Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 30.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нов сайт с мнения за работодателинови  
Автор yasenp (трейдър)
Публикувано12.10.06 00:15



Сайтът е с много интересна система за рейтинг на работодателите. Мисля, че би могъл да е много полезен при избор на нова работа. Жалко, че са все още малко описаните фирми.





Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: yasenp]  
АвторMango (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 18:06



Хубав е сайта, ама май е имало срив в базата данни и май ще трябва всичко на ново да се прави. Кво да се прави, така е с бг провайдерите.



Тема Re: Нов сайт с мнения за работодатели [re: yasenp]  
АвторИзнepвeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 18:27



По-глупаво нещо от анонимно попълвано точкуване не може да съществува. Влиза пешо и нацъква некви цифри и хоп - ей ти рейтингът на фирмата готов. Браво бе. Страхотна достоверност и полза, нямам думи.





Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: Изнepвeнa]  
АвторKлaвдий (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 09:43



А, Овчич ,ти и тук ли се изказваш неподготвена


Струва ми се че нещо се изживяваш на компетентна специалистка,сигурно щото мъжът ти не те ебава за слива
Като не ти харесва - не го чети,сайтът ,макар и субективен си има своето място (особено като гледам нарастващата лавинообразно за седмица база данни) и определено ще даде представа на интересуващите се за отношението на хората към споменататакомпания.



Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: Изнepвeнa]  
АвторO1 (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 21:16



Сигурен съм, че си права в изводите.
Но някой си е направил труда- това е негова работа.
А ние тук коментираме глупости!


Нито едните, нито другите имаме основание за мнения в едната или другата посока.
Така че, да не си губим времето:




Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: Изнepвeнa]  
Автор4o4ko (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 13:45



Изнервена, а според теб ако сайта е с регистрация, не може ли Пешко да се регистрира 5 пъти с различни юзъри и пак да сътвори същото. Мен пък супер ме изнервят места с регистрации. Според мен тези гегистрации са предимно да подпомагат аминистраторите в осъзнаването на рекламния им поитенциал(възраст, населени места и т.н.). То и това пак не гарантирано, защото всеки може да е на 13 години от с. Яворово, а да пише че е от Сф на 27 години.



Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: 4o4ko]  
АвторИзнepвeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 17:27



Кой то иска да плюе/хвали, нека се регистрира с име и телефон за контакт, за да му вярват. Заинтересованият звънка и проверява колко е достоверен източника.

Ти като представяш препоръки от предишен работодател примерно Shell - как е подписана препоръката -

С уважение
Гошо Х от Shell

така ли ??





Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: Изнepвeнaтa]  
Автор your_heart (непознат )
Публикувано16.10.06 20:35



Искаш да комуникираш с реални хора ,ок,ето

Казвам се Стефан Петрунов
ЕГН:7702228222
професия:Физик
Компания: ВЕГА ООД

А сега и моето отношение по повод всичките ти изказвания в тоя форум:
Що не си ебеш путката майна,овца застреляна.Като няма кой да те ръга изливай си отрицателната енергия някъде дръгаде.Чиба ма, метилявата



Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: yasenp]  
Авторchichkata (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 00:31



Аз лично се дразня от регистрациите, постоянно искат все повече лична информация и ни губят ценното време. Разбирам да е мейл да се регистрирам, но за едно пикливо мнение да си изгубя 2 минути - мерси.



Тема Re: Нов сайт с мнения за работодателинови [re: yasenp]  
Авторджoни (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 00:36



Ехеее, тоя сайт бая бързо набира скорост. Голям хитрец е тоя дето го е замислил това, право в десятката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.