Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 30.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Из обява за работа:нови  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано31.08.05 15:22



About you:
• You are stabil and commited to the job
• You are service minded and flexible
• You are dynamical, and have the ability to plane and get the job done.
We also expect that you have humour and that you speak English on a high level.

Ама как може в 3 изречения да се предаде цялото познание по английски език на човечеството...Струва си да се добави



"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"

Тема Re: Из обява за работа:нови [re: Иpeтo]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано31.08.05 15:45



сума ти грешки
stable
service oriented
dynamic
plan
sense of humour
at a very high level

The One You Love To Hate


Тема Re: Из обява за работа:нови [re: the_dude_78™]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано31.08.05 18:22



и committed ако ще се вглеждаме...

мен малко ме съмнява да са грешки от незнание.
може да е просто тъпо чувство за хумор, което търсят и у кандидатите



Тема Re: Из обява за работа:нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано31.08.05 19:35



в Перник има ли интернет!?


Мъжете знаем защо!

Тема Re: Из обява за работа:нови [re: 747]  
Автор DeeplnsideYou (insatiable)
Публикувано31.08.05 19:44



да, имало интернет - някв некоректен долен монополист
а какво беше учудването ми като видях че и в копривщица дори има интернет клуб!?! абе щом и в трявна открихме и банкомат и интернет, какво да говорим ...скоро в етъра, в боженци и на други места

ма сега съм в софия. ако решиш да се организираш за гости, побързай, нямам много време...



Тема Re: Из обява за работа: [re: DeeplnsideYou]  
Автор Mиpa M (несериозна)
Публикувано31.08.05 21:03



Никакви банкомати и интернет-зали в Трявна и Копривщица! За кво са им! Ааа, глезльовци са тия тревненци, интернет и банкомати им затрябвали.

Четири по осем и пет без едничко,
делено на осем - колко прави всичко?


Тема Re: Из обява за работа:нови [re: DeeplnsideYou]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано31.08.05 23:28



На мен най-ми хареса, че се изисква отличен Английски от кандидатите. Ами крайно време някой да го проговори този език в тази фирма

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема :)нови [re: Иpeтo]  
Автор la4o (FORD USER)
Публикувано01.09.05 13:28



А ако някой на интервюто пита: "Намерихте ли нещо смущаващо в обявата, която Ви доведе тук"

Отличен начин да видят познанията по английски, уменията за дипломатичност и прямост :)

Но честно казано, не смятам че това е била целта...

Ford Mondeo - 1,8 16V



Тема Re: :)нови [re: la4o]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 14:40



макар да не вярвам, че в случая е точно така, но все пак да дам един пример:
преди доста години, когато започвах кариерата си и единственото нещо, за което можех да кандидатствам и да ме вземат на сериозно беше позицията -секретарка, личен асистент, офис мениджър, преводач или като там си го наричат в конкретната фирма. та - отговарям аз на една обява от името на една фирма, която обаче е част от по-голяма холдингова структура и това е споменато в обявата. минавам на два теста и две интервюта и оставаме три кандатки, които ни събират заедно да ни види "шефа". а той - представя се, пита набързо /по-скоро колкото да има какво да пита, а не от реален интерес/ за предишен опит и образование, казва че щом съм стигнала до тук значи според другите, които са ме препитвали ме бива и ми пожелава приятен ден с уговорката да ме се обадят до вечерта с резултата. точно съм хванала дръжката на врата и съм готова да се изнижа невярваща на очи, уши и др. сетива и той вметва: между другото спомняте ли си от името на коя фирма беше публикувана обявата? спомнях си /макар, че вече бяха минали повече от 2 месеца откакто я бях видяла - една такава не много голяма, но добре структурирана/. както и точно начинът, по който беше вмъкнато и изречението за холдинговата структура и името на холдинга. е, познайте кого взеха на работа от трите достигнали до финала. години по-късно същия този "шеф" ми призна, че единствената причина да изберат мен е била, че само аз съм си спомняла тези подробности.
стана дълго. сори. исках само да кажа, че никога нищо не се знае ... такива ми ти работи
опичайте си акъла



Тема Re: :)нови [re: aз]  
Автор Cameron123 (непознат)
Публикувано01.09.05 20:36



Извинявай, ама това е егати шита! Просто нямам думи за критериите на тази фирма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.