Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 03.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся си работа която да ме увличанови  
АвторCoa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 20:05



да ми харесва да не мизерувам въпреки че я работя Търся си просто подходяща работа да я обичам и да си я работя не свръх сили и да не ми се струва че всъщност съм си убил един цял ден от живота само в края на работното време .Търся работа която да ми дава удовлетворение. Такава работа която да не ме кара да се чудя кого да утрепя с кирка, мързеливия колега или крадливия шеф.Просто си търся работа сред разумни хора, с човешки условия и без крамоли всеки ден за всяко нещо с всеки срещнат
Ами за такава работа съм кандидат И тя да е в моя град в който си живея.
Наистина си търся работа и то точно такава Имам някакво образование имам и някакъв стаж, дори мисля че знам малко чужд език
Благодаря за всеки отговор.



Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: Coa]  
Автор backinblack (член)
Публикувано31.03.06 20:44



Мдаааа, и аз искам да живея в БГ, а да си продавам стоката на цени като в европа и да печеля като в ЕУ или САЩ, а да харча по цените тук, но реалноста е да живея и работя тук или там със всички активи и пасиви

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.


Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: backinblack]  
АвторCoa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 20:51



Интересно мнение. Благодаря:))) Да видим и другите какво ще кажат...



Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: Coa]  
Авторcимпaтизaнт (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 21:27



http://www.beinsa.info/



Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: Coa]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 22:41



Няма такава.
Има не особено приятна, но с прилични доходи работа. Такава, която може и да не ти носи дълбоко удовлетворение, но поне има известни предимства, заради които си струва да се върши. Например: работа на смени; екипът е готин и си пасвате; плаващо работно време; разни екстри от рода на талони за пазаруване, пари за облекло и обувки и др.

Другата, която по ми допада, е тази, за която говориш. Работата по вътрешна потребност и желание. Много често обаче, освен ако не си късметлия, предпочитаната от нас работа не е добре заплатена.
Ти решаваш за себе си - или стискаш зъби и работиш работа не поспециалността, или се трудиш за жълти стотинки, но си харесваш работата. Аз лично предпочитам второто.
Аз съм на път да се откажа от мечтата си да работя професията, за която съм учила, нямам шанс. Година търся безрезултатно. Не искам да звучи като оплакване, не. Почвам да губя търпение. Час по-скоро искам да започна, само и само да не стоя без работа. Наистина ми писна.
Та ,от сичко казано, мнението ми е следното:
Според мен изключителен късмет е да се намери мн. добре платена работа, която и да те увлича и кефи. По-скоро е обратното.
Винаги нещо е за сметка на друго.



Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: виoлeтa]  
АвторCoa (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 23:36



Да ! Трябва и късмет мъъничко късмет, съвсееем мъничко, но си трябва , определено.Все пак не всички в родината ни са обградени с мрежи и кльонове като в СЦЗ . Има хора споходени от наследства, лотарии, даже и открили златно ковчеже в някоя нива и въпреки това си работят нещо и не тормозят себеподобните си. има и такива спестили от закуски, възползвали се от конюнктури и слаб контрол, както и такива откровени крадци и изнудвачи в домовете си на работните си места и на всякъде където ги посее случая. И всички тези хора ни се набиват в очи ,но не това искам да ми се случи искам просто работа сред интелигентни знаещи , можещи и непредубедени хора.
които няма да ми хвърлят 99-те си тапии в лицето нито ще ми се похвалят че ето виждате ли аз съм с ниско образовании но им разказвам играта на 999 доктора на науките и оюе три пъти по толкова професори и академици.
Такива отношения ми се струват несъстоятелни, без бъдеще и с много лош завършек и за двете страни.
Мнението ти много ми хареса .Дано повече хора да имаме ей толковичка късмет(показвам ноктенцето на кутрето си, даже част от него само колкото прашец от цвете :)))
Да чуем другите:



Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: Coa]  
Автор backinblack (член)
Публикувано02.04.06 20:05



Да ! Трябва и късмет мъъничко късмет, съвсееем мъничко, но си трябва , определено.

Никой не търси другия за да даде нещо, всеки търси за да вземе. Включително и аз и ти. Късмете е да намериш някой който търси нещо което ти го имаш в голям излишък и стигнете до "сделка", а не да намериш такъв който търси да подари това което има.
Извода е много прост. Колкото повече имаш ще си по-търсен.


Има хора споходени от наследства, лотарии, даже и открили златно ковчеже в някоя нива и въпреки това си работят нещо и не тормозят себеподобните си.

Пари при пари отиват. Никой от тези които са спечелили от лотария не си е "оправил живота" за дълго време напред, а тези с наследствата от малки са възпитавани как да го множат, а не да топят

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.


Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: backinblack]  
АвторSoa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 23:33



Mnogo hubawo mnenie



Тема Re: Търся си работа която да ме увличанови [re: Coa]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано04.04.06 11:21



няма такава работа, ако сам не си я създадеш - отпочваш си частен бизнес в сферата, която те кефи, така няма да имаш тъпи шефове (щото шефа си ти), а тъпите колеги и подчинени ще можеш да си ги уволняваш когато и както си поискаш... Е, няма да забогатееш на втория месец, дори с години може да се бориш за оцеляване, и тогава ще установиш, че понякога е по-добре да си работиш някъде кротко и да си вземаш заплатката, дори и да траеш досадните елементи наоколо... Въпрос на избор...

Just a genius



Тема И да допълня.....нови [re: Blake]  
Автор backinblack (член)
Публикувано04.04.06 15:11



И когато оцелееш и започнеш да напредваш идва една икономическа криза като тази в БГ, Европа и Америка и започваш да мислиш не как да напреднеш още, а как да запазиш годините вложен труд.

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.