Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 06.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Мираж Консулт - най готината трудова борсанови [re: Дaни]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 14:02



Всичко негативно се отнася за агенциите в София.
Докато чаках за едно от интервютата чух какви изисквания съобщаваше тяхна служителка по телефона за строителен работник за София/ английски и компютър/ и му каза че не отговаря на тях и затвори.



Тема Re: Мираж Консулт - най готината трудова борсанови [re: Ивo]  
Автор neverojatna (малко вероятна)
Публикувано09.01.07 09:20



не е баш тъй, въпросните мизерници от МИРАЖ КОНСУЛТ в Ст. Загора ми взеха 15 лв., не ми се обадиха нито веднъж, аз трябваше да следя обявите им и да питам за определени длъжност, не ми даваха информация, за една от тях се искаше говорим немски, аз съм със завършена лингвистика немски и английски, обясниха ми, че това не е достатъчно, попитах какъв е критерият за владеене на немски език оная коза ми се разкрещя "Какво искаш МА, да не мислиш, че на теб ще давам обяснение"

Бях втрещена, загубих звук и картина. Един ден влязох в офиса, поздравих, даже не вдигнаха глави да ме погледнат, едната по едно време рече "Нещо шъ искаш ли"
Явно това е фирмена политика, не знам...
Жалко наистина

като няма хляб яжте пасти

Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
АвторЛилo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 12:48



регистрирах се в Мираж консулт преди около два месеца, като в началото и аз останах точно с тва впечатление - пари на вятъра, но ги прежалих 20лв. 6 месеца не съм тук и зимата се прибирам във Варна и следвам, така че търсих нещо само за зимата и така между другото и съм наясно, че тва е общо взето загубена кауза. изненадата ми дойде, когато вчера ми се обадиха с оферта за работа, в стабилна фирма, един час след като одобрих офертата ми се обадиха с уговорен час за интервю. Парите не са толкова много, колкото при колегата, но все отнякъде трябва да се почне. Незнам как е при другите агенции, но някак си не ме кефи идеята, да ми вземат половината първа заплата, когато въобще не се знае тая работа ще ти хареса ли и дали няма да работиш само един месец. Въпрос на вкус



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Лилo]  
Авторansf (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 21:36



Lilo 4uvala sym mnogo gadni nesta za miraj i taka natatyk ........vsi4ko si go pro4ela v foruma ve4e nqma da povtarqm pak, NO NQMAT PRAVO OT OKTOMVRI MESEC DA TI VZIMAT PARI ZA USLUGATA NAMIRAME NA RABOTA - otkakto sme v evropata :) (zakona beshe promenen malko po rano) rabotnika ne plashta.
Ima firmi koito te karat da davash 7 leva naprimer za da te snimat s fotoaparat i ti tvyrdqt 4e tova e ednistveniq fotoaparat koito e syvmestim s tehniq software i takiva gluposti - za formulqri naprimer i taka natatyk, no za polovin zaplata !!!!
VNIMAVAITE NQMAT PRAVO



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
Авторgwen (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 12:08



Аз пък съм доволна от Мираж Консулт.Като не ти оттърва естествено ще ги плюеш.На мен ми намериха работа преди една година и все още си работя - важното е да отговаряш за позицията и да си изпълнаваш съвестно работата,като нямаш натрупан опит и т.н. как искаш да ти се обадят за работа.ДОВОЛНА СЪМ ОТ МИРАЖ КОНСУЛТ -СОФИЯ





Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: gwen]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 12:51



Ти пък откъде знаеш какъв опит има и на какви изисквания отговаря и за каква позиция? Или само си пишеш ей така. Тази агенция е известна в бранша с това, че пуска фалшиви обяви постоянно. Хората с право негодуват. Такива некоректни "професионалисти" са петно за професията. Срам ме е от такива "колеги".



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: HR]  
Авторминaвaщия1 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 17:14



Именно пълно е с фалшиви обяви/и по вечето с високи заплати/ за да има по вече кандидати/съответно и балъци да им плащат някакви минимални такси/.
Някой не се ли сети и нямали смелостта да сигнализира в "господари на ефира" и в министерството на труда и подобна организация за контрол.
Не само в тази агенция е така има и други в София.
А и отдавна провинцията е тръгнала да се преселва тука и в агенциите е наплив.И просто мамят и печелят за сметка на бедния народ.



Тема Re: Мираж Консулт - най готината трудова борсанови [re: neverojatna]  
Автор turist (хижарски:))
Публикувано18.01.07 11:16



За Мираж Консулт - Варна и Ловеч

през есента на 2004-та си бях пуснал обява в един сайт
май rabota.bg беше, че си търся работа в Хотел по зимните курорти
От Ловешкия Мираж ми прочели обявата и ми писали на мейла като посочили телефон за Връзка.
Обадих им се и ми казаха да си подам документи в Варненския офис (аз от Варна ;) ), защото имат подходящо работно място за мен. И така й направих. Платих 15 - 20лв.
И след седмица ми се обади работодател от София, защото СПЕШНО набираха персонал за хотел в Банско. В Варненския Мираж ме излъгаха, че хотела не е новостроящ се.
Както и да е след месец си събрах багажа и от декември 2005 до август 2006-та работех там по специалността си. Заплата 300лв , осигуровки на минималната. Миража си получиха 25% от първата ми минимална заплата...

Не ми дойде акъла в галавата и тази година пак се записах в Мираж Варна. Или по-скоро поднових регистрация без да плащам някви пари. Кандидатсвах по две позиции с собствена автобиография, ама засега нищо... Тоз път голямо чакане за работа ми правят. Почвам да се разочаровам...

------
Много ще се радвам да видя ШУТ регистриран!!!



Тема Re: Мираж Консулт - най готината трудова борсанови [re: turist]  
Автор neverojatna (слънчева)
Публикувано18.01.07 16:47



Ами да ти кажа за повече от година чакане при тях не ме потърсиха, организираха ми интервюта само когато се обадех и настоявам за определена обявена длъжност


Тъй че или се запиши в друга агенция, или сам си търси работа, това е моят съвет. Аз поне започнах настоящата си работа без тяхна помощ.
Успех!

съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: минaвaщия1]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 13:45



"провинцията " била тръгнала да се преселва в София

гледай го на шопчето просто колко му е мозъка. ами как да ти се обаждат бе душко за разни готини позиции, като е очеизвадно че ти мирашат краката за такава работа. и после обявите на Мираж били фалшиви......нееее, кандидатите им не струват!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.