Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 11.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интервю в KPMGнови  
АвторHeзaнeщ (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 12:15



Здравейте,

искам да Ви помоля, ако някой има информация и/или опит за това как протича едно интервю в KPMG, нека да го сподели.

Това което знам към момента е, че подобора им се състои от няколко интервюта.

Предварително да Ви Блгодаря!


П.П. Всяка ваша дума написана тук и навреме е ценна.



Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: Heзaнeщ]  
АвторKPMG (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 13:18



Ами да ти кажа, работата е сериозна. Аз бях при тях преди 2 години и тогава интервюто наистина се състоеше от 2 части:
1/ тест по английски
2/психологичен тест, които цели да те определи като тип служител и съответно от чисто психологична гледна точка за какъв тип позиция си подходящ.
Дано да съм помогнала:))



Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: Heзaнeщ]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано08.11.05 13:44



Структурираните им интервюта са дълги, безкомпромисни и мъчителни. Не искам да те плаша, ама неприятна работа....





Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: Xъни Бъни]  
Автор минaвaйkи (член)
Публикувано08.11.05 14:06



Преди 3 г. май ходих там. Много приятно мина интервюто.



Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: Heзaнeщ]  
АвторHeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 14:46



Благодаря на всички Ви за споделените мнения и опитности.

1. Искам де те попитам, теб - "KPMG", какво ниво английски изискват и долу-горе какъв е теста.
2. Само граматика или разговорен английски? На кое държат повече - на писмен или устен?
3. Психологическия тест има ли оценка или просто е за проверка на личностния ти профил?


Благодаря Ви още веднъж,
Хубав ден!



Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: минaвaйkи]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано08.11.05 15:23



за хигиенисти е по-лек подбора, може да се нарече дори приятен предполагам





Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: Xъни Бъни]  
Автор минaвaйkи (член)
Публикувано08.11.05 17:11



Верно си е:) А и съчетанието красота и ум безапелационно печели прахосмукачката:)
МОйто момиче колко процента ти е бюджета за обучения за 2006 г. от бюджета за издръжка на персонала /заплати+осигуровки/. Това дружески те питам. И колко лева хонорар на час си заложила в бюджета за вътрешно фирмени обучения? Ако отговориш адекватно ще ти разреша да продължиш да си общуваш с мен.



Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: минaвaйkи]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано08.11.05 17:21



Мога да ти дам конкретни цифри само в личен контакт, при това ако ме обезщетиш подобаващо за потенциалните вредни последици от издаването на конфиденциална инфо.





Тема Re: Интервю в KPMG [re: Xъни Бъни]  
Автор минaвaйkи (член)
Публикувано08.11.05 17:36



Ебати конфиденциалното инфо:) Личния контакт с мен не е за препоръчване-води до изгаряне:) Аре не се прай и ти на ущипана:)



Тема Re: Интервю в KPMGнови [re: минaвaйkи]  
Автор Xъни Бъни ('The Blue Bear')
Публикувано08.11.05 17:45



добре, ето ти малко милостиня - вътрешните обучения се водят от вътрешни тренери. не им се плаща почасов хонорар, те си получават заплата за да работят.

под личен контакт имах предвид на лична бележка, ама ти вече си изгори моста та дори това не предлагам енимор






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.