Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 30.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема NADKA TOMOVA BULBANK  
АвторALlGATOR_1 (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:22



KAK E VAZMOJNO DIREKTORKATA NA HR V BULBANK DA VZIMA PODKUP OT 2000 DO 3000 LV. ZA DA NAZNA4I SLUJITEL VAV VAPROSNATA INSTITUZIJ???? TOLKOVA LI SA NISKI ZAPLATITE V BULBANK UNICREDIT???

NAPRAVO SAM SLOMEN I NEPRIJTNO IZNENADAN!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:30



ama tj o6te li e v BULBANK....aide stiga be ne sa li ia uvolnili tazi marda???? o6te!!!!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 18:57



Алигаторчо, да не би от теб да е искала, че си толкоз сломен? Пък и не е малко пара 2000 - 3000 лв.!
Я раздуй?!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 10:30



Възможно е, и още как. Тази кака е много лоша и селска. И на мен ми отряза квитанцията преди 3 години, независимо, че преди интервюто изораха света, за да ме закарат там и ставаше въпрос само за студенстки стаж и евентуално назначение за работа. И на въпросното интервю (което се проведе след работно време, защото работех и ходех на курсове вечер) се бяха събрали все отбор юначки, които искаха да ме разпънат на кръст. Изпитваха ме за бакалавърската ми специалност, която съм завършила преди 8 години. Разпитваха ме защо съм толкова последователна и от 199 и някоя си вървя все в една посока - това за тях било странно?!?!? Психоложката им - една с дебел гъз и костюНче от Илиенци искаше да ми направи лоботомия, ама не беше достатъчно умна, а аз щях да се изповръщам. И тия патки загубени (това е най-мекото казано) ми загубиха 2 часа и половина, за да ми покажат колко са велики, а аз какво съм нищожество, въпреки че много ме искали да отида да работя за 120 лв при положение, че тогава взимах 500!! Пълна драйфня. Не вярвам нещата да са се променили. И на никого, ама на никого не пожелавам да отиде в Булбанк и да си мисли, че това е част от най-голямата европейска банка и други бльоджи. А, там беше и курвата на шефа-италианец, която провеждаше мониторинг на мъченията, на които ме подлагаха.

Така че сигурно и по 5 хилки ще искат да заблудени клети хорица, които си мисля, че да работиш в банка е като да си хванал господ за пишката.

Хев а найс дей, пич, и не се тормози! Иди, потърси друга работа. Скоро и аз това ще правя и само се моля да не попадам на такива долнопробни селяци и лоши хора.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: HR]  
Авторphilips (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 11:08



e pi4 tova samo da ti e bil problema, na men v tazi banka samo lo6i ne6ta mi se slu4iha, tam ima i edin drug zlodei NATA6A IGNATOVA edna debelogaza krava, tezi dvete sa razplakali maikata znae6 li na kolko hora!!!!
ama i tjhnoto vreme 6te doide, taka sa 4engetata ot 6-to,
jalko za BULBANK rasipaha j takiva kravi kato tej dvete, a po vremeto na Kan4ev be6e banka etalon



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: philips]  
АвторBUL шит (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 12:15



БВТБ още от едно време е жалка курвенска банка- помня опашките породени от монопола и кутиите с бнбони за касиерките за да те приемат усмихнати по опашките.

15 години по- късно нравите са същите и кравите са същите.

Само нормалните хора са на минимум 100 метра от всеки надпис булбанк.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторmiliankova (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:14



moje da si govorite kolkoto si iskate, ama g-ja Tomova si vzima zaplata 2800lv. na mesez, i premii okolo 30 000 lv. godi6no, a vie moje da duhate supata za 400 lv. na mesez



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: miliankova]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:02



Не съм сигурна, дали сте вие, госпожо Милянкова? Спеца по обучения пред пенсия? Ние едва ли ще духаме супата, защото, знаете ли - всеки получава това, което заслужава. Вие я духате, защото сте в пенсия. А Томова и 5 800 на месец да взима - все си е същата долнопробна евтина селянка. Както и повечето кози на ръководно длъжности в Булбанк. Така че бъдете добра и се изметете оттук. И спокойни старини.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: HR]  
Авторmiliankova (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 16:30



to4no az sam da, az sa6to ne ponasjm gospojata, tj ne me napravi zavejda6t sektor zaradi edna ot lubovnizite na Lovalio, ne mi povi6i zaplatata i az ne mojah da priema fakta 4e trjbva da jivej s 1700lv. na mesez, ne 4e mi be6e zle, po zjl den si igraeh bridj na komputara, ama.... mi kipnaha lainata i az sama se pensionirah prejdevremeno, sega se radvam na starinite si i na hemoroidite si ot sedene pred komputara v Bulbank.....



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 18:00



Мисля, че сте намерили една от основните причини, която обяснява защо в Булбанк служителите са като от кол и въже събирани.

* Изключително некомпетентни - ако тябва да свършите нещо рутинно е ок, ама ако се наложи малко повече познания да се използват положението е трагично (опитайте да се поинтересувате от фодовете Пайниър и ще се удивите колко са неориентирани, в това което така живо рекламират)
* Изкючително неорганизирани в работатата си - отиваш за някаква малка справка и докато разберат какво трябва да се направи отишло цял час, а се оказва работа за 10 мин. Теглене на пари от гише в централен офис - поне 20 минути!

Лично познавам хора от тази банка, които са доста компетентни, но техния брой на фона на останалите е много малък...



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Явop]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 18:43



az sa6to poznavam mnogo hora ot tazi banka kompetentni i umni hora, te oba4e ve4e napusnaha Bulbank, zashtoto v Bulbank inteligentnijt tchovek barzo gledat da go unigojat, vrazkarite obatche varviat napred, i da vi kaja za vasha informatzia Nadejda Tomova vetche ne e shef na HR v bankata



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ivan]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 22:16



Да не е нещо във връзка със сливането с Биохим и Хеброс? Това ще е новина! Как ли ще се отрази Сливането с Биохим и Хеброс. Те са приватизирани от доста години вече и се преструктурираха. Кой ли ще надделее?



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ivan]  
АвторlNTERES (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 14:58



ama uvolniha li ia ve4e?????



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: lNTERES]  
АвторNabludatel (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 13:44



ne o6te, no i pokazvat patia leka poleka, vaprosa e: dali ima intelekt da razbere



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 10:54



.!!!!!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Nabludatel]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано27.04.06 13:11



Какво толкова я превъзнасяте тази женица бе?



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторnavigator (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 14:07



Vesela sekretarkata o6te li raboti v Bulbank be, tazi ne be6e li lubovnitza na direktora na aksakov?



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано02.05.06 00:31



хахах бате, мен требва да ми дадат 3000 за да ида при тая . Бех едно време в една от банките дето са ги купи уникредито и предстои сливане с тях, е чух от бившите си колеги, че имало яко напускане от биохим и хеброс, И то що, щото жабарите са тъпи копелета,
а пък Булбанк беха с толкова ниски заплати, ама имаха разни преференции за кредити и купони и т.н. затова стояха хората при тех едно време.
верно е, да работиш в банка не е нищо особено днешно време в България, бегай от там

The One You Love To Hate


Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 17:03



edva li niakoi poznava taka dobre drugarkata Tomova kakto az, no kato imam malko povetche vreme shte vi napicha za nej:)



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторstruber (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 14:57



hehe tomova:)))) egati tapata patka e taia, krakata sa i kosmati:)) i ne samo krakata!!!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: struber]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 21:33



Е, и? Я по същество, че от плюене и чешене на езици вече форума никой не го чете. Ако ще се изказваш, говори по-смислени неща. Темата на постинга определено не е за физическите белези!!!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторkurtev (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 10:04



prostata selianka vinagi si e takava, ta daje ako 6te i super na4alnik da stane, ne se ot4aivai, ima i po hubavi raboti ot tazi da si 4inovnik v banka



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторKlaudia (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 16:49



vij sega po zjl svjt hubava rabota se namira s prijtelstva, rodninski vrazki i poznanstva i t.n, ne e taka samo v Bulgaria ili v Bulbank taka e navsjkade
drug e vaprosa che g-ja Tomova mai malko se pozabravi, no tova e druga tema



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторtopalov (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 12:25



spoko pich, vajnoto e che ti sega zapochvach svojta kariera,
badi optimist,
tova e razlikata mejdu teb i gospojata,
gospoja Tomova kato j izritat ot bankata nali se sechtach che teparva za nikade ne stava



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторRadeva (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 09:27



samo tova li ti poiska????, ti si kasmetlia da znae6!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Radeva]  
Авторklapa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 10:24



ne ti trjbva da raboti6 tam, sled tova praviat mrasni nomera i ti skapvat nastoenieto i v osnovata na prostotiite e vinagi tia jenata ot stomana tomova;)



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторxxxl (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 11:42



знам само , че не са с много високи заплати . а като се сетите кои вкара банката в страната , кои е шефът и и други такива исторически събития , ще разберете защо е такава селения там . на всичкото отгоре влезте в световните финансово информационни саитове и ще разберете , че уникредито не е това , за което я представят тук . даже маи се разследваше от италианското правосъдие з а нещо. трябва да си луд да си мислиш да даваш пари на такива гнусни курви невиждали секс от години и озлобили с е към нормалния свят



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: xxxl]  
Авторtopxxl (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:59



naistina tajna gledka





Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Radeva]  
АвторRadeva 2 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 12:26



Radeva, vnimavai kakvo pi6e6 4e agentite sa navsiakade:))))
abe kakvo stana s nata6ka ignatova da te popitam?



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Radeva 2]  
Авторhot (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 11:25



napusnala bila, no podrobnosti v maila:)



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: topxxl]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 17:18



Тя си е оплела кошничката. Лично настояваше за сключването на ненужни договори за измислени консултантски услуги и доработка на софтуер за по 10 000-15 000 евро с фирма Технологика, зад която всъщност стои съпругът и ( е води се, че вече не е съдружник, но това е само на хартия). И така в продължение на години....



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: topxxl]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 17:18



Тя си е оплела кошничката. Лично настояваше за сключването на ненужни договори за измислени консултантски услуги и доработка на софтуер за по 10 000-15 000 евро с фирма Технологика, зад която всъщност стои съпругът и ( е води се, че вече не е съдружник, но това е само на хартия). И така в продължение на години....



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: 3нaeщ]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано05.08.06 18:00



Тя вече не е шеф на яйчарите-направиха селянката от хеброс.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: минaвaйkи]  
Авторistina e (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 16:47



Eto i posledna info - direktno ot Bulbank!

Seljankata ot Hebros - Tzvetilia Stoilkova ste si bade HR na 3-te banki (Biochim, Hebros i Bulbank) sigurno oste vreme, no za ostanaite dve - Nadja Tomova i Ludmila Stoeva (beshe na Biochim) sa gi naro4ili da si hodjat!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: istina e]  
АвторGeorgiev (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 18:41



Za men vinagi e bilo interesno, za6to na takiva vajni pozizii v edna banka kato Bulbank trjbva da izberat edin tolkova nekompetenten 4ovek kato Tzvetelina???? nima njma drugi HR v Sofia i v Bulgaria???
Za drugite dve to e jsno, kraino vreme be6e!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Georgiev]  
АвторVenus (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 21:40



Ти пък как реши, че Цветилия е селянка и не става.
Жената е много свястна и оправна.
Имах възможността да работя с нея и имам прекрасни впечатления.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Venus]  
АвторGogov (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 17:15



abe ti neka da si s prekrasni vpe4atlenij, ama te i na neia 6te i namerjt tzakata v Bulbank, samo gledai!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: miliankova]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 17:19



kakva darta koza si samo!!!!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторthe man (Нерегистриран)
Публикувано12.10.06 16:20



vsi4ko e vazmojno, kogato edin 4ovek se samozabravi i nai ve4e zabravi ot kade e tragnal!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: the man]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 01:29



Имам сериозно намерение да инвестирам доста пари във Пайниър. запознат съм само с рекламните им материали. Но всеки се хвали........... Като ви чета постингите изтръпвам. Конкретни идеи? А относно Наташа, съвсем случайно знам, че е в клона във Велико търново.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: xxx]  
АвторУниkpeдит (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 20:55



http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=289642



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Униkpeдит]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано28.10.06 13:44



А бе тая селска пръчка махнаха ли я?



Тема Засрамете се!!!!нови [re: минaвaйkи]  
АвторH.Иrнaтoвa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 11:08



Засрамете се!!! стига сте драскали глупости, нереализирали се селянки!!!!
г-жа Томова е отличен HR специалист, добър ръководител и благодарение на нея много служители успяха да съхранят кариерата си в банката!!!
Засрамете се!!!!



Тема Re: Засрамете се!!!!нови [re: H.Иrнaтoвa]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано14.12.06 16:06



Права сте. Наистина е срамно съществуването на такова недоразумение като въпросната Надка.



Тема г-це Игнатованови [re: H.Иrнaтoвa]  
АвторGasparov (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 18:15



вие успяхте ли да станете госпожа със съхранена кариера?????
или ве още се ровите в кирливите ризи и търсите безмислени поводи за уволнение заедно с вашата любима приятелка Надя???, тя не само, че съхрани вашата кариера, тя направо я изгради



Тема Re: г-це Игнатованови [re: Gasparov]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 14:32



Da ne sa lesbijki tia dvete?Vinagi sam se chudel dali intimni vzaimootnoshenia?



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторMister (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 14:17



Ima edna prikazka: Nedei da pravi6 na drugite tova, koeto ne iska6 na teb da ti se slu4i.

Za6toto nie sme na vseki kilometar i taka do kraj na sveta





Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ivan]  
Авторmery (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 20:40



moje da ne e shef v bulbank, ama ve4e se nahendri v lizing-a i komentarite po nein adres sa absolutno verni, dovede si komsomlskiq sekretar dim4o sys zelenite gashti i typoto 4enge za shef, shampionskata liga o4akva podobreniq variant ot m.g. na levski 1-17!! myka i po-golqma shte byde...



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 16:13



Нищо не ме учудва, щом става въпрос за Булбанк!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ББ]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 14:04



Mnogo neprijten imidg za bankta, jalko, no tova e realnostta v Bulgaria!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: Georgiev]  
Авторsnejanka (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 12:07



Не е селянка г-жа Стоилкова,но може и да стане заради съпруга си,който е голям селянин и ако някой го е виждал да пише ! ... и относно това ,че е лисбийка ... ДА вярно е !!!





Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: HR]  
Авторema (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:58



Не съм от този клуб по принцип, само на гости съм и си мисля, че като съм на гости, мога свободно да се изкажа.
В България пари взимат само лайната. Лайната винаги изплуват най-отгоре.
Хората с достойнство не лъскат обувки и не лижат задници. Онези със заплати от по 2800 и повече нямат никакво достойнство и не заслужават уважение, защото те самите не се уважават. Нека си мислят, че са велики.
Айде живи и здрави и да са ви халал тези пари, които взимате на гърба на кадърни и достойни хора, на онези добри пчелички, без които вие сте кръгла нула.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторraтaнka (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 14:44



мъничко черничко от голяма бяла гъба покрито, какво е това?
за позналите награда





Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: raтaнka]  
Авторxa xa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 10:08



да не г-н Минев))

каква е наградата





Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторпиcaтeл (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 22:23



колко от вас са пострадали от тази госпожа, хаиде една анкета да си направим тук и всеки да разказва



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: пиcaтeл]  
АвторPostradal (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 13:01



ami to moeto neznam dali beche postradala, ama...
vednaj gospojata nasame v kabineta i me nakara da napicha i da podpicha donos srechtu edna neina slujitelka, tai kato iskala da j uvolni, beche otdavna , ama ochte pomnj kakav sram brah, no kakvo da pravj, vse pak zaplatkata mi beche po vajna.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.