Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 21.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Защо напуснахте последното си работно място?"нови  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано19.04.06 10:07



Предвид факта, че е добре да не се споменава нищо лошо за фирмите, в които човек е работил в миналото, или за самите работодатели, има ли подходящ отговор на този въпрос на интервю? Вие как бихте отговорили? Истината ли казвате или това, което звучи добре? Отказвате ли да отговаряте на подобен въпрос?

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Истината,нови [re: Hungry eyes]  
Автор nbb (весела)
Публикувано19.04.06 10:59



горчивата истина и още се чудя как ме взеха на последното работно място. Шефът повече от мене май се чуди защо го е направил.



Тема Малко плащаханови [re: Hungry eyes]  
АвторHaпycнaл (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 14:07



Това достатъчно убедителен довод ли е?



Тема Re: Малко плащаханови [re: Haпycнaл]  
Автормope oт more (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 16:46



всъщност всичко опира до това- искам повече (пари, уважение, възможност за изява)

в началото приемаш че повечето ти колеги са по- тъпи, по необразовани и неадекватни. че задачите са формулирани неточно, че компанията е с малко странен дъх на тоалетна, обаче после започва да ти писва и хоп --> EXIT



Тема Re: "Защо напуснахте последното си работно място?"нови [re: Hungry eyes]  
Автор backinblack (член)
Публикувано19.04.06 18:44



В началото на професионалната си кариера всеки си мисли, че е неоценен и проблема е в другите и като обиколи повечко фирми разбира, че навсякъде получава точно толкова колкото той дава.

Всеки има нужда от база за сравнение

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.


Тема Re: По темата, моля.нови [re: мope oт more]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано19.04.06 19:01



Въпросът ми беше как отговаряте, когато ви попитат за причината - мисля, че достатъчно ясно и точно съм го формулирала.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Re: "Защо напуснахте последното си работно място?"нови [re: backinblack]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано20.04.06 15:08



Това, че всеки получава точно толкова колкото дава е доста тъпо казано. По какви критерии ти глупава главо си преценил това колко трябва да получиш като пишман работодател и колко трябва да дадеш?



Тема Re: По темата, моля.нови [re: Hungry eyes]  
Авторpaбoтeщa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 18:27



на последното интервю казах, че новата фирма ме привлича с по-големите възможности за професионално развитие, които предлага. Аргументирах се с по-големите мащаби и "излаза" на междунарадния пазар. Това на собственика много му хареса, защото той/и не само той/ по принцип си мери п.... с конкуренцията. Не казах точно, че спрямо него настоящия/бивш шеф е задръстеняк, но това се усети от контекста. Назначи ме.



Тема Уф, ти май не работиш, тогава може данови [re: paбoтeщa]  
Авторpaбoтeщa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.06 18:37



кажеш, че работата не е отговаряла на ценза ти, появили са се и обстоятелства от личен характер и се е наложило да прежалиш службицата.Обаче с дълбоко прискърбие от този факт. Това - с половин изречение, и веднага започваш да говориш колко силно те ентусиазира длъжността, за която кандидатстваш.

Ако имаш конкретни въпроси - питай, до сега не ми се е случвало да ме отхвърлят на интервю, друг е въпроса, дали си е струвало...



Тема Re: "Защо напуснахте последното си работно място?"нови [re: минaвaйkи]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано20.04.06 23:50



Душа, ей, тая здравна каса, бе, ей... така и не намират достатъчно пари за лекарства, ужас!


Мъжете знаем защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.