Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 22.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Казаха ми, че съм "overqualified"нови  
Автор Carrera (fast)
Публикувано22.04.06 20:02



Това някакъв вид измъкване ли е или наистина някой може да бъде непредпочетен, защото образованието му идва малко в повече?

И ще бъда много признателна, ако някой ми каже как мога да направя един doc файл - pdf.



Тема Re: Казаха ми, че съм "overqualified"нови [re: Carrera]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано22.04.06 21:44



Типично измъкване.С две думи-глупост...не се занимаваш повече с тия,дето са ти го казали.

От doc не може да се направи PDF.Копираш цялото съдържание на DOC-a и с като тръгнеш да правиш PDF-a просто копираш.Това с асъвсем различни формати.



Тема Re: Казаха ми, че съм "overqualified"нови [re: Carrera]  
Автор пycтoтa (same in the end)
Публикувано23.04.06 03:39



fa6ta6 open office -> otvara6 doc-a -> zapisva6 kato pdf
otdelno ima 10293182 print to pdf shitove
http://sector7g.wurzel6.de/pdfcreator/index_en.htm
primerno

Life is a bitch. And then you die!


Тема Re: Не знам, но...нови [re: Carrera]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано23.04.06 10:42



На мен ми се е случвало няколко пъти да ми казват, гледайки CV-то, че това, които включва позицията, за която кандидатствам, нямало да ми стига...

Или може би смятат, че (съобразно образованието, опита ти, и пр.) търсиш нещо по-перспективно и няма да се задържиш за дълго в организацията... А те нямат интерес от това да си тръгваш скоро.

...quiero seguir buscandote
quiero seguir pensandote...


Тема Off-topicнови [re: пycтoтa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 20:13



PDFCreator???? SUXX!!!!



Тема Re: Off-topicнови [re: .]  
Автор пycтoтa (same in the end)
Публикувано24.04.06 01:47



otkyde da go znam, ne sym go polzval :>
prosto e instalirano na normalen workstation v fortune 100 kompaniq, sigurno ima za6to :>
btw kirilica nea

Life is a bitch. And then you die!


Тема Re: Off-topicнови [re: пycтoтa]  
Автор backinblack (член)
Публикувано24.04.06 10:06



Този креатор е пунта мара. Има проблем с кирилицата. Аз съм пробвал доста програми и съм най-доволен от

. Инсталира се като най обикновен принтерен драйвер и всяка страница която има функция за принтиране се принтва на него и се сеифва в ПДФ фаил. Предимство е, че като принтнеш страници от и-нет запазва урл-то.

Ако решите да го ползвате, ей Ви ключе:

Name: www.serials.ws
Serial: DGDC-2LPB-MYBT

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.

Тема Re: Казаха ми, че съм "overqualified" [re: 3ъл_Дyx]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано24.04.06 12:00



да бе, а замислял ли си се, че може наистина да е вярно, и те да не искат да го наемат, защото скоро ще загуби интерес и сам ще си тръгне.

The One You Love To Hate


Тема Re: Казаха ми, че съм "overqualified"нови [re: Carrera]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.04.06 13:41



мдам, възможно е... на теория се води следното: ти да речем имаш доста повече квалификация от необходимото, и се очаква да се лучи едно или повече от следното:
1) тва да ти е временна работа и да напуснеш веднага щом си намериш по-добра (и изискваща твойта квалификация)
2) работата да ти стане скучна, т.е. ще се демотивираш, и няма да си я вършиш както трябва
3) същото като 2, само че директно ще напуснеш
4) ще почнеш да мрънкаш за по-голяма заплата "щото съм много квалифициран" (за което си прав, но работодателя не е търсил по-квалифициран, а такъв дето да му върши работата)

Just a genius



Тема Re: Казаха ми, че съм "overqualified"нови [re: the_dude_78™]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано27.04.06 12:58



Предвид това в коя държава се намираме...ме налягат известни съмнения дали е точно така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.