Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 12.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема След като изпратим CV-тонови  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано21.11.05 15:17



Изпратили сме вече всички документи, снимки и мотивационни писма поддържащи кандидатурата ни. Какво следва? 4акаме да ни се обадят,че сме одобрени за среща? Или се обаждаме за да персонализираме все пак отношенията?И кога следва да е обаждането - преди или след като изпратим CV то?

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Иpeтo]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано21.11.05 15:39



Чакате. С включен мобилен телефон. При липса на обхват или повреда на същия оставяте дневен дежурен до домашния или си проверявате ежедневно имейл адреса от СВ-то.

Пресен случай. 120 кандидата за един конкурс. Девойка от този форум, търсеща си работа по принцип. Връткам телефони успявам да й уредя среща, на която разбирам били и 15 други кандидата. Следва ново рамо и е сред 8те полуфиналисти за второ интервю. За финалния избор я оставили със още САМО 2 (от 120!) кандидатки. Но тя била с изключен телефон и така и не успели да я поканят за финалния рунд. Когато някой върви срещу късмета си, нищо не можеш да направиш.

А ти защо би се обадила преди да изпратиш СВ-то? Какво да ни кажеш? Много интересно...





Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Xъни Бъни]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано21.11.05 17:55



Ми де да знам. В повечето случай бих се обадила за да си доизясня нещата по отношение на длъжността, в много случаи не ми е съвсем ясно каква би била моята евентуална дейност ако ме вземат на работа и за да ми е ясно има ли сисъл да си губим взаимно времето.
Много често аз си представям едно по отношение на една длъжност, а се оказва съвсем друго. Най-чест дразнител ми е длъжността project manager. В повечето случаи става дума за ИТ специалност, но дали само ИТ са проектите, които имат нужда от ръководене?Не мисля.
А мобилния по правило изклЮчвам, само ако съм в самолет.

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Xъни Бъни]  
Автор минaвaйkи (член)
Публикувано22.11.05 19:49



това звучи нелепо баси. Най-вероятно тази оборотна кандидатка е била на няколко интервюта.



Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: минaвaйkи]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано22.11.05 23:07



не разбрах

може и да е от ракията, но ти все пак обясни





Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Xъни Бъни]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано23.11.05 10:06



е кво има да разбираш? в момента е била на друго интервю... или за тебе няма значение дали телефона на интервюирания е включен или изключен, докато си говорите?

Just a genius



Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Blake]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано23.11.05 10:48



Да бе, егати съвпадението

Като стана дума за телефона на интервюирания - в един конкурс, насред интервюто на кандидатката й звъни телефона, тя вдига и тихичко си уговаря час за следващото интервю в друга фирма, записа си на листче и адреса на който трябва да се яви...такава безпрецедентна наглост бе единствена по рода си в цялата ми кариера





Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Xъни Бъни]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 11:27



Какво точно наричаш наглост в тази ситуация? На мен ми звучи като неблагоприятно стечение на обстоятелствата.



Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: Xъни Бъни]  
Автор .Luckie. (пътник)
Публикувано23.11.05 11:31



Ех, Хъни, Хъни...

Одъртяваме ние с теб. Едните динозаври сме...
По - добре да се учим да сгъваме тениски.

"Щастието, Санчо..."


Тема Re: След като изпратим CV-тонови [re: .Luckie.]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано23.11.05 11:53



да бе, това е висш пилотаж - не съм от сръчните - дори с потниците няма да се справя!!!

виж на тортите съм силна - ти знаеш ли че съм печелила 3то място на състезание по надяждане с пици при положение че всички останали участници бяха момчетии от НСА?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.