Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 27.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Адрес Групнови  
Автор Пaвлинa ()
Публикувано26.08.05 11:03



Някой знае ли какви са нивата на заплащане в Адрес Груп? Ще ходя там на интервю за консултант ЧР, но ми се иска да имам някаква предварителна информация.



Тема Re: Адрес Групнови [re: Пaвлинa]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано27.08.05 20:48



Посредствени,както и цялата фирма.
Как пък за последната година вече почти нищо добро не чух за тях...странна работа...Имат офис тук в квартала и доста хора се пробват.Напразно,както изглежда.



Тема Re: Адрес Групнови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано29.08.05 16:17



На интервюто преди 2-3 месеца казах, че искам мин. 600лв чисто /за офис мениджър/ и човека щеше да падне от стола



Тема Re: Адрес Групнови [re: ohlalaa]  
АвторDarkCat (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 00:54



а ще споделиш ли какво точно прави един офис-мениджър?

примерно какво върши за един ден



Тема Re: Адрес Групнови [re: DarkCat]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано30.08.05 10:03



офис-мениджъра в Адрес така и не разбрах какво върши за един ден, но мога да ти кажа, че като офис мениджър в момента съм координатор по производството, спедитор, счетоводител и какво ли още не ....и понеже ми писна да работя три длъжности само за една заплата, а понякога идвам и събота или неделя си търся нещо по-добре платено... казах, че искам мин. 600лв но и това е малко но разбрах, че в Адрес няма да ми дадат повече от 300лв затова поскромничих



Тема Re: Адрес Групнови [re: ohlalaa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано30.08.05 20:19



моя съседка беше на интервю за точно такава длъжност - очакваха от нея да следи цялата първична документация, да минава през нея целия износ/внос/реекспорт, да ходи по разните му там служби и какво ли не още...

абе нещо като всичко, нещо като нищо....

и тя, с високата си квалификация и чудесен опит казва 1000 лева чисто, и те просто и се изсмиват и казват, че са предвидили 350 лв. чисто, без увеличения 1-вата година.-...

отказа им веднагически, но здраво се нервираше заради изгубеното време



Тема Re: заплатанови [re: DarkCat]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано31.08.05 09:46



На мен ми се случи следното нещо....интервю в някаква наскоро открита фирма в БГ от азиатци - не помня корейци май бяха....та направили часовете за интервю през 10 мин, аз отивам навреме, а момичето след мен идва по-рано и решиха да ни интервюират заедно...аз имам 5 год стаж като офис-мениджър, тя на 18год току що завършила съответно без опит, но говори английски, естествено като млад човек и с компютър се справя ...питат нея за очаквана заплата, тя казва 200лв. минимална, при което аз усетих как няма смисъл да продължавам....тръгнах си разочарована, не че работата там щеше да ми хареса, но очевидно с моя стаж, препоръки, 3 езика и т.н. няма смисъл да работя.... защото не се задоволявам с 200-300лв, знам си цената вече и не ме искат



Тема Re: Адрес Групнови [re: Пaвлинa]  
Автор минaвaйkи (непознат )
Публикувано06.09.05 22:43



Доста са постнички там мениджърите. А и новаците ги карат да подписват договори за ученичество през първите 6 месеца за да не плащат осигуровки тъпаците. Елементарни са. А изпълнителния им директор мисля че е гей.



Тема Re: Адрес Груп [re: ohlalaa]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано15.09.05 10:42



ми явно не си толкова неотразима, колкото си мислиш
иначе и 1000 щяха да ти дадат

The One You Love To Hate


Тема Re: Адрес Групнови [re: the_dude_78™]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано15.09.05 10:54



скъпи,
струва ми се, че с теб се познаваме отнякъде
и ако наистина е така, то значи знаеш колко съм неотразима




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.