123]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано01.12.06 13:47



Абе нямат право, но ако ти ги поискат, ще им ги дадеш и ксерокопие ще питаш, дали им трябва, нали?

Щото по нета много лесно се дават акълчета, но на място е малко по-различно.
Ако на интервю тръгнеш да говориш, как си знаеш правата, познаваш конституцията и те нямат право да те питат това... много бързо ще приключат с теб - гарантирам ти.
Голяма работа като отговориш на няколко лични въпроса. Ако има какво да криеш, няма да имаш правото и да работиш в банка. В полицията задават същите въпроси, че и още по-лични... и въобще, искаш ли да те вземат в хубава фирма да работиш - ходиш на интервюта и отговаряш. Ако не щеш да отговаряш - отиваш да правиш сандвичи в някое мазе... може и за името да не те питат. Тогава ще редиш ред салам, ред краставица,..., но личните ти данни ще бъдат неприкосновени.



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 14:03



Единствените лични въпроси би трябвало да бъдат: семейно положение, деца ( на каква възраст са ), какви качества и недостатъци можеш да посочиш... тоест как се оценяваш.
Но дата и място на раждане, паспортни данни и прочие дивотии, това за пръв път го чувам. Наистина странно.



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Авторblabla (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 17:27



Да искат информация за ЕГН и паспортни данни е безумие - аз сама не бих започнала работа при такъв работодател.
Отрепките, които са стигнали до там да дават отчет в полицията те да отговарят - аз обаче никога не бих допуснала потенциален работодател да ме третира по същия начин. Пожелавам на подобни работодатели все на такива 'свикнали' и с опит да отговарят служители да попадат да им разсипят и без това мизерния бизнес.



Тема Re: смешна работанови [re: blabla]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано02.12.06 13:38



А знаете ли какво чудо е в Търговска лига? Там в трудовите им договори им записват номерата на банковите сметки на тях, на децата има, на родителите им. Трябва абсолютно всичко да напишат за себе си и ако открият, че нещо не им написал горко ти. Това го знам от 2000 г. още.



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 14:06



Има много голяма разлика между частна фирма и полицията, обаче някои хора явно не могат да я направят. Не знаех, че Юнионбанк се води "хубава фирма". И не знаех, че за да те наемат в хубава фирма, трябва да си пишеш ЕГН, здравословно състояние и данните за родителите в документите за кандидатстване. В момента работя на мениджърска позиция в голяма чуждестранна компания, която се води доста "хубава" по тези критерии. Как никой не ми искаше при кандидатстване точно тези данни в документите? В САЩ например при първоначално подаване на документи имаш право дори да не споменаваш пола си, да не говорим за дати на раждане и други такива. И тези стандарти се спазват от щатски компании, работещи извън страната си. Това са пълни глупости, родени от мозъка на някой местен некадърник работещ в подбора. Има много голяма разлика между подаване на документи за работа и последващо интервю и евентуално наемане. Умишлено се премълчава факта, че в икономически развитите страни, каквато се стреми да стане и нашата страна, практиките по подбор на персонал са доста по-различни от войнстващата селяния и простащина тук и тамошните правила не са само следствие от развитието, но и причина.
Да, права си, в нета много лесно се дрънкат глупости и се безделничи. В тази страна е пълно с хора, които с удоволствие приемат да ги тъпчат, че даже се сърдят ако не им го вкарват и се дразнят и, когато някой около тях не се навежда също както те са свикнали. Някои за да работят в "хубави фирми" дори свирки правят. В някои страни това поведение е издигнато в норма, най-вече в разни държавици на изток, бивши съветски републики, завършващи на -стан, които са много напреднали. Още по на изток пък бият жените си съвсем законно и ги карат да се возят отделно от мъжете в градския транспорт. Светъл пример!



Тема Re:нови [re: bezdelnica]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано02.12.06 20:15



В отговор на:

Абе нямат право, но ако ти ги поискат, ще им ги дадеш и ксерокопие ще питаш, дали им трябва, нали?


Някой скоро завършил студент или младеж без никакъв опит може и да се съгласи да го направи.

Augen sagen mehr als Worte...

Тема Re: смешна работанови [re: мм]  
Автор bezdelnica (непозната)
Публикувано02.12.06 21:17



Ако за теб да работиш в банка не е престижно, за мен е!
Не знам, защо намесваш свирки и еротични отблясъци в постинга си?! Не знаех и за тези подходи при кандидатстване на работа..., ще го имам предвид, когато започна да си търся такава някой ден.
Много обиди раздаваш в мнението си и пишеш с някакъв гняв, за това и съм лаконична. Не ми се хабят нерви с някакво мм

.

А колкото до това, че си мениджър в "голяма чуждестранна компания"... тук всички са такива!!! Тук няма нискостоящи - всички са шефове, всички взимат от 1000 лв. нагоре заплати (1000 лв. са обидно ниска заплата за тях) и се возят в служебни коли, цял ден чатят от лъскавите си офиси и секретарка им прави кафето с 3 пръста каймак. Красиви са, тежкари, намахани, имат жена и любовница, костюми, парфюми......, а когато съм ходила по интервюта за работа, съм виждала най-обикновени мухльовци по тези позиции.

Ти си знаеш най-добре, какъв си... Не раздавай квалификации за мен, само че



Тема Re:нови [re: Бo^]  
Авторbla bla (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 21:41



или по-скоро някой без каквото и да било самоуважение... или нямащ представа въобще къде се намира и какво е това лични данни и неприкосновеност. Интересно само ако е последното как същия този кандидатстващ въобще би съумял да запази банкова/ фирмена тайна и неприкосновеността на данните с които работи.. затова и нивото на работа в банките в Бг масово е толкова жалко.



Тема Re: смешна работанови [re: минaвaйkи]  
Авторblabla (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 21:42





без коментар...



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано03.12.06 05:24



"Големите шефове" не влизат тук да чатят,те просто нямат време за глупости.А колкото до обидните реплики тук,някои хора в безсилито си само това могат



Тема Re: смешна работанови [re: bobojusty]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано03.12.06 10:41



Лошото е че те не знаят за какво имат време.



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 13:27



Никъде в постинга си не съм споменал дали е "престижно" да работиш в банка. Това си е лично твоя интерпретация. Смисълът беше, че Юнионбанк за мен не е "хубава фирма" и не е такава поради ред други причини. Ако ти си избираш твоята работа главно по принципа кое е престижно, това си е твой проблем, само че в случая с конкретната банка трудно мога да се съглася, че работата там е особено престижна. По тази логика някой може да стане чистач или охрана в която и да е банка и да се чувства удовлетворен, защото е престижно - разни хора, разни идеали все пак. Колкото до мнението ми - не видях къде съм раздавал обиди и персонално към кого. Също така не мога да видя къде съм раздавал квалификации и за теб. Ако ти по някакъв неведом начин си се отъждествила с нещо, което си счела за квалификация, това отново си е твой проблем, прочети отново внимателно какво съм написал. Колкото до "еротичните отблясъци" - част от тях са употребени в преносен смисъл, част от тях в съвсем пряк. Използват се такива подходи за кандидатстване и наемане на работа, това едва ли учудва някого. Реален случай - шеф на голяма и утвърдена българска медия заявява в прав текст на своя подчинена, че ако иска да има шанс да напредне в професията и да и дават хубавите задачи, трябва да мине през леглото му. Някои се съгласяват на такива жертви, най-вече тези, които са по-склонни да правят лични компромиси. Други не. Ти си отговори за себе си къде е границата. Това какво работя съм го споменал в контекста на темата, за да обясня от каква позиция са моите наблюдения върху проблема, ако нещо не те кефи професията ми, нищо не мога да направя. Не виждам обяснението ти, кой каква кола карал, каква любовница имал, колко пари вземал и колко бил красив какво общо има с темата. Нямам наблюдения какви хора пишат тук и не ме интересува. И това с какви мухльовци си се срещала по интервютата си също не ме засяга и няма общо с темата. Всъщност единственото, което не си коментирала, е мнението ми точно по темата, явно други неща те вълнуват. Да се върнем на въпроса. Хората, които с лека ръка се отказват от личните си права и свободи, не заслужават да ги имат. И съвсем закономерно биват тъпкани. Който позволява на някой работодател да се държи с него като с крепостен селянин, ще си остане такъв, защото с теб се отнасят по такъв начин, по какъвто позволяваш да те третират.



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Автор Delichon (крилата)
Публикувано03.12.06 22:36



"Ако има какво да криеш, няма да имаш правото и да работиш в банка."

Ако вече са те одобрили - хайде, да кажем, че е така, но това е въпросник за кандидатстващи. Изобщо не е редно да ти искат такива данни, ако не си стигнал до финала. И аз работя в хубава фирма, но никой там не се е интересувал от родата ми до девето коляно.



Тема Re: смешна работанови [re: Delichon]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано04.12.06 15:20



Има и нещо друго което може би някой не го знае. Не го знам и аз със 100%-ова сигурност, но го подозирам, а и съм го чувал от други хора. А то е, че ако тръгнеш да кандидатстваш в банка например (или друга "отговорна" институция), биваш проучен до 9-то коляно ПРЕДИ въобще да те одобрят или отхвърлят, именно затова им трябват данните ти. Не че не могат да си ги набавят по друг начин, но защо да губят време?



Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано04.12.06 16:34



Така ще постъпи отчаяният човек, пиле - ще си каже и даде и майчиното мляко, само и само да го вземат на работа. Този, който си тежи на мястото и си знае възможностите няма да допусне да се подиграват с личността му.
Не е кой знае какво да отговориш на няколко лични въпроса, но е важен принципът. Има си правила и дори закони, които не може да се пристъпват, само защото лелята "ЧР" иска да се почувства могъща пред безработни хора. В полицията имат законното право да поискат лични данни, а работодателят го добива едва когато тръгне да сключва договор.

Не забравяй, че медалът има две страни: едната е работодателят, който се прави на всвесилен, а от другата е кандидатът. Но канидатът не бива да е съгласен да става роб, нито изтривалка, нито подлога, защото щом в началото има такива изисквания, то ясно е какви ще бъдат условията за работа. Интересно е дали в Юнионбанк биха отговорили словохотливо на по-вътрешни въпроси, еквивалентни на данните, които изискват от кандидата...

И още нещо важно - има работодатели, които нарочно се заобикалят със сервилни и некадърни подчинени. Има и такива, които предпочитат качествени хора, с умения и самочувствие, които ще работят за успеха на фирмата. Ако ти се струва, че в "хубавите" фирми хората са сервилни и нямат самочувствие, погледни пак, може би грешиш в преценката си. Но каквито и да са подчинените, ако работодателят е малоумен и това си личи още в обявата, кандидатите ще бъдат още по-малоумни (с извинение), а ако не си личи в обявата, на интервюто задължително си проличава.

ПС
"Ако има какво да криеш, няма да имаш правото и да работиш в банка." Затова се вади свидетелство за съдимост, а за определени длъжности, определени със закон, се подават декларации, удостоверяващи, че кандидатът отговаря на законоустановените условия. И отново - това се прави когато дойде момента на сключване на договор, не при кандидатстване.

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: смешна работанови [re: зaшeмeтeнa]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано04.12.06 16:53



"Декларирам, че съм уведомен за обстоятелствата по чл. 19 от Закона за защита на личните данни и давам съгласието си доброволно предоставените от мен лични данни да бъдат обработвани за целта, за която са събрани от админитратора по чл.3 от Закона за защита на личните данни – ТБ Юнионбанк АД."


А законът е толкова захаросан и двусмислен, че могат да си играят с него, да се застраховат и презастраховат....
Декларирам, че съм уведомен, че госпожата може да ме проучва, като че кандидатствам за партиен секретар.

Най-стряскащо е това:
- съпруг / съпруга /: трите имена, дата и място на раждане, месторабота, длъжност;
- деца: пол, година на раждане;
- баща: трите имена, дата и място на раждане, месторабота;
- майка: трите имена, дата и място на раждане, месторабота.

На следващия етап може да се поинтересуват и от нетната заплата, особено на съпруга. Не, по никакъв начин не могат да се оправдават със закон, това е безобразно.

Перата в задника не те правят пиле

Тема Re: смешна работанови [re: bezdelnica]  
АвторToдop (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 18:11



Аз си измислих фалшиви лични данни и ме допуснаха до интервю. Паралално кандидатствах и на други места разбира се. Накрая от Юнион ми се обадиха за финално интервю - отидох на интервюто и им обясних, че при тях не искам да работя - отказах им точно с мотива, че е абсолютна полицейщина да ми искат ЕГН, семейно положение, здравословно положение и т.н. Те ми казаха, че е противозаконно да давам лъжливи лични данни, аз казах, че пък е незаконно да ми ги искат, те пък казаха, че интервюто приключи и ако се чувствам ощетен да подам оплакване.

Естественно можах да се направя на корав в тая ситуация защото вече бях подписал трудов договор.

Някой може ли да ми обясни освен на арменския поп на кой шибан орган в тая гнила държава мога да подам оплакване срещу искането на такива лични данни за кандидатстване за работа?

- След двуседмично разпитване и опитване се оказа, че такъв орган в Българистан няма. Най-логичното обяснение, което ми казаха беше, че като ми искат такива данни и не съм съгласен да не кандидатствам при тях.
Кажете ми къде е непрекосновенността на личните данни (това беше изискване за приемането ни в ЕС)? Остана да се оплача в Брюксел... предпочитам да емигрирам, изглежда ми по-лесно.



Тема А това?нови [re: Toдop]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано04.12.06 22:02



КОМИСИЯ ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ

Чл. 6. (1) Комисията за защита на личните данни, наричана по-нататък "комисията", е независим държавен орган, който осъществява защитата на лицата при обработването на техните лични данни и при осъществяването на достъпа до тези данни, както и контрола по спазването на този закон.
..
..
..
Чл. 10. (1) Комисията:
1. анализира и осъществява цялостен контрол за спазването на нормативните актове в областта на защитата на лични данни;
2. (доп. - ДВ, бр. 103 от 2005 г.) води регистър на администраторите на лични данни и на водените от тях регистри на лични данни;
3. извършва проверки на администраторите на лични данни във връзка с дейността си по т. 1;
4. изразява становища и дава разрешения в предвидените в този закон случаи;
5. издава задължителни предписания до администраторите във връзка със защитата на личните данни;
6. след предварително уведомяване налага временна забрана за обработването на лични данни, с които се нарушават нормите за защита на личните данни;
7. (изм. - ДВ, бр. 103 от 2005 г.) разглежда жалби срещу актове и действия на администраторите, с които се нарушават правата на физическите лица по този закон, както и жалби на трети лица във връзка с правата им по този закон;

------------------------
От закона за защита на личните данни.

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: смешна работанови [re: SoulMate]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 12:59



Името и ЕГН-то е нужно да бъдат вписани в трудовия договор. Работодателят също така има право да изисква данни за образованието, квалификацията и трудовия стаж. Никакви други данни нямат право да изискват от вас- нито за съпруга, деца, баща, майка или баба и дядо преди 9 септември





Тема Re: смешна работанови [re: Жopo]  
Автор Blake (минаващ)
Публикувано06.12.06 09:56



В трудовия договор - ДА, но като те вземат на работа, а не още при подаване на документите, нали?



Тема Re: смешна работанови [re: зaшeмeтeнa]  
Авторgalalex (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 11:05



"Ще ви споделя една случка около съвсем скорошно подаване на CV.Обява във вестник за работа, свързвам се по тел.:Аз:"Добър ден, във връзка с обявата Ви и т.н.н и т.н.Бихте ли ми дали и-мейла на който да пратя CV с актуална снимка към него?" Отговор:Диктува ми мейла:"Но трябва да дойдете и лично - в стаята на охраната (?) ще попълните молба и един въпросник!"Аз:"ОК"
Отивам на място, охраната ми подава един лист, почвам да чета.И колкото повече чета, толкова повече ми се уголемяват очите!Какво питат освен обичайните име, презиме, фамилия и т.н.:Името на баща Ви!Името на майка Ви!Къде работи /професия/на баща Ви!Къде работи /професия/ на майка Ви!Точен адрес на баща Ви и майка Ви! Адрес и тел. за връзка на човек с когото сте в роднинска връзка!Адрес и тел. на човек, с когото не сте в роднинска връзка!Къде живеете - вход, етаж, апартамент!При кого и/или с кого живеете-родители или собствено жилище!ЕГН - ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ НИТО СА МЕ НАЕЛИ НА РАБОТА, ТА ДА ИМ ТРЯБВА ЗА ТРУДОВИЯ МИ ДОГОВОР НИТО НИЩО!!!!!
Та така.......Няма да коментирам какъв скандал им заформих във връзка със ЗЗЛД. Мъжа ми само каза - супер си постъпила, щото сега ако искат това, какво ли ще поискат, ако недай Боже те назначат на работа....."Упс - забравих - ТИЯ ИСКАХА НАЙ-НАКРАЯ ДАЖЕ И НОМЕРА НА ОБУВКИТЕ КОИТО НОСЯ!!!!!!!!!!!
Горния текст е мой цитат на мой постинг само че от 23.11.т.г.в този форум, но по друга тема!Май "Нищо ново под слънцето"!А? А тази фирма която пък аз съм описала е фирма "САРТЕН" - Плевен. На 100% съм съгласна с тези които изказаха мнение, че първо:това е противозаконно, даже и да пише в края на листа "Защитени данни по ЗЗЛД"!, второ:Наистина един човек с лично достойнство, даже и хляб да няма да яде, няма да им дава задника си на такива полуидиоти ЧР и фирми!Но......Всеки си има право на личен избор и мнение....



Тема Re: смешна работанови [re: Blake]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано07.12.06 18:06



Не, че аз го знам със игурност, но банките са много важна институция, но не мисля, че са толкова важна, че да те проучват до "9-то коляно". Институциите които имат нужда от такива данни, имат и регламентиран от закона достъп до тях и няма да ти задават подобни въпроси защото отговорите които ще получат от питания ще са без значение. Другия начин да се пресеят кандидати с ...... "нечисто минало" е да им се изисква свидетелство за съдимост, декларации за липси на задължения и пр. подобни документи от които "лъсват" нещата от които искат да се предпазят. Всъщност, такава е и практиката в "белите държави"(до колкото знам).

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.



Тема Re: смешна работанови [re: galalex]  
Автор SoulMate (претрепище)
Публикувано08.12.06 10:28



Сигурно са давали служебно облекло и обувки, щом са ти поискали номер :))))

Твоят разказ ме наведе на мисълта колко скъпа е информацията и ако се използва по подходящ начин колко кинти може да донесе.. Че тия въпроси за месторабота на родителите и точни адреси са чудничък показател за материалното им положение и може удобно да се планира лек обир...

Перата в задника не те правят пиле


Тема Re: смешна работанови [re: Blake]  
Автор Delichon (крилата)
Публикувано09.12.06 17:40



Много интересно... Нали днес приемаме, че когато държавата разполага с подробна информация за гражданите, това може да е опасно. От друга страна явно много хора смятат, че няма нищо нередно в това разни частни организации да са също толкова добре информирани. В такъв случай много се радвам, че специалността ми ни най-малко не предполага да работя в банка. А който няма нищо против, да се остави да го проучват.



Тема Re: смешна работанови [re: SoulMate]  
Авторgalalex (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 10:30



Това за обувките може да се окаже бял кахър в сравнение с това, което впоследствие научих за тая фирма!С всичкото ми уважение към обикновените хорица от други националности, но се разбра, че това е фирма с ПРЕОБЛАДАВАЩО ТУРСКО УЧАСТИЕ, абе направо фирма финансирана от турски бизнесмени!КОЙ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ 100% гаранция, че тия данни после няма съвсем, ама съвсем случайно да се окажат в ръцете на турското разузнаване или каквито и да са там тайни служби!Може на някой да му звучи като параноя, но ПОВЯРВАЙТЕ - НЕ Е!!!!!
АБЕ КАТО СЕ ЗАМИСЛИШ - НЕ САМО ИНФОРМАЦИЙКА ЗА ОБИР, АМИ ДАЛЕЧ ПО-КОФТИ НЕЩА!
Затова - ВНИМАВАЙТЕ, ЧЕТЕТЕ, ЗАМИСЛЯЙТЕ СЕ КАКВО ВИ ИСКАТ НА ПОДОБНИ ИНТЕРВЮТА!В крайна сметка незнанието не е повод за извинение - най-вече пред вас самите и пред вашите близки.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.