Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 13.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
Авторpaбoтa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 16:17



С почти всички агенции е така- Корект Консулт, Тоницвет ...



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
Авторmihavashta (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 01:26



Ne kazvash nishto novo.





Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
АвторDqdkata (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 18:10



Kakvo mojete da o4akvate ot edna agenciq, koqto se kazva MIRAJ

i az sym gi chakal da mi se obadqt, no obajdaneto im beshe MIRAJ.
B t w mai vsi4ki ... konsult sa moshennici.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: минaвaйkи]  
АвторDqdkata (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 18:21



Eeeeee pyk vie- horata sa dovolni 4e sa zapo4nali rabota, ne moje li da blagodarqt na agenciqta. Vyobshte ne e typo ami napravo idiotsko.
Egati naglasenite komentari :)))))))))0



Тема Re: Продължават си, няма грешканови [re: fifi]  
Авторluboto (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 19:36



Интересното е, че все международни холдинги са им клиенти. На мен ми се обадиха в "приличното" 18:30ч. Честно казано още преди да проверя в този форум това ми се стори меко казано странно. А ето и обявата:

Нашият клиент е международен холдинг със интереси в сферата на хранително-вкусовата промишленост и във връзка със започването на мащабна дейност на територията на република България,търсим да назначим за централния офис в град София, Търговски представители. Ако владеете английски език и желаете да станете част от амбициозен екип на международна компания,ще се радваме да кандидатсвате!

Открийте 10-те прилики с обявата от заплата.бг

Ебаси боклуците.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Dqdkata]  
АвторAлekcия (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 20:42



- Я се огледайте и пребройте, колко шаранчена, лапнали ГОЛямка ВъДица!!! И аз съм им я лапала, преди години... И не пресметнахте ли какъв ДоХодоНосен БизНес си имА ТАЗИ АгеНцийка (В нашия форум Дедо_Андро беше рекъл някъде "АгАнцийка").

Шарлатански са ВСИЧКИ АГЕНЦИЙКИ, които посредничат за НАЕМАНЕ НА РАБОТНИЦИ! ОСЛУшайте се какво Ви се обяснява, бъдете НАБЛЮдателни, когато Ви говорят, ще откриете колко наивен трябва да е човек, за да им повярва, да не забравяме, че все пак безработният е уязвим и най-лесно манипулиран.



Тема Re: Продължават си, няма грешканови [re: luboto]  
Авторoтдaвнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 23:09



Здравейте,
....и аз преди около 2 години имах взимане - даване с прогрес консулт. Само дето тогава таксата беше 5 лв

извикаха ме веднъж, като също ми се обадиха (много добре си спомням) в 22,00 часа на домашния телефон.отидох -платих си 5 лв, отидох още веднъж да се видя с техния шеф, който беше много, ама много зле. Всички ужасно много закъсняха за срещата, щото беше неделя...та чакахме около 5 човека 1 час пред офиса.Голям смях едни окъсани старнички ти дават да четеш обяви, пълни с грешки и все става въпроси за холдинги -мебелни, текстилни, всякакиви..
и една селянка дирижираше офиса, ама такова прсто, просто момиченце.
Според Договора трябвше да ме извкат на 3 интервюта задължително. Аз не се и заядох, защото почнах хубава работа не ми беше до това да си търся прават, ма плачат някой да се заяде с тях.
много са жалки, най-лошото е че имаше много отчаяни хора там.
не знам какво да правим, ама трябва да се спре това чудо.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Aлekcия]  
Авторoтвopeни oчи (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 11:30



Тези агенции за подбор на персонал в БГ нямаше да съществуват отдавна ако нямаше прости хора които "да ги хранят".Те разчитат на тъпите наивници които са безброй....Знаят добре че никой няма да се опита да ги спре да ловят риба в мътни води в океана на чудовищна безработица у нас.Човекът без работа мисли как да се спасява... И най-вече в океана от корупция в който плуват всички жители на тая страна-щат-не щат...

Мили хора, не се набутвайте при тях!И не слушайте какво ви говорят.
Ще бъдете измамени и ако тези 15 лева са ви последните-ще сте жестоко разочаровани!Всичките им служители са обучени да мамят.




Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: oтвopeни oчи]  
Авторицo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 12:32



Не съм сигурен но агенциите вече не са ли задължени да не взимат пари от търсещите работа даже включително и от първата заплата.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: ицo]  
АвторДAHAИЛ (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 23:38



АГЕНЦИИТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА НИ ВЗИМАТ ПАРИ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ, % КАТО ЗАПОЧНЕМ РАБОТА, НЯМАТ ПРАВО ДА ВЗИМАТ ПАРИ ПОД КАКЪВТО И ДА Е ПОВОД. ТОВА Е ПРИЕТО СЪС ЗАКОН, ЖАЛКОТО Е, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ХОРА СА ПО ДОВЕРЧИВИ,А И НАИСТИНА НЕ СИ ЗНАЕМ ПРАВАТА.
ИСТИНАТА Е, ЧЕ ПОВЕЧЕТО АГЕНЦИИ ПУБЛИКУВАТ НЕСЪЩЕСТВУВАЩИ РАБОТНО МЕСТА, ХОРАТА СИ КАНДИДАТСТВАТ И АКО СЛУЧАЙНО СЛЕД МЕСЕЦ - ДВА РАБОТОДАТЕЛ ПОТЪРСИ "ТАКЪВ'' СЛУЖИТЕЛ. ЗАПЛАТИТЕ СА ЗАВИШЕНИ И ТО НЯКОЙ ПЪТ С 200%, ЗАСТАМЕТЕ СЕ, ТОВА Е НЕЧОВЕШКО, ВИЕ НЯМАТЕ ЛИ МАЛКО СЪВЕТ ПОНЕ, НЯМАТЕ ЛИ МОРАЛ. ИЛИ ТАМ СЕ ЗАПОЧВА РАБОТА СЛЕД ИЗДЪРЖАН ТЕСТ ПО ''1000% ЛИПСНА НА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ"?????????????????
АГЕНЦИИТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА НИ ВЗИМАТ ПАРИ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ, % КАТО ЗАПОЧНЕМ РАБОТА, НЯМАТ ПРАВО ДА ВЗИМАТ ПАРИ ПОД КАКЪВТО И ДА Е ПОВОД. ТОВА Е ПРИЕТО СЪС ЗАКОН, ЖАЛКОТО Е, ЧЕ ПОВЕЧЕТО ХОРА СА ПО ДОВЕРЧИВИ,А И НАИСТИНА НЕ СИ ЗНАЕМ ПРАВАТА.
ИСТИНАТА Е, ЧЕ ПОВЕЧЕТО АГЕНЦИИ ПУБЛИКУВАТ НЕСЪЩЕСТВУВАЩИ РАБОТНО МЕСТА, ХОРАТА СИ КАНДИДАТСТВАТ И АКО СЛУЧАЙНО СЛЕД МЕСЕЦ - ДВА РАБОТОДАТЕЛ ПОТЪРСИ "ТАКЪВ'' СЛУЖИТЕЛ. ЗАПЛАТИТЕ СА ЗАВИШЕНИ И ТО НЯКОЙ ПЪТ С 200%, ЗАСТАМЕТЕ СЕ, ТОВА Е НЕЧОВЕШКО, ВИЕ НЯМАТЕ ЛИ МАЛКО СЪВЕТ ПОНЕ, НЯМАТЕ ЛИ МОРАЛ. ИЛИ ТАМ СЕ ЗАПОЧВА РАБОТА СЛЕД ИЗДЪРЖАН ТЕСТ ПО ''1000% ЛИПСНА НА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ"?????????????????


ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТАКИВА ХОРА, ТЕ НАИСТИНА СА ЖАЛКИ!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.