Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 03.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема относно ЧРнови  
Авторcaмo питaм:) (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 14:10



Имам въпрос към всички ЧР в този клуб. С какво висше образование сте? Логично е то да е имало отношение към назначаването ви на тази длъжност, но така ли беше всъщност?
Не се надявам на много популярност по тази тема, но все пак ми се ще...



Тема Re: относно ЧРнови [re: caмo питaм:)]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано14.09.05 10:35



Сега вече им разказа играта на яйчарите тук:) Образованието им няма нищо общо с материята човешки ресурси. От кол и въже са хванати. Къде бивши секретарки, къде бивши синдикалисти:) Както казват яйчарите "хубав въпрос" хахаха.



Тема Отговарям,нови [re: caмo питaм:)]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.09.05 10:58



защото пиша в този клуб, въпреки че длъжността ми не е точно ЧР, а ТРЗ и управление на персонала. Завършила съм финанси, но не съм спряла да чета книги по психология, защото са ми интересни и полезни.
А иначе познавам ЧР, които нямат висше образование. Някои се справят добре с работата, други - не.

А този, който пита, ще бъде ли така добър да отговори на въпроса си ?



Тема Re: Отговарям,нови [re: nbb]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано14.09.05 11:58



Един съвет: По-добре чети книги за мениджмънт.



Тема Благодаря за съвета,нови [re: минaвaйkи]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.09.05 12:44



прав си. Чета и мениджмънт, а също така и маркетинг. Лошото е , че не срещам разбиране. Казват, че съм луда и се надценявам след като съм решила да променя структура, която не е мръднала на йота през последните 15 години.



Тема Re: Благодаря за съвета,нови [re: nbb]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано14.09.05 14:00



Няма да се отчайваш-това е често срещана реакция. Но е добре не само да казваш, че трябва да се промени нещо, но и да направиш конкретно предложение какво да се промени, как и това до какво ще доведе.



Тема Съгласна съм,нови [re: минaвaйkи]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.09.05 14:29



но работил ли си в среда от протежета ? Преди месец ми казаха, че е крайно време да си ходя, само на мене не ми харесвало сегашното положение, така че било ясно на кого мястото не му е тук. Е, не смятам да се предавам, макар че от време на време се отчайвам. Добре, че имам в изобилие инат.



Тема Re: относно ЧРнови [re: caмo питaм:)]  
Авторcaмo пpeдлaraм (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 14:42



Докато се надяваш, защо всеки който познава по един такъв просто не напише ако знае с какво образование е.



Тема Re: Съгласна съм,нови [re: nbb]  
Автор минaвaйkи (новак)
Публикувано14.09.05 14:58



Трябва да се научиш да работиш във враждебна среда:) Дакато има измислени изпълнителни директори ще има и протежета.



Тема Re: относно ЧРнови [re: caмo питaм:)]  
Автор Megan (драка)
Публикувано14.09.05 18:39



Аз съм с образование психология, със специализация Трудова и организационна психология от СУ. В момента правя сертификация по ЧР, и се подготвям да започвам МВА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.