Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема TBI Creditнови  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 09:39



Интересува ме какво е мнението ви за работата в TBI Credit.Моля за информация,всичко което знаете.Какви са заплатите,коректни ли са.Трябва да взема решение до няколко дни дали да започна работа при тях и.....търся информация.Коректни ли са.Мениджърът им ми каза"При нас се работи много.Който работи получава и се издига в системата,който не работи си тръгва".Мен не ме е страх определено от работа,просто се притеснявам да не бъда прецакана от поредният некоректен работодател.Благодаря ви предварително.



Тема Re: TBI Creditнови [re: Mими]  
Автор ivssxxxl (непознат)
Публикувано25.06.06 09:19



При нас се работи много.Който работи получава и се издига в системата,който не работи си тръгва".

мисля че това трябва изказване трябва да те притесни . Типично з а хората ,които не дават пари . Но пробваи не знам нищо за работата там . Просто изречението ме притеснява , понеже е клише и обикновено след неговото изказване не следва нищо подобно



Тема Re: TBI Creditнови [re: Mими]  
Авторdollface (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 15:45



Ходих при тях на интервю преди 1-2 месеца и се отказах да почна, въпреки, че ме одобриха. Интервютата ми се сториха доста аматъорски, както и т.нар. "Мениджър Човешки ресурси". Опита се да ме стресне с някакви въпроси за предишната ми работа и понеже не успя накрая ми се извини. Така процедирали за да видят издържат ли кандидатите на стрес...Момичето, което трябваше да ми е колежка, изглеждаше толкова мудна и неориентирана, че нищо чудно, че според нея работата "била много трудна" и т.н.
Прецени сама дали те устройват условията, които ти предлагат-заплата, обстановка.. Аз лично прецених, че не бих могла да работя с това момиче, просто съм с друг темперамент и характер и се отказах.

Успех!



Тема Re: TBI Credit [re: dollface]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 16:10



blagodarq vi momi4eta.Ako nqkoi naistina znae ne6to ot blizki ili poznati ili pak e rabotil za tqh ili vse o6te raboti molq,neka napi6e vpe4atleniqta si.



Тема Re: TBI Creditнови [re: Mimi]  
АвторTBl (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 17:54



Rabotq v tbi credit ot dosta vreme.
Moga da kaja che lichno az sum dovolna. Rabotata naistina e mnogo , izdigane pochti nqma, osven ako ne lijesh guza na shefa koito ti se padne, zavisi v koi otdel kandidatstvash. Vqrno e che tuk 90%ot horata sa mudni i flegmatichni no tova e taka shtoto povecheto sa ot provinciqta i za 250 lv ne im se bachka.
Ne si misli che zaplatite sa dobri, no ela poraboti pone za staj, vse pak tova e firma s ime i ako ne drygo shte te ylesni za sledvashtata ti rabota :)





Тема Re: TBI Creditнови [re: TBl]  
АвторTи Би Aй (Нерегистриран)
Публикувано24.07.06 16:09



Все пак Ти Би Ай е холдинг с име. Зависи къде кандидатстваш, обикновено всички го свързват с Ти Би Ай кредит, но все пак там са повече от 10 фирми и условията навсякъде са различни. Заплатите на "кол центъра" са ниски с процента стигат до 400 и нещо, но останалите са добре платени. Ти Би Ай кредит наистита издигат хорта си, и като се има впредвид, че повечето са под 25 години, заплатата е прилична. И не на последно място, осигуровките са реални. Освен това много зависи, колко ще кажеш на интервюто.
Успех!



Тема Re: TBI Creditнови [re: Mими]  
Авторmegan (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 18:24



Мими, чесно да ти кажа работа в tbi от около година и съм много доволна.Наистина работата е много, но пък на края на месеца знаеш, че си е струвало.Досега нито един път заплатата ми не е закъсняла, дори са превеждали паричките и по- рано.



Тема Re: TBI Creditнови [re: megan]  
АвторTBl Credit (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 21:45



Здравейте ,
Аз в момента работя в тази фирма и съм много доволна , адски коректни хора са , работата е сладка не е кой знае колко тежка така че който е удобрен на интервю да не се колебае ами да се мята на борда ГАРАНТИРАМ ЧЕ НЯМА ДА САЖАЛЯВАТЕ!!! Само човек който гадае и не знае как стоят нещата може да каже нещо лошо, повечето ми колежки са от повече от 2 години вече на работа и не смятат да напускат по никакъв повод

.... надявам се да вземете правилното решение!!!



Тема Re: TBI Creditнови [re: TBl Credit]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 16:17



Дано тези твои колежки не са толкова неграмотни като теб, макар че доста се съмнявам.





Тема Re: TBI Creditнови [re: kk]  
АвторPrometheus (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 14:58



Изгубих си договори с погасителните планове по целево финансиране към ТиБиАй-Кредит


В офиса в Пловдив на "В.Левси-14" ми дадоха сметките по договорите но не и погасителните планове.
Реално мога само приблизително да сметна колко оставащи вноски имам а това не ме устройва.
Някакви идеи? zdravko.totkov@gmail.com Благодаря предварително




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.