Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 07.07.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано20.06.06 14:43



Качеството на кадрите в България е СКАНДАЛНО! Не може да искате
1. високи западни заплати, като тези в Лондон
2. един час обедна почивка в която да флиртувате с колежките
3. служебен телефон, от който да пишете СМСи на сливите от Екзит и Син Сити
4. служебен Опел, с който да движите из Дружба и Банишора
5. да има кафе, кола и плодове без пари в офиса
6. възможност за растеж
7. бонуси на края на годината
8. пътувания в чужбина
9. обучения в чужбина
10. да работите за престижна, световнопризната фирма
11. да имате подчинени
12. да имате секретарка

и срещу това да предлагате НИСКОКВАЛИФИЦИРАН и некачествен труд, пълна липса на мотивация, българския манталитет как да преебеш фирмата и как да заработиш нещо за себе си, липса на образование и много често просто ОТКРОВЕНА ТЪПОТА! Е НЕ МОЖЕ ТАКА! СПРЕТЕ СЕ!





Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: lHPE]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано20.06.06 16:46



Айде и ти се осъзнай и спри да пишеш глупости. Обикновено тоя който иска знае какво дава. Просто българите са си стиснати.


ULTRA VIOLENCE

Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: BlueMorningBlueDay]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано20.06.06 19:29



Аз съм се осъзнал още когато станах работодател на 20+ души. Потресаваща некадърност вирее сред студентските среди, които излизат от университетите и то по повечето икономически специалности. Не е редно студенти по финанси да не знаят какво е ДСФ и как валутите са свързани с лихвите, но да знаят колко коня са колите по улиците и цялата лятна колекция на долче габейна на изуст. Да не говорим за счетоводство, маркетинг, мениджмънт, икономикс и тн.

Нека приемем факта, че българския студент е едно мързеливо магаре, което не е свикнало да учи, а да гуляе. Не е свикнало да работи нормално, а да ходи на бригада да бере ягоди и после да си купи Опел или Ауди Яйце. Не е свикнал да мисли, а да слуша чалга и да знае навиците на Азис и Ивана. Не иска да се преуморява, а да лежи на слънчев бряг, винаги мисли, че работодателят го прекарва с парите и работата и респективно той подхожда също така.

Да. Винаги парите са малко, но те са отражение на горните няколко фактора.

За щастие съм доволен, че съм намерил качествени и адски кадърни хора, някои от които завършили на запад, които нямат проблем да работят и по 14 часа на ден плюс неделите, да се учат и развиват и поемат много отговорности и инициатива. Те са определено пример за много свои връстници и съответно им се плаща в пъти по-добре и от най-смелите очаквания на средния новоизлюпен кадър.



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: lHPE]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано20.06.06 19:41



бате, ти май яко страдаш от раздвоение на личността.
едно приказваш във финанси, друго тука.



По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.

Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: lHPE]  
Автор BlueMorningBlueDay (Дивомер)
Публикувано21.06.06 08:46



Чудно ми е колко им плащаш.
Абе има и балъци, по 14 часа на ден, 7 дни в седмицата?? Ти работодател ли си или експлотатор бе, пич? Всичко си има граници. Ние не сме японци все пак.

На човек попринцип му е заложено да иска повече от колкото да дава. Така че ти си един от всички останали.


ULTRA VIOLENCE

Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: BlueMorningBlueDay]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано21.06.06 13:15



Докато мислиш по тоя начин ти остава само да се чудиш колко им плащам.



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: lHPE]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано21.06.06 14:47



ако въобще плащаш нещо някому

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: lHPE]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано22.06.06 13:56



които нямат проблем да работят и по 14 часа на ден плюс неделите

Хаха, пич, нищо лично, ма тва не ми прилича на нормална работа. АМА НИКАК!!! как искаш да е мотивиран един човек (и даже млад такъв - студент), при положение, че му изпиваш соса и не му оставяш дори нормално време за сън??? А, и сигурно 500 лева ти се струват много като заплата??? Нали, признай си...

Аман от подобни работодатели - работниците били скапани, а те горките не можели да си намерят достатъчно балъци да им работят (по-скоро РОБУВАТ)...

Just a genius



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: Blake]  
Автор lHPE (непознат )
Публикувано22.06.06 14:15



Последните отговори тук абсолютно заковаха мнението ми за работещите. И ти, Блейк, ако поговориш 5мин с който и да е от моите служители, ще разбереш колко е посредствен начинът ти на мислене.

а 500 лева на моите служители им струва само козметиката и дрехите на месец, така че, НЕ, не мисля, че са много пари.



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕнови [re: lHPE]  
Автор MaтaKocмaтa (маймун)
Публикувано22.06.06 15:31



Еми да, то след като работиш 14 часа на ден и козметика за 1000 лева ще престане да ти е достатъчна, и останалите 10 да ти я мажат за да не приличаш на магаре



Машина за отделяне на кожа и сланина от парени свине


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.