Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 16.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Работа в Кауфланднови  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 09:06



Някой бил ли е на интервю за работа В Кауфланд? Като не са построили още
магазините заслужава ли си да се почва при тях? Нещо повече за заплащане и
условия на труд.



Тема Re: Работа в Кауфланд [re: дoдo]  
Авторtj (Нерегистриран)
Публикувано19.12.05 17:12



никой нищо не каэва за тия работодатели и мен живо ме интересува раб вр и заплати-какво значи атрактивни



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: tj]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано20.12.05 10:25



по лични наблюдения, т. нар. атрактивни заплати представляват нещо от сорта на 300 лева за 12+ часа къртовски труд. Не че нещо, но обикновено на практика така се получава. Работодателя като няма кво да напише по въпроса, и пише АТРАКТИВНО ЗАПЛАЩАНЕ... като видя такова, и айде чао...

пъ. съ. не става въпрос конкретно за кауфланд, а по принцип...

Just a genius



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: Blake]  
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 13:13



да, определено си заслужава - естествено, че много зависи за каква позиция, сигурно на ниските има и заплати за по 300 лв - и то щото така вървят във всички вериги на компютърни оператори и др. подобни заплатите, но това е сериозна фирма и може да се направи кариера.

Работят на САП, от което мен ме втриса леко, но пък го внедряват вече 2-ра година и го разработват на сухо - без дейност, което би трябвало да е ОК

За висока позиция заплатата ТРЯБВА да е добра, знам колко дават за фин.директор, но едва ли затова кандидатствате



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: unforgettable]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано20.12.05 15:19



Аз ще кандидатствам за финансов директор, колко дават?



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: минaвaйkи]  
Авторпoпaднaл cлyчaйнo (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 21:09



За финансов директор малко си позакъснял, щото вече си имат, така че пробвай за нещо друго....



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: пoпaднaл cлyчaйнo]  
АвторKoнca (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 22:17



А за заместника на Фин. директор колко дават? Аз искам за това да кандидатствам!



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: Koнca]  
АвторFLEX (Нерегистриран)
Публикувано22.12.05 10:34



Пич преди 1 година кандидатствах за системн администратор на Кукуш 1. Предложиха ми 1800 лева бруто. Отказах им. В момента получавам толкова. Цените са над средните на пазара за ръководни позиции. Същите пари предложиха и на мой приятел за САП-а съпорта



Тема Re: Работа в Кауфланднови [re: tj]  
Авторtj (Нерегистриран)
Публикувано22.12.05 21:08



не си чешете езиците нещо конкретно ще каже ли някой
оставете директорите и кажете колко плащат на касиерките
-например



Тема Нови данни има линови [re: дoдo]  
АвторHяkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 00:42



Да попитам вече има ли някаква актуална информация. Като аз се интересувам от най-ниските позиции: т.е. тези които зареждат щандовете.Колко парички взимат и има ли удръжки за липси, щото те много бъркат в джоба!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.