Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 17.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Dromeasнови  
Автор .eagleheart. (free and easy)
Публикувано31.10.05 14:22



Здравейте!
Имам следния проблем. Предстои ми да започна работа в мебелна фирма Dromeas, но не зная дали са коректни по отношение на изплащане на заплати, осигуровки и т.н. Ще съм много благодарен ако някой ми даде каквато и да било информация по въпроса.

Благодаря предварително!

I expect nothing. I fear no one. I am free.


Тема Re: Dromeas [re: .eagleheart.]  
АвторVizantiets (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 12:44



Извинявай, ти работа с гърци имал ли си? В Продължение на 3 седмици един грък, който не знаеше дори английски ме увещаваше да започна, като Sales Manager, и в продължение на тези 3 седмици, отговаряше на въпросите ми за заплатата с: Много пари се изкарват, вадеше един лист и започваше да смята проценти. Ако много си го закъсал и не можеш да започнеш на друго място-давай. Относно осигуровки и т.н. не зная. Ако си за същата позиция-ще те накара и със собствен автомобил да работиш.
Извинявай, за песимизма. Не съм от тези, които са против всичко, но това ми е мнението специално за Дромеас.



Тема Re: Dromeasнови [re: Vizantiets]  
АвторEй Пиц! (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 17:44



хубавото на дромеас е че като я напуснеш животът ти наистина става по- хубав.



Тема Re: Dromeasнови [re: .eagleheart.]  
АвторVizantiets (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 11:08



Има една по-готина византийска компания и от Дромеас. Казва се Vasilias. От два месеца търсят Salesman/Saleswoman, защото старият им такъв, Гръка не знаел защо, тъкмо го наели и след две седмици хвърлил ключовете от колата и напуснал. Иначе пак като питаш за заплата след интервюто, започват да увъртат и да пишат разни проценти.



Тема Re: Dromeasнови [re: Vizantiets]  
Автор.eagleheart. (Нерегистриран)
Публикувано12.11.05 13:06



ти май не ме разбра, приятелю
ставаше дума за БЪЛГАРСКИТЕ ФИРМИ (те са 3), които са техни представители в България. при гърците ми е ясно за какво става дума.



Тема Re: Dromeasнови [re: .eagleheart.]  
Авторonia (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 01:35



vi6 sa 4e pla6tat to e iasno pla6tat ama ne o4akvai mnoco



Тема Re: Dromeasнови [re: .eagleheart.]  
Авторonia (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 01:37



a tia det ti pi6at teia raboti sa pravi



Тема Re: Dromeasнови [re: .eagleheart.]  
Автор anna@@ (непознат )
Публикувано20.10.12 13:49



Фирма "Дромеас" е една изключително сериозна фирма!
Просто не бе случила с персонал в шоу рума си в София.
Докато отношението ни към чуждестранните работодатели е рацистично всичко ще изглежда като непреодолима крепост!
Работя с фирмата от 15 години, не бих си помислила да я напусна!
След толкова години получих и сериозен бонус с който си реших финансовите проблеми.
Времената са трудни и не е лошо да помислим добре!
Не забравяйте старата поговорка: " който не работи не трябва да яде"
И един съвет от все сърце и с малко опит в живота: преди да пишете се погледнете в огледалото и се попитайте" Кой съм Аз?"
Анна-Мария
*Както виждате пиша и името си защото не се срамувам нито от мен нито от мнението ми, за да се крия зад анонимности!
Успехи!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от anna@@ на 20.10.12 13:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от anna@@ на 20.10.12 14:05.



Тема Re: Dromeasнови [re: anna@@]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано20.10.12 23:13



A сега какво следва?

РЕКЛАМААААА



***
ЖиТиЕй, мадафака!

Тема Re: Dromeasнови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано04.01.13 22:10



котето погна мишката






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.