Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 02.07.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема HR te na BTK  
АвторTushi (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 16:31



Spored men i kaka Nadka ot Bulbank ne moje da im saperni4i po naglost ,ili moje ?

Vie kak mislite?



Тема Re: HR te na BTKнови [re: Tushi]  
Автор investment (новак)
Публикувано23.04.06 07:41



Имам една куха лейка Евгения Георгиева, и още една Росица Калдерон, и още една ........ , и още една ...... , и много още ................... само кухи лейки.



Тема Re: HR te na BTKнови [re: investment]  
Автор big22 (непознат )
Публикувано23.04.06 11:37



Ej tia patki oshte li sa v BTK bre.

Javno iaki vrazki imat verno!!!!!



Тема Re: HR te na BTKнови [re: big22]  
АвторЛK (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 16:39



Не мога да разбера как все плюете бе? Избира си някой една тема и дай да псувам и да ругая другите, пък аз какаъв съм - няма значение.
Знаете ли какво е направила Евгения Георгиева? Знаете ли с какво се е занимавала и какво прави в БТК? Вие можете ли да поемете на гърба си преструктурирането на цяла компания и най-вече редуцирането на пресонала и? Можете ли да едновременно да се занимавате с БАУРЧР и с работата си? Така, че за миг спрете са се правите на велики и да завиждате по български и помислете. За това марш в ъгъла и тихо!
Мнго разбирате всички какво се прави в бтк, както виждам! Тоест никак не го виждам - ходете си говорете за някоя малковажна тема за която да философствате!



Тема Re: HR te na BTKнови [re: ЛK]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 17:08



Ej vrazkarche,momi4ence ili mom4ence vse taia,moje i na godini da si !

Kvo bila napravila Radanova li?

Ne me karaj da se smeia be!!!!!

Ajde begaj da si lijete zadnicite vzaimno i se moli taia anarhia i nezainteresovanost na golemite shefove da prodalji po dalgo,che sled tova Vi 4aka glad na svobodnia trudov pazar !!!!!!!!!Osven ako ne se nagazish nekade drugade!!!!!!!!



Тема Re: HR te na BTKнови [re: lvo]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано28.04.06 17:09



ha ha ZA KAKA GEORGIEVA MI BESHE DUMATA ,kak mojah s Radanova da ia sbarkam!!!!!!!!!!



Тема Re: HR te na BTKнови [re: Tushi]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано08.05.06 19:44



От личен опит мога да твърдя че HR-ите в БТК са пълни некадърници, те идея си нямат какво става с персонала в БТК и кой къде работи, а вие ми говорите за реформи. Миналата година понеже те отказаха аз и още няколко човека се наехме да правим одит на персонала (само в частта кой за кой отдел работи с цел коректно разпределение на разходите по разходни центрове), след като си утрепахме 3 месеца къртовски труд и им дадохме резултата на готово, те понеже са много велики не промениха нищо от това което ние бяхме направили, а те не си мръднаха пръста за да направят нещо по въпроса.
От януари месец тази година има заповед за повишение на заплатата ми, вече сме Май, а аз все още не съм подписал допълнителното споразумение и разбира се все още нямам увеличение на заплатата, това са 4 месеца, а може би 5-6 кой знае до кога ще продължи така, въпреки че им звъня периодично и ги подсещам че трябва да си свършат работата.

Така че като заключение ще кажа само, че HR-ите в БТК са пълни некадърници и никой по никакъв начин не може да ме убеди в обратното след като вече съм имал толкова много проблеми с тях.



Тема Re: HR te na BTKнови [re: alexoff]  
АвторElly (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 22:51



И такова животно ли има - "заповед за увеличение на заплатата"? Кой заповядва и на кого?



Тема Re: HR te na BTKнови [re: Elly]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано10.05.06 06:43



шефовете ми са преценили че заслужавам повече пари, какво странно има в това.



Тема Re: HR te na BTKнови [re: alexoff]  
АвторKiro (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 11:17



Ej pi4.Te ne sa nekadarnici.

Prosto sa hvanali gospod za onaia rabota.

Ta ti prosto si gi sloji teh na tvojta rabota.Edna dve ot teh stavat da gi povartish malko i.................. da gi smenish za nekoia kaka ot call centara posle!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.