Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 30.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Цензурата във форумите за HR  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 10:21



Няма свобода на словото в България,това е факт.За пореден път се убедих днес като видях ,че ми е изтрито мнението във форума на "Капитал кариери"за HR-ката на Мелексис в посинга за Епик(мнението ми беше под номер 52).Не бях употребявал никакви нецензурни изрази,но разбира се на нея не й е харесала истината ,която изнесох наяве.Знаем ,че е гъста с редакторите на "Капитал",преди месец имаше интервю с нея във вестника.
После се поразрових и в другите теми и ...ужас,навсякъде липсват мнения.

Драги читатели,вие разбирате ли в каква скапана дъжава живеем.Дори тук не можеш да изкажеш свободно мисълта си.Това ли е вашата демокрация.



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: чoвek]  
Автор expat ()
Публикувано27.11.06 10:33



Май си си изказал мнението





Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: чoвek]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 11:34



Ами напиши за тая мениджърка, каквото си написал там, за да го прочетем поне. Нали все пак именно за това става въпрос.



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: 2]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 13:53



Елка Атанасова е шефче HR в Мелексис,незнам как се справя там ,но в Кока Кола правеше само кафета и "свирки"**,защото яко я подпираше тогавашната Мениджърка Човешки ресурси.Преди месец когато прочетох ,че отговаря за Бългатрия и Швейцария ,щях да се гръмна.Тая държава скоро няма да прокопса с такива.Аз не съм изобщо от HR бранша и няма за какво да й завиждам , но имам лични впечатления от работата й.Ами ,извинявам се,но щом тая е успяла да се издигне дотам,колежките й трябва да са вече Евродепутати,

.
Както и да е,нито Епик ,Мелексис и Сензор найтс струват,нито пък тя ,както и колежките и в тази компания.



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: чoвek]  
Автор2 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 14:54



Може в кариерите да са го изтрили заради думата "свирки", знам ли. Но иначе ако се абстрахираме от това, и мен не ме учудва масовото "разпространение" на некадърни кадри за мениджърски позиции. Тъжна работа общо взето. Иначе си правят интервюта по списания и вестници и там изглеждат голяма работа, не като мизерниците, каквито са всъщност.



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: 2]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 17:54



Ааааа,не е заради тази дума,аз там не я употребявам.Днес обаче бяха изтрити всичките ми мнения,заради критики към цензурата.Е тва е нашата държава,всеки началник се пише.



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: чoвek]  
Автор(-o-) (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 17:03



Не знам, кога си писал в тоя форум, но Елка не е в Мелексис от доста време...



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: (-o-)]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 20:45



Ами къде е ?Много ми е интересно след като в "Капитал" я цитираха точно преди 1-2 месеца

.



Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: чoвek]  
Автор(-o-) (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 12:41



Не знам, но щом ти е интересно, обади и се и я попитай...
А иначе статията е отпреди 3 месеца...






Тема Re: Цензурата във форумите за HRнови [re: (-o-)]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано06.12.06 13:42



Ебал съм я в путката нещастна,как ли пък не ,ще й се обаждам.Ква е тя,крава метилява.
А ти как я откри тая статия,нещо ме съмняваш

.Ти да не си Елка путката нещастна - рунтавелка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.